Pomoc Dla Usuwanie .Pox File Virus z Windows 7

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa .Pox File Virus jako zagrożenie dla twojego komputera
.Pox File Virus jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
VBA32 2018.4.2223 Niespecyficzne
MAX 3.6.521545 Trj.Win64..Pox File Virus.AB
CAT-QuickHeal 4.509243 Wariant z Win64/trojański..Pox File Virus.B
Zerofox 3.3.411 Ydky9kv.exe, SunshineSpy
Sugestia: Odinstaluj .Pox File Virus Całkowicie – do pobrania za darmo

.Pox File Virus może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Driving Theory Test 8.1 , Renamerizer 2.5 , DVD PictureShow 1.0 , RE:Match , FireMountainTools X 1.0 , Prompt teleprompter , Aiseesoft AVI Converter , Tea Box 1.0.1 , Perfect Portrait 9.5.0 , Crossword Wizard 5.0.4 , NGrid 1.0 , DT4 1.8.2

.Pox File Virus

.Pox File Virus: szczegółowy opis

.Pox File Virus to nowo odkryty wariant złośliwego oprogramowania należącego do znanej rodziny oprogramowania ransomware. Wymienione złośliwe oprogramowanie jest niezwykle niebezpieczne i okazało się, że infekuje kilka systemów na całym świecie. Wiele ransomware zostało wygenerowanych przy użyciu kodu źródłowego tej rodziny i wszystkie te programy ransomware mają ten sam cel, jakim jest odzyskanie okupu od użytkowników, których dotyczy problem. .Pox File Virus można założyć, że był on skierowany do podatnych systemów danego regionu, ponieważ jego nota okupu zawiera treść w lokalnym języku. Oprogramowanie ransomware umożliwia szyfrowanie plików w wielu formatach. Okazało się, że używa silnego i bezpiecznego algorytmu szyfrowania do szyfrowania tych plików i uczynienia ich niedostępnymi dla użytkowników. Wkrótce po tym ataku zostawia notatkę o okupie, która informuje użytkowników i prosi ich, aby skontaktowali się z programistami za atakiem, aby uzyskać dalsze informacje. Zakłada się, że użytkownicy pozostaną bez wyboru, poza żądaniem atakującego. Jednak nie jest to prawdą, ponieważ pomimo tego, że oprogramowanie ransomware uczyniło pliki niedostępnymi, nadal można je przywrócić, ponieważ użytkownicy dowiedzieli się dalej w tym wpisie..

.Pox File Virus zaobserwowano rozprzestrzenianie się poprzez oszukanie środków, takich jak korzystanie ze spamu i pakietów oprogramowania. Ransomware dokonuje zmian w rejestrze systemu, aby ponownie uruchomić się za każdym razem, gdy system zostanie uruchomiony ponownie. Może nawet usuwać kopie woluminu Windowsa w celu wyłączenia przywracania plików za pomocą opcji kopii zapasowej. Wkrótce szyfruje pliki takie jak audio, wideo, dokumenty, bazy danych, obrazy, teksty, kopie zapasowe i archiwa. Stwierdzono, że .Pox File Virus używa algorytmu AES do szyfrowania plików i dodaje rozszerzenie do oryginalnych nazw plików. Dzięki temu zaszyfrowane pliki stają się nierozpoznawalne przez system operacyjny, a zatem nie mogą być wykonywane przez użytkowników. Pliki takie można zidentyfikować jako zawierające białą ikonę i zmodyfikowane ich nazwy. Wkrótce ransomware zostawia list okupu. Ta notatka służy do informowania użytkowników o numerze .Pox File Virus i podaje szczegóły dotyczące kroków, które muszą być wykonane przez użytkowników w celu uzyskania klucza deszyfrującego. W notatce wspomniano, że użytkownicy mogą odszyfrowywać tylko te pliki, używając własnego klucza prywatnego, dlatego nie powinni kontaktować się z deweloperami. .Pox File Virus nie określa żadnej kwoty okupu w notatce, ale wspomina, że ​​użytkownicy otrzymają list odpowiedzi dotyczący tego samego. Jednak byłoby rozsądnie dla poszkodowanych użytkowników po prostu zignorować takie żądania i śledzić ten post, aby usunąć oprogramowanie ransomware.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .Pox File Virus

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .Pox File Virus? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .Pox File Virus za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .Pox File Virus PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.Pox File Virus]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.Pox File Virus]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .Pox File Virus to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar