Pozbyć się Mint Search z łatwością

Mint Search może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Metameter 1.0 , Theremin 0.6.2.3 , WoWchamp Launcher 1.0 , Rita 1.1.2 , Badia FullMeasure for QuarkXPress 5.5.1 , Tincta Pro 2.3 , xmCHART 4.0.3 , YP DC Circuits 2.0 , iToolSoft Video to MPEG Converter , Luminous 1.1 , LEGO Harry Potter: Years 1-4 1.0 , Blobs 4.0.1 , Random Sequences Generator , FTPDroplet 2.1

Mint Search

Wyświetlany wydawca: Mint Search
Folder instalacyjny: C:\Pliki programów\Mint Search
Program wykonywalny: Mint Search.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Mint Search\Mint Search.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto szkodliwe oprogramowanie)
(Wykryto szkodliwe oprogramowanie) Mint Search.dll
Trojan.Win64.Mint Search.CC przez K7GW
Wariant Win32/Trojan.Mint Search.B przez Web Security Guard
Pda.mybidsystem.com przez eGambit
Odinstaluj Mint Search teraz!

Mint Search : Uzyskaj krótkie informacje o tym

Jeśli jesteś regularnie przekierowywany na nieznaną stronę, oznacza to, że Twój komputer jest zainfekowany wirusem komputerowym. Wszelkie niechciane zmiany i nieprawidłowe działania w twoim systemie wyraźnie wskazują, że jesteś atakowany przez porywacza przeglądarki. Zwykle twórcy tego paskudnego programu mają złe zamiary i stworzyli zły motyw. Ten typ domeny jest uważany za porywacza przeglądarki, który jest odpowiedzialny za przekierowanie użytkowników do jakiejś niewiarygodnej strony internetowej. Cyberprzestępcy chcą zbierać pieniądze od niewinnych użytkowników komputerów za wszelką cenę. Wirus przekierowania może łatwo zaatakować całą zainstalowaną przeglądarkę w systemie. Obejmuje to Mozillę, Chrome, Explorer i wiele innych.

Jest uważany za zwodniczą i podejrzaną stronę internetową, która reprezentuje domenę jako przydatne rzeczy dla internautów. Twierdzi, że zapewnia różne funkcje dotyczące przeglądania Internetu i ulepszania przeglądarki. Ale musisz polegać na Mint Search, ponieważ nie został zaprojektowany, by ci pomóc. Jedynym celem jest zarażenie systemu komputerowego, a następnie zarobienie ogromnej ilości pieniędzy. Stwierdza również, że otrzymasz lepsze usługi i pomocne linki oraz reklamy na swojej stronie internetowej, aby uzyskać korzyści z różnych ofert i transakcji. Po dotarciu na komputer może wprowadzać niepożądane zmiany na komputerze i przeglądarce.

Najważniejsza zmiana dokonana przez Mint Search znajduje się w ustawieniach docelowej przeglądarki internetowej. Zmienia ustawienia przeglądarek, zastępuje domyślne narzędzie wyszukiwania i stronę główną oraz stronę nowej karty za pomocą złośliwej domeny. Jak tylko ustawienia zostaną zmienione, zaczniesz zauważać zmiany w przeglądarce. Przekierujemy Cię do niewiarygodnych stron internetowych za każdym razem, gdy otwierasz przeglądarki. Ponadto wprowadzane będą zmiany we wpisie rejestru i innych ważnych ustawieniach, takich jak DNS, konfiguracje. Nie tylko to wpływa na przeglądarkę.

W obecności Mint Search Twoja przeglądarka prawdopodobnie zawiesi się lub ulegnie awarii podczas pracy z nią. Co więcej, będzie stale pojawiały się reklamy na ekranie przeglądarki. Wpływ na to ma również surfowanie w Internecie. Może być konieczne ponowne ustanowienie połączenia internetowego. Zagrożenie to zmniejsza wydajność przeglądarki i komputera, uruchamiając różne nieznane zadania w tle systemu. Dlatego bardzo ważne jest, aby usunąć Mint Search z komputera przed całkowitym uszkodzeniem przeglądarki.

Wiedzieć Jak usunąć Mint Search Ręczne

Łatwy Mint Search usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Mint Search w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Mint Search na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89]

“DisplayName” = “Mint Search”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271]

“DisplayName” = “Mint Search”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Mint Search pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Mint Search w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Mint Search i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Mint Search te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Mint Search, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar