Forgethenar.info Usuwanie: Wiedzieć jak Pozbyć się Forgethenar.info W prostych kliknięć

Forgethenar.info może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich WildLands Hockey 1.0 , DEVONsphere Express 1.8.3 , iTunesController Plus 1.0 , Willing Webcam 1.6.1 , iHearts 4.1.1 , Icy Box Icons 1.1 , Abracadabra 1.0 , Apple AFP Client Updater 1.0 , Foxmail 1.2.7763 , Crystal Black 1.6.6 , IMDb Monitor 1.0 , cTiVo 2.3.1 , VideoScope 2.0.1 , ZipCleaner 1.0 , Spanning Sync 3.3 , Accountr 2.5 , Noiseware 5.0.2 , Trash It! 5.2

Forgethenar.info

Wyświetlany wydawca: Forgethenar.info
Folder instalacyjny: C:\Pliki programów\Forgethenar.info
Program wykonywalny: Forgethenar.info.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Forgethenar.info\Forgethenar.info.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto szkodliwe oprogramowanie)
(Wykryto szkodliwe oprogramowanie) Forgethenar.info.dll
Trojan.Win64.Forgethenar.info.CA przez K7GW
Wariant Win32/Trojan.Forgethenar.info.A przez Sucuri SiteCheck
SmartSearch przez ALYac
Odinstaluj Forgethenar.info teraz!

Ten post ma na celu pomoc użytkownikom systemu, których komputer jest zainfekowany Forgethenar.info. W rzeczywistości jest to typ porywacza przeglądarki, który ma na celu przejęcie użytkowników całej przeglądarki. Jeśli w jakiś sposób twój komputer jest zainfekowany i szuka najlepszego podręcznika do jego usunięcia, przeczytanie tego posta będzie dla ciebie korzystne. Czytaj dalej dokładnie ten wpis.

Ważne punkty, które musisz wziąć pod uwagę w Forgethenar.info

Forgethenar.info jest kolejną podejrzaną lub złą sławą domeną stworzoną przez zespół cyberprzestępców, by drażnić użytkowników komputerów i zarabiać na nich pieniądze online. Jest on instalowany na komputerach użytkowników w tajemnicy i łatwo dodawany do przeglądarki, w tym Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari, Opera, Yahoo i nie tylko. Ta domena jest jednak zaprojektowana i wykorzystywana przez zespół analityków bezpieczeństwa jako pomocna, która twierdzi, że internauci mogą ulepszyć przeglądanie stron, ale zespół analityków bezpieczeństwa jest ściśle ostrzegany, aby tego nie używać, ponieważ ta domena jest związana głównie z porywaczem przeglądarki które mają na celu przejęcie użytkowników wszystkich przeglądarek internetowych.

Preferencje transmisji z Forgethenar.info

Forgethenar.info zwykle instaluje się na komputerze użytkownika ze względu na nieostrożne zachowanie użytkownika. Mimo że jego twórcy używają kilku podstępnych i zwodniczych sposobów na włamanie się do komputera z systemem Windows, ale głównie dystrybuowane wraz z pakietami shareware i freeware. Pobieranie wszelkich rzeczy, takich jak audio, zdjęcia, wideo, pliki PDF, dokumenty, bazy danych i wiele innych z Internetu beztrosko jest jednym z głównych źródeł jego infiltracji. Deweloperzy często ukrywają swoją zawartość w opcjach zaawansowanych lub niestandardowych, które zostały pominięte przez prawie wszystkich użytkowników systemu. Dlatego zaleca się, aby użytkownicy systemu byli uważni i ostrożni podczas pracy w trybie online lub przy użyciu kreatora instalacji.

Szkodliwe efekty Forgethenar.info

Pewnego razu Forgethenar.info dostaje się do twojego komputera, musisz naprawdę zmierzyć się z kilkoma negatywnymi cechami, takimi jak:

  • Zajmuje zbyt dużo czasu, aby wykonać dowolną operację na komputerze.
  • Wprowadza kilka dziwnych zmian w ustawieniach przeglądarki i uniemożliwia ich przywrócenie.
  • Doświadczenia surfowania po Internecie.
  • Zirytowało Cię to, wyświetlając kilka wyskakujących reklam i linków.
  • Zagraża prywatności Twojego Systemu, a także danym osobistym, śledząc Twoją sesję przeglądania itp.
  • Załaduj kilka dodatków przeglądarki lub pasków narzędzi do przeglądarki.
  • Hijacks użytkowników wszystkich zainstalowanych przeglądarek.
  • Otwiera backdoora i wstrzykuje kilka złośliwych zagrożeń na twoim komputerze.
  • Automatycznie konwertuj tekst strony użytkownika na hiperlinki itp.

Wiedzieć Jak usunąć Forgethenar.info Ręczne

Łatwy Forgethenar.info usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Forgethenar.info w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Forgethenar.info na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89]

“DisplayName” = “Forgethenar.info”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271]

“DisplayName” = “Forgethenar.info”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Forgethenar.info pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Forgethenar.info w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Forgethenar.info i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Forgethenar.info te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Forgethenar.info, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar