Odinstaluj Greatdexchange.com: Quick Steps To Uninstall

Jeśli czytasz ten post, oznacza to, że jesteś ofiarą domeny Greatdexchange.com, a Twoja przeglądarka wyświetla niechciane treści i mnóstwo reklam. Więc nie wpadaj w panikę, jeśli utkniesz w tej sytuacji, po prostu czytaj dalej ten post i postępuj zgodnie z dostarczonymi instrukcjami, aby łatwo wyeliminować infekcję złośliwym oprogramowaniem. Ten post pomoże ci usunąć wszystkie rodzaje szkodliwych programów obecnych w twoim systemie.

Greatdexchange.com to złośliwy portal wyszukiwarki internetowej, który na pierwszy rzut oka przydaje się każdemu użytkownikowi komputera. Może wyglądać podobnie do innych autentycznych wyszukiwarek internetowych, ale w przypadku tej konkretnej domeny przypadek nie jest taki sam. Choć wygląda na prawdziwy i jak w przypadku innych wyszukiwarek, jest fałszywy i uważany za szkodliwy. Możesz zainstalować go chętnie lub zainstalować automatycznie bez Twojej zgody. Takie porywacze przeglądarki są bardzo przebiegli i przyciągają użytkowników, oferując użyteczne funkcje niewinnym użytkownikom komputerów PC. Podejrzana domena zapewnia mu lepsze i szybsze surfowanie po Internecie w porównaniu z innymi wyszukiwarkami internetowymi i najtrafniejszymi wynikami wyszukiwania. Jednak po instalacji nie robi nic, co obiecał, z wyjątkiem niepewności. Ta złośliwa domena nie zapewnia żadnych udogodnień ani nie jest w żaden sposób korzystna dla przeglądarki internetowej.

Greatdexchange.com ma na celu przekierowanie ruchu internetowego do sponsorowanych stron internetowych za pośrednictwem swojej domeny i wygenerowanie ogromnych przychodów online dla sponsorowanych stron. Aby przekierować stronę użytkownika lub przeglądarkę do witryny partnera, porywacz przeglądarki dokonuje wielu powiązanych modyfikacji, takich jak zmienione ustawienia przeglądarki, zmodyfikowana strona główna i wyszukiwarka. Gdy zaczniesz używać zainfekowanej przeglądarki, zaczniesz napotykać wiele przekierowań na złośliwe witryny. Ta domena w ogóle nie przeszkadza, do jakiego typu strony przekierowywano. Po prostu przekierowuje cię do przypisanej witryny i generuje przychody.

Dodając to, wyświetla reklamy również w celu promowania produktów i usług stron trzecich. Prosi o zainstalowanie rozszerzeń, które są bezużyteczne i całkowicie niepotrzebne. Greatdexchange.com raz wyląduje na twoim komputerze powoduje ogromne zniszczenia. To uszkadza ważne wpisy komputera, powodując dziwną wydajność skompromitowanego komputera. Ponadto przeglądarka staje się bardzo powolna. Odpowiada na twoje polecenia bardzo późno. Może się zawiesić lub zamarznąć, co może powodować irytację w surfowaniu w Internecie. Odtąd musisz natychmiast usunąć Greatdexchange.com, aby chronić swój komputer i uczynić go jeszcze raz bezpiecznym.

rmv-notice-Polish

Kliknij Tutaj aby Darmowy Ściąganie Greatdexchange.com Skaner Teraz

 

Jak ręcznie usunąć Greatdexchange.com Od zaatakowanego komputera?

Odinstaluj Greatdexchange.com i podejrzanych aplikacji z Panelu sterowania

Krok 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk Start i wybierz opcję Panel sterowania.

Right click Windows 10 logo

Krok 2. Tutaj uzyskać Odinstaluj opcji programu w ramach programów.

uninstall a program

Krok 3. Teraz możesz zobaczyć wszystkie zainstalowane aplikacje, a ostatnio dodane w jednym miejscu i można łatwo usunąć niechciany lub nieznany program stąd. W związku z tym trzeba tylko wybrać konkretną aplikację i kliknij opcję Odinstaluj.

program and features uninstall

Uwaga: – Czasami zdarza się, że usunięcie Greatdexchange.com nie działa w oczekiwany sposób, ale nie musisz się martwić, można również szansę na to samo z rejestru Windows. Aby otrzymać to zadanie zrobić, należy zapoznać się z niżej podanych kroków.

Kompletna Greatdexchange.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Krok 1. Aby to zrobić, więc zaleca się wykonać operację w trybie awaryjnym i że trzeba ponownie uruchomić komputer i przechowywać klawisz F8 na kilka sekund. Możesz zrobić to samo z różnymi wersjami systemu Windows, aby skutecznie przeprowadzić proces usuwania Greatdexchange.com w trybie awaryjnym.

F8-Key

Krok 2. Teraz opcję Tryb awaryjny z kilku jeden powinien wybrać.

safe mode

Krok 3. Po tym wymagane jest nacisnąć klawisz Windows + R jednocześnie.

Windows R

Krok 4. Tutaj należy wpisać “regedit” w polu Uruchom, a następnie naciśnij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. W tym kroku powinni nacisnąć CTRL + F, aby wybrać złośliwe wpisy.

Ctrl F find

Krok 6. W końcu trzeba tylko wszystkie wpisy stworzone przez nieznanych Greatdexchange.com porywacza i trzeba szybko usunąć wszystkie niepotrzebne wpisy.

Find registry

Łatwy Greatdexchange.com Usunięcie z różnych przeglądarek internetowych

Malware Removal Od Mozilla Firefox

Krok 1. Uruchom Mozilla Firefox i przejdź do “Opcje”

Mozilla Menu Options

Krok 2. W tym oknie Jeśli strona główna jest ustawiona jako Greatdexchange.com następnie wyjmij ją i naciśnij OK.

Mozilla Homepage

Krok 3. Teraz należy wybrać “Przywróć domyślne” opcję, aby swoją stronę Firefoksa jako domyślną. Następnie kliknij przycisk OK.

Mozilla restore default homepage

Krok 4. W następnym oknie trzeba ponownie nacisnąć przycisk OK.

Eksperci zalecenie: – analityk bezpieczeństwa sugerują, aby wyczyścić historię przeglądania po wykonaniu takiej działalności w przeglądarce i że etapy są podane poniżej, mają wygląd: –

Krok 1. Z głównego menu trzeba wybrać opcję “Historia” w miejscu “Opcje”, które wybrali wcześniej.

mozilla history

Krok 2. Teraz kliknij opcję Wyczyść niedawnej historii z tego okna.

mozilla clear recent history

Krok 3. Tutaj należy wybrać “Wszystko” z zakresu czasu do jasnej opcji.

mozilla clear recent history everything

Krok 4. Teraz można zaznaczyć wszystkie pola wyboru, a następnie naciśnij przycisk Wyczyść teraz, aby otrzymać to zadanie zakończone. Wreszcie ponownie uruchomić komputer.

Usuń Greatdexchange.com Z Google Chrome dogodnie

Krok 1. Uruchom przeglądarkę Google Chrome i wybrać opcję MENU, a następnie Ustawienia w prawym górnym rogu przeglądarki.

chrome menu settings

Krok 2. Z odcinka na starcie, trzeba wybrać opcję Ustaw stron.

chrome startup pages

Krok 3. Tutaj, jeśli okaże Greatdexchange.com jako stronę startowy następnie usunąć go przez naciśnięcie przycisku z krzyżykiem (X), a następnie kliknij przycisk OK.

chrome homepage

Krok 4. Teraz trzeba wybrać opcję Zmień w sekcji Wygląd i znowu to samo, tak jak w poprzednim kroku.

Wiedzieć Jak wyczyścić historię w Google Chrome

Krok 1. Po kliknięciu na opcję Ustawienia z menu, zobaczysz opcję Historia w lewym panelu ekranu.

chrome history tab

Krok 2. Teraz należy nacisnąć przycisk Wyczyść dane przeglądarki, a także wybrać czas jako “początku czasu”. Tu trzeba także wybrać opcje, które chcą się dostać.

google-chrome-history-options

Krok 3. Wreszcie hit Wyczyść dane przeglądania.

Rozwiązanie Usuń wiadomo pasek narzędzi z przeglądarek

Jeśli chcesz usunąć pasek narzędzi stworzony przez nieznanego Greatdexchange.com następnie należy przejść niżej podanych kroków, które mogą sprawić, że zadanie łatwiejsze.

Google Chrome: –

Idź opcji Menu >> Narzędzia >> Rozszerzenia >> by teraz wybrać niechciany pasek narzędzi i kliknij ikonę kosza, a następnie ponownie uruchomić przeglądarkę.

chrome extensions trash

Internet Explorer: –

Pobierz ikonę koła zębatego >> Zarządzaj dodatkami >> “Paski narzędzi i rozszerzenia” z menu po lewej stronie >> teraz wybrać żądany pasek i gorącej przycisk Wyłącz.

IE toolbar and extensions

Mozilla Firefox:-

Znajdź przycisk menu w prawym górnym rogu >> Add-ons >> “Extensions” >> tutaj trzeba znaleźć niechciany pasek narzędzi kliknij przycisk Usuń, a aby go usunąć.

mozilla extensions

Safari:-

Otwórz przeglądarkę Safari, a następnie wybierz Menu >> Ustawienia >> “Extensions” >> teraz wybrać pasek narzędzi do usuwania i ostatecznie nacisnąć przycisk Odinstaluj. W ostatnim ponownym uruchomieniu przeglądarki, aby zmiany w życie.

Safari Extension tab

Blank scan button (copy)

Mimo to, jeśli masz problemy w rozwiązywaniu problemów dotyczących Twojego złośliwego oprogramowania i nie wiem jak to naprawić, a następnie można przesłać swoje pytania do nas, a my będziemy czuć się szczęśliwy, aby rozwiązać swoje problemy.

footer 1 polish