Odinstaluj Riskware.SearchProtect szybko chronić system

Czym jest Riskware.SearchProtect? Chcę znać wszystkie szczegóły na ten temat. Od ostatnich kilku dni, jestem wykrywania go w przeglądarce, która automatycznie zainstalowany się jako domyślnej strony głównej. Kiedy uruchomić przeglądarkę, mój surfowania zostanie przekierowany do swojej stronie internetowej, która wygląda jak wyszukiwarki. Nawet próbowałem usunąć go za pomocą różnych sposobów, ale żaden z nich nie wydawał się pomocne. Czy możesz powiedzieć, instrukcje pracy w celu usunięcia Riskware.SearchProtect całkowicie? Jak mogę uzyskać moje ustawienia domyślne z powrotem? Proszę pomóż mi!

Riskware.SearchProtect

Riskware.SearchProtect został niedawno wykryty przez użytkowników Stanach Zjednoczonych, Francji i Rosji. Na pierwszy rzut oka może się to udaje, ale wyszukiwarka nie ufa jej. Faktycznie, jest to porywacz przeglądarka, która jest tworzona przez oszustów cybernetycznych z nielegalnym celu. Riskware.SearchProtect zapewnia pasek wyszukiwania i pozwala użytkownikom na surfowanie po sieci w przypadku obrazów, filmów, map, wiadomości, najnowsze aktualizacje i wiele innych. W rzeczywistości, ale również zapewnia zakładki różnych miejsc, które wydaje się jak prawdziwy. Nie ufaj, bo to nie jest bezpieczne dla wydajności systemu. Gdy wejdziesz na wszelkie pytania, to pokaże zupełnie inne wyniki wyszukiwania i wprowadza w błąd do nieznanych stron. To pokazuje różne reklamy, wyskakujące okienka i alarmy promocyjnych i przekonać użytkowników, aby pobrać darmową wersję najnowszych programów. Trzeba wiedzieć, że Riskware.SearchProtect jest zawodna strona, więc staram się ją szybko usunąć.

W rzeczywistości, kiedy wizyta użytkownik Riskware.SearchProtect następnie hakerzy dostaje prowizję. Jest też trik z osobami trzecimi w celu poprawy ruchu sieciowego swoich niewiarygodnych miejscach. Kiedy zgadzasz się z jej warunkami i kliknij przycisk "Dalej", aby zainstalować darmowe programy, a następnie wiązki złośliwych zagrożeń, takich jak spyware i adware będzie inwazji w systemie. Tak więc, to jest zawsze zalecane dla użytkowników zdecydować zaawansowanego lub niestandardową instalację, aby uniknąć takich sytuacji. Dodatkowo, jest tworzony w taki sposób, które mają zdolność do utrzymania jego oczy na działalność internetowych użytkowników i zbierać swoich danych uwierzytelniających związanych z rachunku bankowego, hasła logowania ID, numer karty kredytowej itp Dlatego też, jeśli don ' t chcą zmierzyć takich problemów w przyszłości, a następnie wyjąć Riskware.SearchProtect natychmiast po wykryciu.

Kliknij Tutaj aby Darmowy Ściąganie Riskware.SearchProtect Skaner Teraz

rmv-notice-Polish

Wiedzieć Jak usunąć Riskware.SearchProtect Ręczne

Łatwy Riskware.SearchProtect usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Riskware.SearchProtect w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Riskware.SearchProtect na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89}]

“DisplayName” = “Riskware.SearchProtect”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271}]

“DisplayName” = “Riskware.SearchProtect”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Riskware.SearchProtect pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Riskware.SearchProtect w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Riskware.SearchProtect i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Riskware.SearchProtect te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Riskware.SearchProtect, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

footer 1 polish

Skip to toolbar