Porady Dla Usuwanie .DECC File Virus z Windows 8

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa .DECC File Virus jako zagrożenie dla twojego komputera
.DECC File Virus jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
Symantec Mobile Insight 2018.1.7822 Ogólne
MAX 5.5.121552 Trj.Win64..DECC File Virus.CA
AutoShun 1.514532 Wariant z Win64/trojański..DECC File Virus.C
Rising 8.1.621 Boss Watcher, DyFuCA.SafeSurfing
Sugestia: Odinstaluj .DECC File Virus Całkowicie – do pobrania za darmo

.DECC File Virus może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Key Advantage Typing 1.4 , MagicCrop 1.0.1 , FTP Server 1.0 , StarLogo TNG 1.1b , iDocument 2.0.0 , Cubetastic 1.02 , Bowl Bound College Football , Digg.com RSS Widget 3.1 , NotifyOSX 2 1.3.1 , Garbage Man 2.0 , Kerika 1.2 , Brain Tease 1.3.0 , Neutrino 1.95 , FoneSync for Android – Samsung 1.0.7 , FileShaper 1.0.1 , TapNTune 1.3 , Writer.app 1.4.3 , Creative DW Drop Down Menu 1.0 , SplashMoney Desktop (Mac)

.DECC File Virus

wprowadzenie do .DECC File Virus

.DECC File Virus jest znany jako nowy wariant rodziny Ransomware, który jest trojanem szyfrującym pliki. Do tej pory zainfekował kilka komputerów. Szyfruje twoje pliki i blokuje twój system, abyś nie mógł nad nim pracować. Twój komputer zostanie skompromitowany i staniesz się ofiarą z powodu tego oprogramowania ransomware. Bezgłośnie wkrada się do twojego systemu bez twojej zgody. Ma różne metody wprowadzania do systemu, takie jak fałszywe wiadomości e-mail, media społecznościowe, niezałatane oprogramowanie, odwiedzanie witryn o niskiej jakości, klikanie nieznanych linków itd..

jak .DECC File Virus Szyfruj swoje pliki

.DECC File Virus szyfruje pliki za pomocą rozszerzenia pliku. Rozszerzenie służy do blokowania plików. Zmienia plik, dodając to rozszerzenie na końcu nazwy pliku jako sufiks. Pliki, które są szyfrowane, to dokumenty, power point, arkusz kalkulacyjny, archiwa itp. Używa silnych szyfrów do szyfrowania plików. Format pliku, który zostanie zmieniony przez .DECC File Virus są jpg, ppt, jpeg, pptx, doc, docx, xls, etc.

Dlaczego jest .DECC File Virus Tak niebezpieczny

.DECC File Virus upuść okup, gdy spróbujesz otworzyć zablokowane pliki. W nocie okupu, hakerzy ostrzegają cię, by zapłacić kwotę za odszyfrowanie twoich plików. W notatce wspomniano również, że w jaki sposób zapłaci się kwotę. Hakerzy dostarczają identyfikator e-mail, aby skontaktować się z nimi w celu zapłacenia pieniędzy. Żądają kwoty okupu w walucie Bitcoin. .DECC File Virus daje ci termin na zapłatę kwoty. Jest bardzo jasne, że jeśli zapłacisz kwotę, aby otrzymać klucz odszyfrowywania, zostaniesz przez nich oszukany. Lepiej, żebyś nie płacił im kwoty okupu. Wykonaj krok, aby przywrócić dane za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych. Nie otrzymasz żadnego klucza deszyfrowania, aby odblokować pliki. Dlatego zaleca się, abyś usunął .DECC File Virus całkowicie z komputera.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .DECC File Virus

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .DECC File Virus? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .DECC File Virus za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .DECC File Virus PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.DECC File Virus]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.DECC File Virus]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .DECC File Virus to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar