Proste kroki, aby Pozbyć się ROGER Ransomware z Windows 8

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa ROGER Ransomware jako zagrożenie dla twojego komputera
ROGER Ransomware jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusoweWersjaWykrycie
Panda2018.1.3512Niespecyficzne
ESET-NOD328.4.613125Trj.Win32.ROGER Ransomware.BB
AutoShun1.513804Wariant z Win32/trojański.ROGER Ransomware.A
Rising7.5.114DssAgent/Brodcast, ConfidentSurf
Sugestia: Odinstaluj ROGER Ransomware Całkowicie – do pobrania za darmo

ROGER Ransomware może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich ApPHP Hotel Site , StampInStone 3.5.3 , LoversClock 0.7.4 , YeShore 0.0.6 , QuartzCube 3.5 , Photoshop Manga Effect Plugin (Intel 64bit Edition) , Dragster 1.1.3 , Find And Replace It , Submit to BatchOutput Server 1.3 , QT Sync 0.4.0b2 , MacBook Pro SMC Firmware Updater 1.8 , Typewriter Keyboard 7.0 , Helen’s Website Editor 1.2.2 , Classic Control Menu 1.1

ROGER Ransomware

ROGER Ransomware : Ransomware Hailing od popularnej rodziny

ROGER Ransomware to nowa odmiana niesławnego wirusa rodziny Ransomware, który od dawna infekuje użytkowników komputerów z systemem Windows. Ze względu na obecność kolejnej nieprzyjemnej wersji wydaje się, że cyberprzestępcy nie zatrzymują się z tymi wirusami w najbliższym czasie. To oprogramowanie ransomware, po zakodowaniu docelowych typów plików, używa rozszerzenia do ich oznaczenia, aby uczynić je bezużytecznymi dla prześladowanych użytkowników. Oprócz tego, ROGER Ransomware wyświetla notatkę okupu, którą można zidentyfikować na pulpicie komputera dotkniętego. To zawiadomienie o okupie składa się z ID ofiary, a także kontaktowego adresu e-mail, z którego powinni korzystać wiktymizowani użytkownicy, aby skontaktować się z operatorem wirusów.

Jedynym zamiarem tego oprogramowania ransomware jest wyłudzanie pieniędzy od zainteresowanych użytkowników, prosząc ich o zapłacenie określonej kwoty kwoty okupu w danym okresie. Mimo, że używa silnych szyfrów szyfrowania AES w celu zablokowania docelowych plików komputerowych. Cokolwiek z dokumentów lub zdjęć do filmów i plików Excela wraz z archiwami może być zaszyfrowane ROGER Ransomware. Ponieważ złośliwe oprogramowanie nie jest wybredne, więc może kodować dosłownie wszystko w systemie. Rzeczą, która komplikuje odzyskiwanie zaszyfrowanych plików, jest fakt, że oprogramowanie ransomware może również usuwać kopie tych danych z kopii w tle. Co więcej, okazało się, że jest w stanie modyfikować wpisy rejestru systemu Windows wraz z innymi ważnymi ustawieniami.

jak sobie poradzić z ROGER Ransomware?

Mając na uwadze, że zagrożenie to należy do popularnej rodziny oprogramowania ransomware, należy usunąć ROGER Ransomware z systemu zaraz po wykryciu jego błędnego ataku. W przeciwnym razie im więcej czasu poświęcisz na szkodliwe oprogramowanie, tym więcej zmian może spowodować zagrożenie na twoim komputerze. Po usunięciu tego zagrożenia możesz skupić się na przywracaniu ważnych plików. W przypadku, gdy spróbujesz przywrócić ważne pliki, gdy twoje urządzenie nie jest czyste, ransomware może uruchomić inny proces szyfrowania plików na twoim komputerze.

Pełna procedura usuwania ROGER Ransomware wymaga użycia zaawansowanego narzędzia anty-malware. Analitycy bezpieczeństwa informatycznego przypominają, że tylko renomowany program może pomóc w przeskanowaniu całego komputera i znalezieniu tych szkodliwych składników, które mogą ukrywać się w systemie. W chwili pisania tego artykułu bezpieczeństwa, nie ma dostępnych informacji, jeśli ROGER Ransomware jest odszyfrowany. Lepiej usuń złośliwe oprogramowanie i zastosuj alternatywną metodę odzyskiwania plików.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić ROGER Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa ROGER Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa ROGER Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z ROGER Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [ROGER Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [ROGER Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa ROGER Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar