Porady Dla Usunięciem [email protected] ransomware z Windows 7

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa [email protected] ransomware jako zagrożenie dla twojego komputera
[email protected].com.RSA ransomware jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
ZoneAlarm by Check Point 2018.0.5159 Ogólne
Jiangmin 5.3.209329 [email protected] ransomware.BB
StopBadware 2.227647 Wariant z Win32/trojań[email protected] ransomware.B
Virusdie External Site Scan 5.2.449 CasClient, Safetyeachday.com
Sugestia: Odinstaluj [email protected] ransomware Całkowicie – do pobrania za darmo

[email protected] ransomware może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Kids GoGoGo 8.8 , Visualize 1.1 , Creck 1.1 , BolinOS 4.6.1 , PasswordPress 1.2 , iCal Services Pack 1.5 , Movies Now HD 2.4 , Dark Canvas: A Brush WIth Death CE 1.0 , ID3Mod 2.4 , Fliq Notes 2.0 , ExplainIt 2.0 , miDVD , HealthEngage Diabetes 3.9.3.2 , Face2Face 1.2.12 , Mastering Tools 1.0 , Color Machine 1.3.6 , Notes 0.1

Rsa1024@tutanota.com.RSA ransomware

Wprowadzenie do [email protected] ransomware

[email protected] ransomware to wirus szyfrujący pliki, który blokuje wszystkie pliki i foldery i przestraszyć cię, by uzyskać kod deszyfrujący. Oznacza to, że będziesz potrzebował klucza odszyfrowywania, aby odblokować pliki, gdy wszystkie pliki zostaną zaszyfrowane, a hakerzy zażądają okupu, aby dać klucz. Jest to bardzo niebezpieczne dla twojego komputera. To sprawia, że twój komputer jest całkowicie zniszczony i niedostępny. Nigdy nie uzyskasz dostępu do systemu bez kodu odszyfrowywania.

W jaki sposób [email protected] ransomware atakuje Twój system

[email protected] ransomware atakuje za pośrednictwem załącznika do wiadomości e-mail ze spamem, niezałatanego oprogramowania, mediów społecznościowych, sieci wymiany plików peer to peer, odwiedzania niskiej jakości strony internetowej, klikania niepożądanego łącza itp..

W jaki sposób Twoje pliki zostają zaszyfrowane [email protected] ransomware

[email protected] ransomware szyfruje pliki za pomocą szyfrów AES i RSA. Otrzymasz zablokowane pliki na swoim komputerze. Dzieje się tak z powodu rozszerzenia, które jest używane jako sufiks do zmiany nazwy pliku. Pliki, które zostaną zaszyfrowane, to obrazy, punkt mocy, arkusz kalkulacyjny, dokument, dźwięk, wideo itp. Formaty plików, które zostaną zaszyfrowane to: .jpg, .jpeg, .doc, .png, .docx, .ppt, .pptx, .xls itp.

Jakie są niebezpieczne skutki [email protected] ransomware

Po zaszyfrowaniu plików [email protected] ransomware uniemożliwia dostęp do twojego komputera i kiedy otwierasz pliki, nie będziesz mógł tego zrobić. Nie będziesz mieć swobodnego dostępu do swojego komputera. Hakerzy upuszczają okup, żądając pieniędzy w Bitcoin. Zrzucają list okupu w postaci pliku HTML lub txt. Ostrzegają cię, abyś zapłacił pieniądze. Jeśli nie zapłacisz pieniędzy, wszystkie twoje pliki zostaną przez nie usunięte. Hakerzy podadzą Ci termin na opłacenie tej kwoty. Ale nigdy nie powinieneś płacić tej kwoty, ponieważ nie będziesz odzyskiwał swoich plików. Nie dadzą ci klucza odszyfrowywania.

Powinieneś użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby przywrócić wszystkie dane. Możesz także wykonać instrukcje tutaj, aby usunąć [email protected] ransomware jak najwcześniej z komputera.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić [email protected] ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa [email protected] ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa [email protected] ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z [email protected] ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [[email protected] ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [[email protected] ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa [email protected] ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar