Najlepszym sposobem, aby Odinstaluj .VIVELAG File Virus z Windows 10

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa .VIVELAG File Virus jako zagrożenie dla twojego komputera
.VIVELAG File Virus jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
Webroot 2018.0.2211 Ogólne
Cyren 7.5.503525 Trj.Win64..VIVELAG File Virus.BB
Baidu 6.612253 Wariant z Win64/trojański..VIVELAG File Virus.C
ZCloudsec 5.5.113 AdClicker, Blubster Toolbar
Sugestia: Odinstaluj .VIVELAG File Virus Całkowicie – do pobrania za darmo

.VIVELAG File Virus może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Scoop_CS2 3.0 , Topaz ReMask 3.2.1 , Absolute Solitaire 1.0 , Kompressor 1.3 , PDF Projector , ActiveState Komodo IDE v8.5.282628 , Sketcher 1.1 , Deadlock (PPC) 1.0 , Nanosaur Updater 1.3.4 , Big Time Screen Saver 0.9 , WPD Wizard 1.2 , Daily Leg Workout 2.12 , CueType 3.0.1 , GrubHub.com 2.0 , JBuddy Messenger Pro 3.2.111216

.VIVELAG File Virus

wiedzieć o .VIVELAG File Virus

Czy wiesz o .VIVELAG File Virus? Czy Twój komputer jest zainfekowany tym wirusem? .VIVELAG File Virus to wirus kryptograficzny, który został niedawno zgłoszony. Infekował wiele komputerów do tej pory. W chwili pisania tego tekstu poinformowano go, że jest on w trakcie opracowywania. Działa jako koder plików. To sprawia, że twój komputer jest niedostępny i staniesz się ofiarą, ponieważ jest bardzo niebezpieczny dla twojego komputera. Ten artykuł jest oparty na szczegółach dotyczących .VIVELAG File Virus. Możesz zdobyć wiedzę i rozwiązania o tym ransomware.

.VIVELAG File Virus po prostu zablokuj wszystkie pliki i będziesz potrzebować kodu deszyfrowania, aby go otworzyć. Hakerzy umieszczają nieprzyjemną wiadomość na twoim biurku i żądają okupu. Jest to bardzo szkodliwe dla twojego komputera i zmusza cię do otrzymania kodu odszyfrowującego, aby odblokować twój plik po zapłaceniu kwoty.

Jak to powiesz .VIVELAG File Virus Zaatakuj swój komputer

.VIVELAG File Virus atakuje Twój komputer różnymi metodami, takimi jak fałszywe wiadomości e-mail, niezałatane oprogramowanie, media społecznościowe, pobieranie oprogramowania z witryn o niskiej jakości, udostępnianie plików w sieci równorzędnej, klikanie nieznanych linków itp..

Jaki jest proces, w którym Twoje pliki zostają zaszyfrowane przez .VIVELAG File Virus

.VIVELAG File Virus szyfruje pliki za pomocą szyfrów i rozszerzeń. Rozszerzenie jest używane jako przyrostek na końcu każdej nazwy pliku. Twoja nazwa pliku zostanie zmieniona i z powodu tego procesu pliki zostaną zablokowane. Plik, który zostanie zaszyfrowany, to archiwa, dokumenty, obrazy, audio, wideo, kopie zapasowe itp. Format pliku, który zostanie zmieniony z powodu rozszerzenia, to .jpg, .jpeg, .png, .doc, .xls, .ppt, mp3 itp.

Jakie są niebezpieczne środowiska, z którymi możesz się zmierzyć .VIVELAG File Virus

.VIVELAG File Virus jest bardzo szkodliwy i przestraszy Cię po zablokowaniu wszystkich plików. Kiedy otworzysz te pliki, dostaniesz okup na pulpit. Ta notatka dotycząca okupu zawiera nieprzyjemną wiadomość. Będziesz musiał odszyfrować swoje pliki, a więc hakerzy umieszczą to żądanie okupu z żądaniem opłaty, aby odblokować twoje pliki. Żądają kilku bitcoinów jako okupu.

Hakerzy również dają ci trochę czasu, aby zapłacić tę kwotę. Ostrzegają cię, że jeśli nie zapłacisz tej kwoty, wszystkie twoje pliki zostaną trwale usunięte. Jeśli naprawdę zapłacisz kwotę, zostaniesz przez nich oszukana. Lepiej jest użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby przywrócić dane, ponieważ nie dostarczysz żadnego kodu odszyfrowywania, dzięki któremu możesz odblokować plik. Możesz także wykonać instrukcje tutaj, aby całkowicie usunąć .VIVELAG File Virus z komputera.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .VIVELAG File Virus

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .VIVELAG File Virus? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .VIVELAG File Virus za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .VIVELAG File Virus PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.VIVELAG File Virus]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.VIVELAG File Virus]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .VIVELAG File Virus to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar