Najlepszym sposobem, aby Kasować Ologyathleenc.com z Opera

Ologyathleenc.com może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich iToolSoft Audio Converter , MailPop PRO 1.0 , Create a Mall 2.0 , Mach Desktop 2.0 , Transliteration 2.3.0 , AShare Helper 2.0.3 , Garmin MapManager 3.0.1 , TrackMyShipments 1.30 , Kaleidoscope , Big Business Server 9.7 , Glory of Generals v1.2.1 , Forest Resort 1.0 , Dapp 1.1.1 , Currency Assistant 3.2.1 , Mine Sweeper 1.0b

Ologyathleenc.com

Wyświetlany wydawca: Ologyathleenc.com
Folder instalacyjny: C:\Pliki programów\Ologyathleenc.com
Program wykonywalny: Ologyathleenc.com.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Ologyathleenc.com\Ologyathleenc.com.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto szkodliwe oprogramowanie)
(Wykryto szkodliwe oprogramowanie) Ologyathleenc.com.dll
Trojan.Win32.Ologyathleenc.com.BA przez Sophos ML
Wariant Win64/Trojan.Ologyathleenc.com.B przez Tencent
Blendersearch.com przez AegisLab
Odinstaluj Ologyathleenc.com teraz!

Od kilku tygodni mój system cierpi na uciążliwe wyskakujące reklamy związane z Ologyathleenc.com. Właściwie, dostaję to denerwujące pop-up podczas oglądania filmów online. Następnie, po otwarciu przeglądarki Chrome przekierowuję moją stronę na Ologyathleenc.com. Próbowałem usunąć go z panelu sterowania, ale niestety nie udało się. Czy ktoś może mi pomóc pozbyć się Ologyathleenc.com?

Co jest Ologyathleenc.com?

Ologyathleenc.com to zwodnicza domena opracowana przez cyberprzestępców, aby przejąć pełną kontrolę nad swoim systemem. Atakuje na popularną przeglądarkę internetową, taką jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Edge i Safari. Zagrożenie to może nie tylko przeniknąć strony internetowe, ale także spowodować przekierowanie strony wyszukiwania do innych zainfekowanych domen. Kiedy klikniesz na uciążliwe reklamy dostarczane przez Ologyathleenc.com, spowoduje to zepsucie wydajności twojego systemu. Ten wirus przekierowania wyświetla również fałszywe wyskakujące powiadomienia, aby zaktualizować przeglądarkę, oprogramowanie i inne narzędzia systemowe. Co więcej, jest w stanie wstrzykiwać więcej złośliwych kodów na twojej stronie internetowej. Instaluje również złośliwe rozszerzenia, paski narzędzi, wtyczki, dodatki na swojej stronie internetowej. To złośliwe rozszerzenie pomaga swojemu twórcy w zbieraniu aktywności online użytkownika. Podstawowym celem Ologyathleenc.com jest osiągnięcie zysku dla twórców, a drugorzędne monitorowanie działań online. Jest skierowany do twoich prywatnych danych i cały czas zawiesza system. Spowoduje to spowolnienie działania systemu, co sprawi, że Twój system będzie wymagał znacznie więcej przy otwieraniu przeglądarki i dostarczaniu wyników wyszukiwania. Tak więc, nie spóźnij się i usuń Ologyathleenc.com z przeglądarki lub zainfekowanego systemu.

Intruzja: Ologyathleenc.com

 • Pobieranie i instalowanie oprogramowania z nieoficjalnych stron internetowych.
 • Dostęp do wiadomości spamowych od nieznanej osoby lub źródła.
 • Korzystanie z pirackiego i przestarzałego oprogramowania w twoim systemie.
 • Granie w gry online, oglądanie filmów torrentowych w Internecie.
 • Aktualizacja istniejącego oprogramowania przeglądarki z przekierowanych łączy może zainstalować to zagrożenie w systemie komputerowym.
 • Odwiedzanie nieoficjalnych stron i klikanie podejrzanych linków.
 • Udostępnianie plików między komputerami podłączonymi do sieci.

Problem wywołany przez Ologyathleenc.com

 • Zmienia domyślne ustawienia przeglądarki, ustawienia DNS bez zgody użytkownika.
 • Przekierowuje twoją stronę domową, kwerendy wyszukiwania do jej złośliwych.
 • Instaluje niechcianą aplikację w docelowym systemie.
 • Spowalnia wydajność komputera i prędkość Internetu.
 • Bombarduje dużo złośliwych reklam, fałszywe alarmy na odwiedzanej stronie internetowej.
 • Instaluje niechciane rozszerzenie na twoją stronę internetową.
 • Jest w stanie otworzyć backdoora dla hakerów na zdalny dostęp do twojego systemu i ukraść twoje działania online, takie jak adres IP, ścieżka przeglądania, hasło i wiele innych podobnych informacji.

Wiedzieć Jak usunąć Ologyathleenc.com Ręczne

Łatwy Ologyathleenc.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Ologyathleenc.com w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Ologyathleenc.com na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89]

“DisplayName” = “Ologyathleenc.com”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271]

“DisplayName” = “Ologyathleenc.com”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Ologyathleenc.com pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Ologyathleenc.com w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Ologyathleenc.com i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Ologyathleenc.com te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Ologyathleenc.com, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar