Porady Dla Usunięciem Yami Cat ransomware z Windows 10

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa Yami Cat ransomware jako zagrożenie dla twojego komputera
Yami Cat ransomware jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
TheHacker 2018.2.2455 Niespecyficzne
K7GW 5.5.401221 Trj.Win32.Yami Cat ransomware.CB
AutoShun 5.653323 Wariant z Win32/trojański.Yami Cat ransomware.A
Sucuri SiteCheck 8.6.425 IESearch, SpywareRemover
Sugestia: Odinstaluj Yami Cat ransomware Całkowicie – do pobrania za darmo

Yami Cat ransomware może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich VideoBlend , Whistle Blower X 3.1 , SharewarePublisher 1.4 , Net4DBackup X 2.0.1 , SepPreview_CS2 2.1 , Chac 2.4.7 , Dead Field 1.1 , Zombies vs. Sheep 1.2 , 4Shadow 2.0 , CoverArtFinder 1.2

Yami Cat ransomware

Wprowadzenie do Yami Cat ransomware

Yami Cat ransomware jest bardzo szkodliwy i niebezpieczny dla twojego systemu. Jest to rodzaj wirusa szyfrującego, który blokuje wszystkie twoje dane i uniemożliwia dostęp do twojego komputera. Aby odblokować pliki, musisz znaleźć klucz deszyfrujący. Pokazuje okno instrukcji na ekranie systemowym. Wprowadza modyfikacje wpisów rejestru systemu Windows w celu zachowania ich trwałości. Został zaprojektowany w sposób umożliwiający automatyczne uruchomienie tego wirusa na komputerze przy każdym uruchomieniu systemu operacyjnego.

Jak Yami Cat ransomware przeniknąć do twojego systemu

Yami Cat ransomware przenika do systemu za pośrednictwem wiadomości spamowych, załączników do plików peer to peer, napędu przez pliki do pobrania, mediów społecznościowych, reklam online, niezałatanego oprogramowania, klikania złośliwych linków, odwiedzania niskiej jakości stron internetowych itp.

Proces szyfrowania Yami Cat ransomware

Yami Cat ransomware szyfruje pliki za pomocą silnego algorytmu, ale jest w fazie rozwoju. Szyfruje pliki takie jak dokumenty, power-points, arkusze kalkulacyjne, obrazy, muzykę, audio, wideo itp. Formaty plików, które zmieniają się w procesie szyfrowania to: .ppt, .doc, .xls, .jpg, .jpeg,. mp3, .mp4 itd. Po zakończeniu procesu szyfrowania, Yami Cat ransomware rozpoczyna złośliwe działania i zmusza użytkowników do zapłaty kwoty okupu.

Jak działa Yami Cat ransomware Dostarczyć zły scenariusz

Yami Cat ransomware jest bardzo niebezpieczny. Zapewnia to zły wpływ na twój komputer. Hakerzy upuszczają okup i wysyłają wiadomość ostrzegawczą, aby otworzyć twoje pliki. Żądają kwoty okupu, aby odszyfrować twoje pliki. I bardzo ważne jest, aby pamiętać, że staniesz się ofiarą. Ostrzegają Cię, że jeśli nie zapłacisz kwoty w wyznaczonym terminie, utracisz swoje dane na stałe. Żądają okupu kilku dolarów za odblokowywanie plików. Jednak zaleca się, abyś nigdy nie płacił tej kwoty, ponieważ nie ma gwarancji, że odzyskasz swoje pliki. Powinieneś użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby odzyskać wszystkie swoje pliki. Możesz także wykonać instrukcje tutaj, aby całkowicie usunąć Yami Cat ransomware z komputera.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić Yami Cat ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa Yami Cat ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa Yami Cat ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z Yami Cat ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [Yami Cat ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [Yami Cat ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa Yami Cat ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar