Krok po kroku Kasować DoppelPaymer Ransomware

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa DoppelPaymer Ransomware jako zagrożenie dla twojego komputera
DoppelPaymer Ransomware jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusoweWersjaWykrycie
VBA322018.0.7843Niespecyficzne
Sophos ML7.2.153247Trj.Win64.DoppelPaymer Ransomware.AB
Avast6.842124Wariant z Win64/trojański.DoppelPaymer Ransomware.A
SecureBrain8.5.852SurfPlayer, Trojan.Win32.Sasfis.bbnf
Sugestia: Odinstaluj DoppelPaymer Ransomware Całkowicie – do pobrania za darmo

DoppelPaymer Ransomware może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Help Me Write 1.2.0 , The Next Generation of Genealogy Sitebuilding , The Edge 1.3 , AstroMatcher 1.0 , Cinematize Pro HD 1.0 , Synalyze It! 1.11 , Kaleidoscoop 1.0 , FocusWrite 1.0.6 , Corail 1.0.7 , Inpaint 6.2 , iVisit 3.5.1 , Additune v81 , TokenLock 4.64 , Desktastic 3.0 , Zoltar 1.0 , DC Comics 1.0.2

DoppelPaymer Ransomware

Raport analizy głębokości DoppelPaymer Ransomware

DoppelPaymer Ransomware to nowo odkryte oprogramowanie ransomware, które jest w stanie kierować niemal wszystkie systemy działające w systemie operacyjnym Windows, takie jak Windows XP, Me, NT, Server, Vista, 7, 8 i najnowsza wersja Windows 10. Według naukowców jest w fazie rozwoju i jest zbyt podobny do innego oprogramowania ransomware z tej samej rodziny. Raport z analizy głębokości przeprowadzonej przez naukowców wykazał, że jego głównym celem jest docieranie do użytkowników domowych, ale nie oznacza to, że nie może to wpłynąć na innych użytkowników Systemu.

Działania wykonane przez DoppelPaymer Ransomware Na zainfekowanym komputerze

Podobnie jak w przypadku tradycyjnego oprogramowania ransomware, DoppelPaymer Ransomware zajmuje również zakładnik plików użytkowników. To oprogramowanie ransomware jest w stanie kierować reklamy na prawie wszystkie pliki użytkowników i użytkowników, takie jak pliki audio lub wideo, obrazy, dokumenty, bazy danych, pliki PDF, Excel i wiele innych. Nie ma działającego mechanizmu szyfrowania plików, ale naukowcy ujawnili, że dodaje rozszerzenie pliku na końcu nazwy pliku. Po przeprowadzeniu udanej procedury szyfrowania plików zmienia nazwę oryginalnego pliku, a następnie po utworzeniu okna programu o nazwie działa jako zarówno odszyfrowujący, jak i okup.

Wiesz, co zauważa okup DoppelPaymer Ransomware mówi

Notatka dotycząca okupu zawiera informacje o ataku DoppelPaymer Ransomware, jest to procedura szyfrowania i odpowiednie rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo odszyfrować pliki. W nocie okupu hakerzy często instruują ofiary, by w ciągu mniej niż kilku godzin zapłaciły kilka krypto-monet swoim twórcom, w przeciwnym razie dane zostaną usunięte na zawsze. Po otrzymaniu tak przerażającego komunikatu większość użytkowników Systemu łatwo zdecydowała się zapłacić okup, ale według analityka bezpieczeństwa nie jest to wcale rozsądna decyzja, ponieważ nie ma gwarancji, że otrzymasz unikalny klucz odszyfrowywania, nawet płacąc dużą sumę. opłaty okupowej.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić DoppelPaymer Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa DoppelPaymer Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa DoppelPaymer Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z DoppelPaymer Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [DoppelPaymer Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [DoppelPaymer Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa DoppelPaymer Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar