Jak usunąć .SKUNK File Extension Ransomware i Decrypt Files (Remove Malware Virus)

Wiedzieć o .SKUNK File Extension Ransomware

.SKUNK File Extension Ransomware to kolejny wariant GlobeImposter Ransomware, który jest znany z atakowania komputera z systemem Windows. Nie ma znaczenia, jakiego systemu operacyjnego używasz, ponieważ może wpływać na wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows, w tym Windows Vista, Me, NT, Server, XP, 7, 8 / 8.1 i najnowszą wersję systemu Windows 10. Nazwa tego oprogramowania ransomware jest nazwany przez ekspertów od bezpieczeństwa, ponieważ umieszcza rozszerzenie pliku ".SKUNK" na końcu nazwy pliku.

Usuń .SKUNK File Extension Ransomware

Zagrożenie profilu .SKUNK File Extension Ransomware

Nazwa zagrożenia .SKUNK File Extension Ransomware
Typ zagrożenia Ransomware
Należy do Rodzina GlobeImposter
Głównie kierowany Mówiący po angielsku
Poziom zagrożenia Bardzo wysoko
Odkryto na 27 kwietnia 2018 r
Rozszerzenie pliku .SKUNKS
Dotknięte systemy Wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows
Uwaga okupu READ_IT.html
Długość infekcji Zmienia się
Opis .SKUNK File Extension Ransomware to nowo zidentyfikowane oprogramowanie ransomware, ale jest to metoda włamań i notoryczne zachowanie jest takie samo, że ma na celu złamanie zabezpieczeń komputera z systemem Windows.
Zdarzenia Kampanie spamowe, metoda grupowania, pliki torrentów, drive-by-downloads, strony hazardowe, źródła udostępniania plików P2P itp.
Rozpakowanie plików Możliwy
Usuwanie .SKUNK File Extension Ransomware jest możliwe przy użyciu narzędzia innej firmy o nazwie Windows Scanner Tool , pobierz je.

Szczegółowa informacja o .SKUNK File Extension Ransomware, że musisz wiedzieć

Według naukowców, .SKUNK File Extension Ransomware jest przeznaczony do blokowania obrazów, zdjęć, filmów, plików audio, plików PDF, eBooków, dokumentów, baz danych i wiele więcej przy użyciu niestandardowego algorytmu szyfrowania AES. Jest skonfigurowany do generowania unikalnej pary kluczy szyfrujących, a także odszyfrowywania dla każdego zainfekowanego urządzenia. Ludzie stojący za .SKUNK File Extension Ransomware zwykle przechowują kopię klucza odszyfrowywania plików dla każdego zainfekowanego użytkownika Systemu i próbują nakłonić niewinnych użytkowników do zapłaty za program deszyfrujący plik. Pamiętaj, że to oprogramowanie ransomware nie różni się od innych wariantów HiddenTear.

Po zablokowaniu plików systemowych i ich niedostępności upuszcza okup w formacie html na pulpit zatytułowany jako "READ_IT.html". Ponieważ należy do GlobeImposter Ransomware, użytkownicy dotknięci tym problemem mogą znaleźć kilka komunikatów o okupach na ekranie komputera, w tym "# DECRYPT_FILES # .html,"! Back_files! .html ","! SOS! .html, "! Your_files! .html ', "READ_this_FILE.html", "RECOVER-FILES.html" i wiele więcej. Twórcy tego oprogramowania ransomware są głównie adresowane do użytkowników systemu mówiącego po angielsku, ale nie oznacza to, że nie może to wpłynąć na innych mówiących użytkowników Systemu.

Po zobaczeniu wiadomości o okupie, większość użytkowników Systemu uważa, że ​​powinni zapłacić okup za odszyfrowanie plików lub uzyskać klucz odszyfrowywania, ale zespół ekspertów bezpieczeństwa jest ostrzeżony o tym, aby użytkownicy systemu mogli to zrobić, ponieważ nie ma żadnych zapewnień od dewelopera, że otrzyma unikalny klucz odszyfrowywania, nawet płacąc opłatę za okup. Według ekspertów bezpieczeństwa, pliki można łatwo odzyskać za pomocą kopii zapasowej, ale w celu ochrony wszystkich cennych danych chronionych i bezpiecznych, usuwanie .SKUNK File Extension Ransomware jest wysoce zalecane od zainfekowanego komputera.

rmv-notice-Polish

Darmowe skanowanie swój Windows PC aby wykrycia .SKUNK File Extension Ransomware

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .SKUNK File Extension Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .SKUNK File Extension Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .SKUNK File Extension Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .SKUNK File Extension Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.SKUNK File Extension Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.SKUNK File Extension Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .SKUNK File Extension Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

footer 1 polish

Skip to toolbar