Idealny sposób na usunięcie Titanium z systemu operacyjnego Windows

Ten artykuł został napisany dla ofiar, które chcą usunąć Titanium z zanieczyszczonego komputera, a podane kroki usuwania można łatwo zastosować w każdej wersji systemu Windows, a także w każdej znanej przeglądarce internetowej.

Profil tytanu
Nazwa zagrożenia Tytan
Rodzaj zagrożenia Koń trojański
Zauważył 8 listopada 2019 r
Wykryty przez Badacze bezpieczeństwa Kaspersky Lab
Objawy Jest to trojan typu backdoor, który potrafi upuszczać, pobierać i instalować w systemie kilka złośliwych programów.
Opracowany przez Platinum APT (Advanced Trwałe zagrożenie)
Zainfekowana przeglądarka internetowa Microsoft Edge, Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox.
Dotknięty system 8 / 8.1, XP, 10, Vista, Win 32/64, 7.
Kraje docelowe Region Azji i Pacyfiku
Poziom ryzyka Silny
Rozpowszechnianie sposobów Odczytywanie niepotrzebnych załączników e-mail, zhakowanych plików wykonywalnych itp.
Narzędzie do wykrywania Jeśli komputer nie działa prawidłowo, należy użyć tego narzędzia do wykrywania systemu Windows do szczegółowego skanowania komputera.
Narzędzie do odzyskiwania danych Ilekroć uważasz, że zapisane pliki uległy uszkodzeniu, użyj tego narzędzia do odzyskiwania danych, aby przywrócić wszystkie pliki z powrotem.

Wprowadzenie O Tytanie

Tytan jest podstępną infekcją komputerową, która jest głównie klasyfikowana w rodzinie koni trojańskich. Został niedawno zauważony 8 listopada 2019 r. Przez członków zespołu znanych badaczy bezpieczeństwa z Kaspersky Lab. Według nich jest to złożone złośliwe oprogramowanie Backdoor Trojan Malware, które zostało opracowane przez grupę hakerów Platinum APT (Advanced Persistent Threat). To zagrożenie cybernetyczne zostało dokładnie zaprojektowane, aby atakować różne branże, takie jak rząd, politycy, wojsko w danym regionie, w celu uzyskania funduszy na ich złe motywy. Może uszkodzić różne typy systemu operacyjnego Windows, takie jak Win 32/64, Vista, 7, XP, 8 / 8.1, 10 itp. Oraz wiele wyszukiwarek internetowych, takich jak Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Microsoft Edge, Google Chrome itp. .

Techniki rozproszenia tytanu

Tytan jest destrukcyjnym złośliwym oprogramowaniem, które z łatwością może zakraść się do zaatakowanego systemu komputerowego za pomocą serwera gier online, niewiarygodnych źródeł pobierania, zhakowanych plików wykonywalnych, klikania podejrzanych wyskakujących reklam, czytania załączników wiadomości e-mail, aktualizacji skryptów Java, pobierania stron z torrentami , bezpłatne witryny do hostingu plików, sieć wymiany plików peer to peer itp. To narzędzie hakerskie zostało opracowane z zamiarem infekowania najwyższych rangą organizacji politycznych, które miały działać w regionie Azji i Pacyfiku. Aby ukryć swoje uszkodzone kodowanie, aktorzy zagrożeń wykorzystują moduł ładujący trojana, aby nie został wykryty przez programy antywirusowe.

Niedociągnięcia spowodowane przez tytan

Titanium to złośliwy trojan, który może łatwo nawiązać połączenie ze zdalnymi serwerami hakerów C&C (Command & Control), dzięki czemu może skutecznie udostępniać im wszystkie informacje o skradzionych użytkownikach. Może pobierać lub uruchamiać podejrzane pliki z Internetu. Może filtrować pliki do swoich serwerów C&C operatora. Może także wykonywać, a także modyfikować wszystkie pliki systemowe i polecenia zdalne.

Jak odinstalować Titanium

Gdy użytkownik czuje, że został zainfekowany przez Titanium i chce usunąć Titanium z zanieczyszczonego systemu. Następnie powinien zainstalować zaktualizowaną wersję programu antywirusowego, aby mógł łatwo skanować cały system, a także usuwać takie zagrożenia z oszukanego systemu. W tym celu należy przeczytać i wykonać wszystkie kroki podane poniżej.

>>Darmowy Ściąganie Titanium Skaner<<

rmv-notice-Polish

Kroki do Kasować Titanium

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń Titanium z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź Titanium Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń Titanium wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć Titanium słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj Titanium Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej Titanium

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć Titanium z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź Titanium słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez Titanium i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez Titanium

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z Titanium, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć Titanium używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia Titanium. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania Titanium

footer 1 polish

Skip to toolbar