Możliwe Działania Dla Usuwanie [email protected] Virus z Windows 7

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa [email protected] Virus jako zagrożenie dla twojego komputera
[email protected] Virus jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusoweWersjaWykrycie
SentinelOne (Static ML)2018.0.7231Niespecyficzne
Malwarebytes5.5.244542[email protected] Virus.AC
CAT-QuickHeal8.131111Wariant z Win64/trojań[email protected] Virus.B
Virusdie External Site Scan5.4.103Worm.Wootbot, 4Arcade PBar
Sugestia: Odinstaluj [email protected] Virus Całkowicie – do pobrania za darmo

[email protected] Virus może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich MacCoach 2.0.1 , Meteorite 0.11 , Acquisition_de 106.2 , Tiki Golf 3D (Special Toon Edition) 1.0 , Chronos 2.2.1 , locket 1.0 , Common Tater 1.0 , xStand 6.6.2 , Speech Toggle 0.6 , QuikViewer 1.1 , MenuMachine 2.2.1

.Kingsleygovan@krnas.com.crypt Virus

Szczegółowy raport na [email protected] Virus

[email protected] Virus to oprogramowanie szyfrujące pliki, które zostało oparte na otwartym oprogramowaniu ransomware. Jest w stanie szyfrować różne formaty plików, które mogą sprawić, że pliki te będą bezużyteczne, chyba że zostaną odszyfrowane przy użyciu prywatnego klucza odszyfrowywania. Odkryto, że oprogramowanie ransomware używa silnego klucza szyfrującego i natychmiast przechowuje klucz deszyfrujący na serwerach zdalnych. [email protected] Virus został zidentyfikowany w celu oszukiwania użytkowników za pomocą wiadomości spamowych i pakietów oprogramowania w celu rozprzestrzeniania się. Maile spamowe są specjalnie przygotowane, aby przyciągnąć uwagę odbiorcy, ponieważ niosą ze sobą szczegóły, takie jak informacje o produkcie, faktura, zamówienie zakupu, aktualizacja bankowa i takie z nazwami renomowanych firm. Zawartość sprawia wrażenie legitymacji i prosi użytkowników o kliknięcie linków podanych w tekście, aby uzyskać więcej informacji. Łącza te są używane do wstrzykiwania skryptów, które pozwalają ładować się samemu sobie i rozpocząć proces szyfrowania. [email protected] Virus może również używać pakietów oprogramowania, aby ukryć się jako legalne pliki archiwów w formacie .rar lub .zip. Pliki są następnie wykonywane podczas instalacji wraz z innymi aplikacjami. Oprogramowanie ransomware zostało zaprojektowane do skanowania systemu i identyfikacji ważnych plików, które muszą być zaszyfrowane. Może również wprowadzać zmiany w rejestrze systemu operacyjnego, które pozwala mu uruchomić się przy ponownym uruchomieniu systemu. Zostało zidentyfikowane, aby wprowadzać zmiany w kluczach rejestru Run i RunOnce. Oprogramowanie ransomware upuszcza swoją zawartość w różnych podkatalogach systemu i dlatego może być trudne do wykrycia ręcznie.

[email protected] Virus wkrótce rozpoczyna proces szyfrowania po zidentyfikowaniu ważnych plików w systemie. Stwierdzono, że wykorzystuje algorytm szyfrowania AES-128 i RSA-2048 do szyfrowania plików i natychmiast wysyła klucz deszyfrujący do serwerów zdalnych. Pliki, które zostaną zaszyfrowane, mogą być identyfikowane długimi ciągami zawierającymi losowe litery i znaki, a kończą rozszerzeniem. Spada wiadomość okupu w pliku, który wyświetla zawartość dotyczącą ataku. [email protected] Virus informuje użytkowników, że ich pliki można odzyskać tylko za pomocą specjalnego oprogramowania i unikalnego klucza odszyfrowywania, który można uzyskać kontaktując się z nimi w celu wynegocjowania umowy dotyczącej kwoty okupu. Aby zdobyć zaufanie zainteresowanych użytkowników [email protected] Virus prosi ich o dołączenie trzech zaszyfrowanych plików, które zostaną odszyfrowane. Jeśli nie skontaktuje się z Tobą w ciągu siedmiu dni, unikalny klucz odszyfrowywania zostanie usunięty ze zdalnego serwera. Jednak użytkownicy nie powinni się z nimi kontaktować i zamiast tego mogą wykonać następujące kroki, aby usunąć oprogramowanie ransomware z komputera.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić [email protected] Virus

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa [email protected] Virus? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa [email protected] Virus za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z [email protected] Virus PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [[email protected] Virus]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [[email protected] Virus]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa [email protected] Virus to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar