Łatwy sposób usunąć Cerber README.hta RansomWare Z komputera z systemem Windows

â € < Cerber README.hta Ransomware

Cerber README.hta Ransomware – Co to jest?

Cerber README.hta Ransomware jest nowo wydany ransomware, która pochodzi z bardzo zaawansowanych funkcji. Jak już istnieją trzy wersja Cerber szkodnika pojawiła plus to kampania rozłożone na całym świecie. Tak więc jest to bardzo dobrym wskaźnikiem, że twórca tego szkodnika zmodyfikowano starszą wersję Cerber ciężko.

Czy wiesz, co to różnica między starszą i nowszą wersją Cerber szkodnika? Jeśli tak, to dobrze, bo inaczej trzeba wiedzieć, że nowsza wersja spada .hta rozszerzenie pliku do szyfruje użytkownikom wszystkie zapisane pliki. To zaszyfrowany plik za pomocą silnego algorytmu szyfrowania oraz dodanie 4 alfa znaków numerycznych na koniec plików systemowych. Ta wersja szkodnika jest kodowany nie tylko nazwę, ale również zastąpić rozszerzenie, co oznacza, że ​​pliki była wcześniej zablokowana tak 5NgPiSr5z0.Cerberus ale teraz może być szyfrowane z nazwą 1xQHJgozZM.b71c. Po zaszyfrowaniu plików, to sprawia, że ​​wszystkie dane bezużyteczna i niedostępne. Gdy każdy użytkownik próbował uzyskać dostęp do swoich plików, zapobiega ich i zostawia plik HTA jako okupu na ekranie pulpitu. Kiedy rozpoczął swój system, notatka okupu pojawi się na ekranie systemu w oknie aplikacji. Fragment szkodnika, co następuje:

Według BloodDolly którzy nam badaczy bezpieczeństwa, ta wersja Cerber szkodnika zawiera dodatkowy nowych procesów bazodanowych, które zamknięte przez close_process dyrektywy w konfiguracji Cerber jest. Dzięki tej dyrektywie Cerber mówi o rozwiązaniu konkretnych procesów przed rozpoczęciem procesu szyfrowania plików. Aktualna lista procesów i kierunków będących rozwiązać w następujący sposób:

"close_process":

{

"close_process": 1,

"Proces": [ "msftesql.exe", "sqlagent.exe", "sqlbrowser.exe", "sqlservr.exe", "sqlwriter.exe", "oracle.exe", "ocssd.exe", "dbsnmp. exe "," synctime.exe "," mydesktopqos.exe "," agntsvc.exeisqlplussvc.exe "," xfssvccon.exe "," mydesktopservice.exe "," ocautoupds.exe "," agntsvc.exeagntsvc.exe "," agntsvc.exeencsvc.exe "," firefoxconfig.exe "," tbirdconfig.exe "," ocomm.exe "," mysqld.exe "," mysqld-nt.exe "," mysqld-opt.exe "," dbeng50. exe "," sqbcoreservice.exe "]

}

Wyżej wymienione procesy są zamknięte, aby umożliwić pliki danych w procesie. Jeżeli procesy realizują w trakcie procedury szyfrowania, a następnie odpowiednie pliki z danymi mogą niedostępna dla szyfrowania przez Cerber szkodnika. W końcu, ta wersja szkodnika kontynuuje wysyłanie UDP zapakowany do 31.184.234.0/23~~pobj do celów statystycznych.

Jak Cerber README.hta Ransomware rozprzestrzeniać i pracować?

Podobny do innych wariantów Cerber szkodnika, ale także wkracza na komputerze użytkownika w tajemnicy poprzez e-maile ze spamem załączników i wykorzystywać zestawy. Po kliknięciu żadnych załączników poczty, że sfałszowane dane nagłówka i wysyłane od osób niezweryfikowanych lub lokalizacji to może łatwo wkracza do komputera. Poza tym, może również wkracza do komputera podczas pobierania i instalowania żadnych freeware, pakiety z niezaufanych witryn, odwiedzając jakichkolwiek szkodliwych lub pornograficznych stron, wykorzystanie jakichkolwiek zainfekowanych urządzeń multimedialnych, udostępnianie plików w sieci, pliki torrent itp Przez te sposób, można łatwo wchodzi w komputerze.

Gdy Cerber README.hta Ransomware powodzeniem wkracza do komputera, będzie łączyć się z serwerem C & C. Jest w stanie śledzi cała historia online działalności, ciasteczka i inne istotne dane, takie jak dane logowania bankowego, ID, hasła, dane kontaktowe itp po zebraniu się wszystkie istotne dane przeglądania wysyłać je do odległych atakujących do nielegalnych celów. Używa polecenia administracyjnego, aby usunąć wszystkie kopie cień zainfekowanego komputera, usuwając wszystkie poprzednie wersje plików. Wszystkie pliki systemowe staje się niedostępna dla tego szkodnika. W ten sposób, to sprawia, że ​​dane i prywatność w grupie wysokiego ryzyka. Dlatego należy usunąć Cerber README.hta szkodnika natychmiast z zainfekowanym komputerze.

rmv-notice-Polish

Darmowe skanowanie swój Windows PC aby wykrycia Cerber README.hta Ransomware

Jak usunąć Cerber README.hta Ransomware From Your PC

Uruchom system Windows w trybie awaryjnym z obsługą sieci.

 • Kliknij przycisk Restart, aby ponownie uruchomić komputer
 • Wciśnij i przytrzymaj klawisz F8 podczas procesu restartu.

Safe Mode 1

 • Z menu startowego wybierz opcję Tryb awaryjny z obsługą sieci za pomocą klawiszy strzałek.

Safe Mode 2

 • Teraz komputer będzie zacząć w trybie awaryjnym z obsługą sieci.

End Cerber README.hta Ransomware Pokrewne procesu od Menedżera zadań

 • Naciśnij Ctrl + Alt + Del razem na klawiaturze.

TM 1

 • Menedżer zadań systemu Windows będzie się otwarte na ekranie komputera.
 • Idź do precess kartę, znajdź Cerber README.hta Ransomware związanych z procesem.

TM3

 • Teraz kliknij przycisk Zakończ proces, aby zamknąć to zadanie.

Odinstaluj Cerber README.hta Ransomware z Windows Panelu sterowania 7

 • Wizyta w menu Start, aby otworzyć Panel sterowania.

Win 7 CP 1

 • Wybierz opcję Odinstaluj program z kategorii konkursowej.

Win 7 CP 2

 • Wybierz i usunąć wszystkie przedmioty Cerber README.hta Ransomware związanych z listy.

Win 7 CP 3

Odinstaluj Cerber README.hta Ransomware z Windows Panelu sterowania 8

 • Na prawej krawędzi ekranu, kliknij na przycisk Szukaj i wpisz “Panel sterowania”.

Win 8 CP 1

 • Teraz wybierz opcję Odinstaluj program z kategorii Programy.

Win 8 CP 2

 • Znajdź i usuń Cerber README.hta Ransomware związane elementy z listy programów.

Win 8 CP 3

Usuń Cerber README.hta Ransomware z Windows 10 Panel sterowania

 • Kliknij na przycisk Start i Panel sterowania z wyszukiwania Search Box.

Win 10 CP 1-2

 • Got Programy i wybierz opcję Odinstaluj programu.

Win 10 CP 2

 • Wybierz i Usuń wszystkie programy związane Cerber README.hta Ransomware.

Win 10 CP 2

Usuń Cerber README.hta Ransomware Podobne wpisy rejestru

 • Naciśnij przycisk Windows + R, aby otworzyć razem Run Box

Registry 1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK.

regedity

 • Zaznacz i usuń wszystkie wpisy związane Cerber README.hta Ransomware.

Usuń Cerber README.hta Ransomware zakażenia msconfig

 • Otwórz Run Box naciskając przyciski Windows + R razem.

Misconfig 1

 • Teraz wpisz “msconfig” w polu Uruchom, a następnie naciśnij Enter.

Misconfig 1

 • Otwórz zakładkę Uruchamianie i usuń wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

Misconfig 3

Mam nadzieję, że powyższy sposób pomógł ci w usuwaniu wirusa Cerber README.hta Ransomware całkowicie z komputera. Jeśli nadal masz ten paskudny ransomware pozostawione w komputerze to powinieneś zdecydować się na malware narzędzia do usuwania. Jest to najłatwiejszy sposób na usunięcie tego szkodliwego wirusa komputerowego z komputera. Ściągnij darmowy Cerber README.hta Ransomware Scanner na komputerze i przeskanować komputer. Można go łatwo znaleźć i usunąć ten cholerny zagrożenie szkodnika z komputera.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące usuwania tego wirusa to można zadać pytanie ekspertom od zabezpieczeń komputerowych. Oni czują się szczęśliwi, aby rozwiązać swój problem.

polish

footer 1 polish

Skip to toolbar