Oprogramowanie do odzyskiwania SanDisk dla Sandisk 64GB, 32GB, 16GB & karty pamięci 8GB

Sformatowany mój Sandisk 32gb karty pamięci! będzie można odzyskać mój przechowywane Zdjęcia z niego?

Jeden z naszych Gości zadał to pytanie i jest to jeden z najbardziej typowe pytanie odpowiemy na każdy dzień. Odpowiedź jest, po formatowanie sandisk 32gb, 16gb sandisk, sandisk 8gb lub 64gb sandisk cokolwiek może być wielkość pamięci można odzyskać dane z powrotem. Istnieje tylko jeden warunek, jeśli karty sandisk, gdy wstawiony w Twój komputer i komputer nie wykrywa go, a następnie odzyskiwanie danych z karty sandisk nie będzie możliwe przez jakiegokolwiek oprogramowania. Następnie należy skontaktować się z firmą usługi odzyskiwania danych.
Tak, można odzyskać zdjęć zapisanych na karcie pamięci sandisk bo po uruchomieniu polecenia format karty sandisk następnie polecenia format po prostu usunąć indeksu wszystkich plików, oznacza to, że wszystkie pliki są tam w karty pamięci sandisk. Ale jeśli nadal przy użyciu karty pamięci i zapisywanie nowych plików na nim, następnie maleje szansa na odzyskanie jako szanse, które pliki mogą uzyskać nad napisane. Chwili, gdy wiesz, że możesz straty danych, a następnie przestać używać karty pamięci 32 gb sandisk & używać sandisk oprogramowania do odzyskiwania odzyskać Zdjęcia z powrotem.

Znajdź najlepsze oprogramowanie dostępne na rynku z pełnego przeglądu i wyniki testów.

 

Napotykasz z tych komunikatów o błędzie wymienionych, na ekranie Twojego urządzenia podczas uzyskiwania dostępu do karty SD SanDisk na to?

Komunikaty o błędach, takich jak ‘błąd karty pamięci’, ‘Karta zablokowana’, ‘błąd karty’ lub karty nie mogą być postrzegane przez system.

Jeśli tak, No to informujemy, że została uszkodzona karta SD SanDisk i to jest powód, dlaczego jesteś w stanie wyświetlić go w systemie. Teraz pomimo faktu, że sytuacja jest gorączkowy, to uprzejmie zasugerował, aby nie dostać paniki i zamiast po prostu skupić się na poniżej Opublikowany artykuł, ponieważ zawiera gwarantowana pracy rozwiązanie do odzyskiwania SanDisk. Artykuł wraz z tym, także historii ‘SanDisk’ i jego wkład w ewolucji karty SD.

Różne scenariusze gdzie użytkownik może stracić zdjęcia / zdjęć z Sandisk

 

 • Ze względu na nagłe usunięcie karty pamięci Sandisk: wielu użytkowników nie zwracać uwagę na fakt, że maltretowani karty pamięci sandisk może prowadzić do logiczne awarii systemu plików. Więc jeśli nie chcesz przenieść dane przechowywane na nim postawić, nigdy nie wyciągnąć karty sd sandisk niebezpieczny. Zawsze bezpiecznie usunąć dysk z komputera.
 • Atak złośliwego oprogramowania : Jeśli wartości danych, który istnieje w pamięci sandisk karty, a następnie należy zawsze Skanuj, po podłączeniu i odtwarzany na Twoim urządzeniu. Również uniknąć, łącząc się na urządzenie, które jest Zainfekowane złośliwym oprogramowaniem.
 • Usunięcia: Usuwanie plików, przypadkowo lub celowo może być istotną przyczynę utraty zdjęć z karty pamięci. Starając się uczynić wolnego miejsca użytkownicy stanie usunąć pliki, nie zdając sobie sprawy, że wymaga fakt, że może być w niektórych instancji czas później. Opróżnianie Kosza i recycle bin mogą być również traktowane jako ważny powód.
 • Formatowanie z Sandisk: Formatowanie karty doprowadzi do usunięcia zdjęcia lub inne pliki, przechowywane na nim. Użytkownicy SanDisk należy zawsze utworzyć kopię zapasową danych przed formatowanie karty pamięci Sandisk, pd itp.
 • Wyjmowanie karty SD z aparatu cyfrowego, podczas gdy obrazy są zapisywane na karcie pamięci powoduje utratę danych.
 • Dotykając obrazów w czasie, gdy pamięć karta SD jest prawie pełna powoduje utratę danych.
 • Usuwanie karty z czytnika kart podczas przesyłania plików z karty SD do komputera powoduje utratę danych.

Oznaki i objawy że wskazuje Sandisk SD karta jest uszkodzona


1. karta SanDisk SD nie można rozpoznać – ten komunikat o błędzie zwykle występuje, gdy istnieje bez żadnych kart na swoim urządzeniu lub urządzenie nie ma karty pamięci. To może być możliwe, gdy system plików kart SD nie obsługiwane przez urządzenie, wirus atakować, nie do poznania z powodu logicznego lub fizycznego uszkodzenia i wiele innych. Aby naprawić ten błąd, należy spróbować sformatować kartę SD do tłuszczu po łącznej to urządzenie. Można użyć czytnika kart lub formatowania programu.

2. karta SanDisk SD nie można sformatować – ten typ komunikatu o błędzie zwykle występuje, gdy użytkownik połączony przy użyciu czytnika kart, aby ich urządzenia go sformatować kartę SD. Za ten błąd, istnieje wiele powodów są odpowiedzialne, w tym niewłaściwe działanie podczas odłączania karty SD, przymusowo Wysuń go po wystąpień odczytu lub zapisu problemów itp. Aby rozwiązać komunikat o błędzie, należy użyć programu wykrywania dysku, aby wykryć karty SD i wybierz opcję automatycznie napraw błędy systemu plików, a następnie po zakończeniu skanowania do odzyskania uszkodzonych sektorów. Po pomyślnym zakończeniu procedury można formatować karty SD.

3. nie można zapisać danych na karcie SD – jest inny komunikat o błędzie, że twarzy przez użytkownika, gdy próbują coś napisać na swojej karcie SD. Widać tylko zawartość w jej wnętrzu, ale nie może być zapisany. Ten komunikat o błędzie nastąpił głównie ze względu na słabe połączenie między czytnik kart i karty SD. Poza tym istnieje kilka innych powodów, w tym występy złe tory, ataku wirusa, częste korzystanie z czytnika kart itp. W celu ustalenia takiego komunikatu o błędzie lub słabe połączenie problem, użytkownika systemu należy zmienić czytnik kart i spróbuj drugi. Ze względu na występowanie zły tor użytkowników musi dowiedzieć się oprogramowanie i wykonać, niski poziom formatowania karty SD. Jeśli jakoś, karta SD jest dotkniętych wirusem oni muszą ukończyć Sandisk SD karta odzyskiwania odzyskać prawie wszystkie brakujące pliki kluczowe znaczenie.

O Sandisk i jej produktów: przegląd

SanDisk jest rzeczywiście amerykańskiej produkcji produktów pamięci flash, takich jak karty pamięci i czytniki, dyski flash USB i dyski półprzewodnikowe. Od lutego jest trzecim co do wielkości producentem pamięci flash. Ekspertów zgłosiły SanDisk oferuje szeroką gamę produktów takich jak (Wzdrygnšć się, U3, FlashCP, Eye-Fi, ULLtraDIMM i wiele innych). Teraz jednak wszystkie jej produktów zostały udowodnione gwarantowane pracę w swoich dziedzinach, ale dziś tutaj, będziemy mieć dyskusja na jednym z jego głównych użytków produktu tj ‘karty SD’.

Przed wiedząc o wkład SanDisk w polu karty SD, jest naprawdę ważne dla osób zdawać sobie sprawę z faktu, że ‘SanDisk Corp’ jest współtwórca ‘ SD Card Association‘ wraz z Toshiba i Panasonic. To karty SD są szeroko wykorzystywane w aparaty cyfrowe, laptopy, komputery, odtwarzacze multimediów cyfrowych i wiele innych. Będąc z nawet mniejszy w rozmiar, karty SanDisk SD może pomieścić ogromną ilość danych. Teraz choć ze względu na wszystkie takie korzystne również jak zwiększenia funkcjonalności, ta karta wydaje się mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne niż dyski twarde, ale jak nic na tym świecie jest całkowicie doskonały więc całkowicie nie można ignorować możliwości błędy danych z tego SD karty. To również może dostarczyć to konsumenci z niektórych poważnych problemów po przejściu przez kilka scenariuszy niefortunne.

Zrzuty ekranu Nazwa produktu Obsługiwane karty
SanDisk Ultra

Karty SanDisk Ultra SDHC lub SDXC oferują wysoką wydajność i pojemność hojny. To zostało określone jako magazyn idealny wybór dla point-and-shoot aparatów cyfrowych.

SanDisk Standard

Czy karty pamięci SanDisk SD, SDHC i SDXC oferuje wysokie miejsca za spełnienie wymagań pamięci dzisiejszych aparatów cyfrowych. Dostępne w wersjach o pojemności do 64 GB

SanDisk Extreme

Karta pamięci SanDisk Extreme SD oferuje wystarczająco dużo szybkość, pojemność, jak również trwałość za spełnienie wymagań lub wymagania rozszerzone fotografów. Czytamy, że prędkość została zgłoszona do 80MB/s

SanDisk Extreme Pro

Karty SanDisk Extreme Pro SD jest jednym z najszybciej SDHC lub SDXC karta dostępna na rynku w dniu dzisiejszym. Jest to wybór profesjonalistów dla dużych prędkości fotografowania i filmy full HD.

Kroki do być wykonywane dla Sandisk odzyskiwania (Podręcznik)

Teraz, choć kwestie są bardzo gorączkowy, aby obchodzić się, ale zaleca się nie wpadać w panikę, jeśli wystąpią takie sytuacji jako rozwiązanie tych problemów jest możliwe zarówno ręcznie jak i automatycznie. Tutaj poniżej krok po kroku procesy zostały opisane na jak przywrócić dane z karty pamięci SanDisk:

Początkowo połączyć kartę pamięci do komputera, używając kabla wraz z dysku USB.

Teraz otwórz kartę pamięci i następnie zdając sobie sprawę, że pliki zostały usunięte z karty pamięci, zapewnić zatrzymanie, wykorzystując kartę pamięci na raz.

Ponadto, istnieją dwie możliwości tj, karty pamięci zostanie wykryte przez system i innej sytuacji, gdzie jeden spotkać się z błąd dialogowe, w tym wiadomości podając –

E:\ nie jest dostępny. Plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny.

Uwaga: W przypadku, jeżeli system wykrywa kartę, następnie uprzejmie zapewnić zbadanie kosza na karcie pamięci. Zostaje poinformowany, że sama karta pamięci nie zawierają żadnych kosza, więc whensoever pliki zostaną usunięte z karty, nie faktycznie przenieść do kosza na komputerze. W związku z tym zaleca się, aby otworzyć urządzenie i następnie spójrz na karcie pamięci do oglądania czy pliki są obecnie przechowywane w koszu czy nie.

Na bok mówi dalej o rozwiązanie do czynienia z uszkodzone błąd karty SanDisk SD, użytkownicy są zobowiązani do korzystania z wiersza polecenia “chkdsk”.

 • Wybierz Start, a następnie Uruchom.
 • Następnie wpisz polecenie cmd, a następnie dotknij OK. Teraz wpisz dalej polecenia zestaw:
 • polecenie chkdsk [litera dysku karty sd] / r – skanuje w poszukiwaniu i próbuj odzyskiwania uszkodzonych sektorów
 • sprawdŸ dysk [litera dysku karty sd] f – to automatycznie napraw błędy systemu plików na dysku

Tutaj polecenie chkdsk działa poprzez sprawdzanie dysku dotyczące struktury korupcji. Tymczasem a jeden wykorzystuje polecenia chkdsk, on może zauważyć, że dysk nie jest w użyciu. W tej chwili czasu użytkownicy powinni nie dostaniesz napięte i zamiast po prostu naciśnij ‘Y’ ciągle jak to zacznie biegać przez pliki i katalogi.

Po zakończeniu skanowania zostanie poproszony użytkowników że czy one pragnie zapisać zagubione łańcuchy na pliki. Tutaj użytkownicy powinien odpowiedzieć na ‘Tak’.

Teraz program chkdsk zgłosi go powrotem to, co rzeczywiście zrobił, więc po wykonywaniu skanowania procedury, użytkownicy będzie wyposażony w Podgląd znalezionych plików. Wreszcie Sprawdź dysk i zobaczyć utracone pliki zapisane na karcie pamięci. Niemniej jednak jeden może wziąć pomocy trzeciej SandDisk SD Card Recovery Application. Takie dane poprawa koniuktury oprogramowanie są dostępne online i można pobrać, dostęp do niego i pobrać wymagane dane z karty SD.

Nic nie działało? Tak, oprogramowanie do odzyskiwania Sandisk jest rozwiązanie!

Powyższych ustępów wyjaśniono, jak rozwiązać komunikat o błędzie. Nadzieję, że wszystkie wskazówki będą pomocne do naprawy SD karta lub uzyskać zawartość z karty SD bez i utraty danych. Ale następnie po zastosowaniu lub decydując się wszystkie pod warunkiem metodę, jesteś w stanie uzyskać zawartość karty SD należy użyć użyteczne i skuteczne oprogramowanie odzyskiwania SanDisk SD karta.

Ocena Ocena & wynik testu na najlepszego oprogramowania do odzyskiwania Sandisk

Stellar Phoenix SanDisk Recovery oprogramowania

Ranga 1

Wynik testu
9/10

Ogólny wynik
4.5/5

Pobierz dla Windows

Pobierz dla Mac

Mini narzędzie Power dane poprawa koniuktury oprogramowanie

Ranga 2

Wynik testu
7/10

Ogólny wynik
4.0/5

Pobierz dla Windows

Pobierz dla Mac

Wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie

Ranga 3

Wynik testu
6/10

Ogólny wynik
3.5/5

Pobierz dla Windows

Pobierz dla Mac

Oprogramowanie CardRecovery

Pozycja 4

Wynik testu
4/10

Ogólny wynik
2.5/5

Pobierz dla Windows

#1. Stellar Phoenix SanDisk Recovery oprogramowania

SanDisk odzyskiwania mogą być skutecznie wykonywane przy użyciu oprogramowania do odzyskiwania zdjęć Stellar Phoenix. Z 15 lat ecperience w odzyskiwaniu danych Stellar Phoenix rozwinęła się jako najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych w przemyśle. Stellar ma windows & mac oprogramowania do odzyskiwania. W naszym teście Stellar Phoenix w rankingu # 1 wśród wszystkich programów. Przetestowaliśmy możliwości odzyskiwania Stellar Phoenix na inny aparat cyfrowy.

Obsługa wideo formaty AVI, WMV, ASF, MP4, MOV, M4V, 3GP, MXF, MKV, MTS, DIVX, OGM, MOI, VOB, MPEG, MPG, AVS, DVM, QT, ANM, PROGRAMEM SMJPEG, SCR, FLC, CLK, ANI, FLA, SWF, FLV, M4P
Wspieranie obrazu formaty NEF, CRW, CR2, ORF, SR2, SRF, K25, KDC, DCR, RAF, MRW, PEF, X3F, JPEG, JPG, TIFF, TIF, BMP, GIF, PNG, XCF, PAT, ARW, DNG, PSP, PCT, SUROWY, MOS, PSD, EPS, INDD, ERF, FH3, FH5, FH7, FH8
Obsługa Audio formatów WAV, AIFF, RPS, MIDI, POŁOWY M4A, AU, OGG, WMA, AAC, RFL, RNS, RA, RM, MP3, M3D, CDA, AU, OGG, WMA, AAC, RFL, SND

#1. Stellar Phoenix SanDisk Recovery oprogramowania – Pobierz [Windows] [Mac]

 

SanDisk Photo & Video Recovery dla systemu Windows

Wymagania systemowe dla systemu Windows

Procesor -Intel

Pamięć – zalecane 1 GB

Dysk twardy – 100 MB wolnego miejsca

System operacyjny – Windows 10/8/7/XP/Vista

Łatwy krok mądry instrukcje do SanDisk odzyskiwania przy użyciu Stellar Phoenix SanDisk oprogramowania do odzyskiwania (dla użytkowników systemu Windows)

Krok 1 : Pobierz i zainstaluj Stellar Phoenix SanDisk odzyskiwania oprogramowania na komputerze z systemem Windows. Poniżej pokazano jest pierwszy ekran tego oprogramowania. Tutaj naciśnij ‘Odzyskać zdjęcia, Audio i wideo’ do odzyskiwania utraconych lub usuniętych plików multimedialnych.

Krok 2 : teraz będzie uzyskać wymienione wszystkie dyski twarde i media podłączone do systemu komputerowego. Tutaj należy zaznaczyć żądany dysk lub zewnętrznych nośników odzyskiwania, zdjęcia, audio lub wideo.

Krok 3 : Wybierz określonego formatu pliku z przycisku Zaawansowane ustawienia dotyczące procesu skanowania, a następnie naciśnij opcję ‘Skanuj teraz’, dla inicjowania procedury skanowania.

Krok 4 : aplikacja będzie wyszukuje wszystkie pliki multimedialne z wybranego nośnika lub dysk użytkownika podczas skanowania. Tutaj jeden można czekać na procedury skanowania realizację lub można ręcznie ‘Go wyłączyć’ w przypadku, gdy zauważył plikami, które jest, aby odzyskać. Teraz użytkownik może indywidualnie Podgląd każdego pliku aby upewnić się.

Krok 5 : po zakończeniu procedury skanowania, naciśnij przycisk ‘Odzyskaj’ znajduje się na dole do odzyskiwania zdjęć.

Pobierz oprogramowanie do odzyskiwania Sandisk #1 dla systemu Windows

SanDisk Photo & Video odzyskiwania dla komputerów Mac

Wymagania systemowe dla Mac

Procesor -Intel

Pamięć – zalecane 1 GB

Dysk twardy – 100 MB wolnego miejsca

System operacyjny – Najnowsza macOS Sierra 10.12 i powyżej

Łatwy krok mądry instrukcje do SanDisk odzyskiwania przy użyciu Stellar Phoenix SanDisk oprogramowania do odzyskiwania (dla użytkowników komputerów Mac)

Krok 1 : Pobierz i zainstaluj Stellar Phoenix SanDisk odzyskiwania oprogramowania dla komputerów Macintosh. Teraz naciśnij przycisk ‘Odzyskać zdjęcia, Audio i wideo’ dla odzyskiwanie usunięte lub utracone pliki zdjęcia, audio i wideo.

Krok 2 : wszystkie dyski i dołączonego mediów będzie uzyskać wymienione. Tutaj należy zaznaczyć żądany dysk lub nośnik zewnętrzny, a następnie naciśnij przycisk Skanuj teraz inicjowanie procedury skanowania.

Krok 3 : Aplikacja wyszuka wszystkie pliki multimedialne z wybranego dysku lub nośnika przez użytkownika podczas skanowania.

Krok 4 : po zakończeniu skanowania wszystkich plików znajdujących się w wybranym woluminie, dysk twardy lub kilka innych nośników pamięci masowej będzie uzyskać wymienione. Tutaj naciśnij przycisk ‘Odzyskaj’ odzyskiwania żądany plik.

Krok 5 : pierwszy ekran Stellar Phoenix SanDisk odzyskiwania oprogramowania dla Mac obejmują również opcja ‘Utworzyć obraz’. Ta opcja jest w zasadzie wykorzystywane w tworzeniu obrazu przechowywania preferowanego urządzenia dotyczące odzyskiwania w dalszym etapie.

Krok 6 : wybór dysku/woluminu do tworzenia obrazów, a następnie naciśnij przycisk ‘Dalej’.

Krok 7 : ekran będzie wyświetlało Wyświetlono wybrany dysk/wolumin jest w toku.

Krok 8 : “Skanowanie” przycisk Tap za Inicjowanie skanowania utworzonego obrazu.

Krok 9 : tutaj zobaczyć podgląd pliku, a następnie naciśnij opcję ‘Odzyskaj’ do zapisywania odzyskanych plików.

Krok 10 : teraz jest 3rd opcja ‘Odzyskiwania Wznów’.

Krok 11 : wybór wcześniej zapisanego skanu informacji odzyskiwania pliku z zapisanym i następnie naciśnij przycisk “Scan” inicjowanie procesu skanowania.

Krok 12 : wreszcie po zakończeniu procedury skanowania, program wyświetli listę cały plik w drzewie jak struktury. Tutaj jeden można wyświetlić podgląd każdego pliku poprzez dotknięcie go. Naciśnij ‘Odzyskaj’ do zapisywania pliku w odpowiednie miejsce.

Pobierz #1 Sandisk odzyskiwania oprogramowania dla komputerów Macintosh

 

#2. Mini narzędzie Power Data Recovery Software: Alternatywne SanDisk SD Card Recovery Software

 

Mini narzędzie Power dane poprawa koniuktury oprogramowanie jest przeznaczone przede wszystkim do Dowiedz się wszystkie usunięte zdjęcia i inne pliki multimedialne, karty SD od ich aktualnej lokalizacji i uczynić je widocznymi. Dobre rzeczy na temat tego oprogramowania jest to, że jest kompatybilny z Windows i Mac System użytkownika. Aby odzyskać usunięte zawartość karty SD, upewnij się, że karta SD nie jest fizycznie uszkodzony, i dodatkowo należy przerwać korzystanie z karty SD przed odzyskać ponieważ raz zastępowane tam jest mniej szans na pomyślne odzyskiwanie karty SD. Dla wygody użytkownika poradnik poradnik jak używać Mini narzędzie Power Data Recovery Software jest podane poniżej.

Sytuacja utraty danych obsługiwanych

 • Formatowanie karty SD
 • Usunięcie treści
 • Nagła awaria zasilania podczas przesyłania zawartość z karty SD do innego.
 • Niewłaściwe partycji
 • Karta Reset SD bez żadnych kopii zapasowej
 • Atak wirusów i wiele więcej.

Plusy & Minusy Mini narzędzie Power dane poprawa koniuktury oprogramowanie

Plusy Minusy
 • Inteligentny interfejs
 • Bardzo dobry odzyskiwania jakości
 • Najlepsze funkcje
 • Wsparcie techniczne 24 * 7
 • 100% wartości dla pieniędzy
 • Brak wysoko zaawansowane funkcje
 • Główny interfejs jest trochę mylące dla początkujących.
 • Problem ze zgodnością

 

Specyfikacja systemu

Dla systemu Windows Dla komputerów Mac
 • System operacyjny – Windows XP, Vista, 7, 8, 8,1, 10, Server 2003, Windows Server 2008 (R2), 2012.
 • Dysk twardy – 100 MB wolnego miejsca
 • Pamięć – 64MB pamięci RAM (zalecane 128 MB)
 • Plik System obsługiwane – FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, VFAT, ISO9660, Joliet oraz UDF plików systemu.
 • System operacyjny – Sierra MacOS 10.12, OS X El Capitan 10.11, Yosemite 10.10, Mavericks 10.9, Mountain Lion 10.8, Lion 10.7, Snow Leopard 10.6
 • Procesor-486 lub procesor klasy Pentium
 • Dysk twardy – 100 MB wolnego miejsca
 • Pamięć – 64MB pamięci RAM (zalecane 128 MB)
 • Plik System obsługiwane – FAT12, FAT16, FAT32, ISO9660, Joliet, NTFS, NTFS5, VFAT, systemu plików UDF.
Obsługiwane formaty plików
Obraz BMP, CRW, CR2, DCR, DNG, ERF, GIF, NEF, ORF, PSD, RAF, JPG/JPEG, PNG, SR2, TIFF/TIF, MRW, RAW, SWF, WMF, SVG itp.

 

Wideo AVI, RM/RMVB, MOV, M4V, MP4, 3GP, WMV, 3 G 2, AVI, FLV, MPEG, ASF, MPG, SWF itp.

 

Dźwięk MP3, M4A, WAV, AIF/AIFF, WMA, APE, OGG, MID / VQF, AAC, MIDI, RealAudio itp.

 

Podręcznik odzyskiwania karty SD za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Mini narzędzie Power (dla użytkowników systemu Windows)

 • Po pierwsze uruchomić Mini narzędzie Power dane poprawa koniuktury oprogramowanie na komputerze z systemem Windows i wybrać dowolny moduł odzysku.
 • Z następnego okna musisz wybierz dysk, a następnie kliknij na przycisk “Scan”.
 • Na skuteczne procedury skanowania pojawi się lista plików SD na ekranie systemu Windows.
 • Podgląd jednego lub wielu plików, które chcesz przywrócić i kliknij przycisk Odzyskaj.
 • Wreszcie zapisać odzyskane obiekty karty SD w innych urządzenia.

#2 Sandisk Memory Card Recovery dla systemu Windows

Podręcznik odzyskiwania karty SD za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Mini narzędzie Power (dla użytkowników komputerów Mac)

 • Aby rozpocząć odzyskiwanie karta Sandisk SD, uruchom Mini narzędzie Power dane poprawa koniuktury oprogramowanie w systemie Mac.
 • Wybierz Moduł odzysku.
 • Teraz musisz wybrać partycję lub dysk, aby rozpocząć proces skanowania.
 • Pasek postępu skanowania będą wyświetlane na ekranie.
 • Po zakończeniu skanowania procedury okno zostanie pojawił się w systemie Mac z listy plików.
 • Podgląd usuniętych lub utraconych plików karty SD i je odzyskać. Można zapisać odzyskane pliki w żądanej lokalizacji.

 

Pobierz #2 Karta pamięci Sandisk odzyskiwania dla komputerów Macintosh

#3. Wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie: Profesjonalne SanDisk SD Card Recovery Tool

Wondershare Photo Recovery Software jest uznawany za najbardziej zaawansowane oprogramowanie odzyskiwania karty SD, który umożliwia użytkownikowi systemu odzyskać prawie wszystkie zdjęcia, filmy i inne pliki, które przypadkowo usunięte z dysku USB i karty pamięci SanDisk. Za pomocą tego oprogramowania można łatwo przywrócić wszystkie cenne wspomnienia. Oferuje on użytkownika, solidna, lecz karta pamięci skutecznego odzyskiwania do pobierania zawartości. Ze względu na jego interaktywne i prosty interfejs przez użytkownika łatwo używać go i odzyskać wszystkie cenne wspomnienia. Krótko mówiąc to oprogramowanie jest bardzo idealny do odzyskiwania karty SD, który opisywany rezygnować wysoko zaawansowane funkcje.

Sytuacja utraty obsługiwane przez Wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie

 • Usunięte zadowolony z karty SanDisk SD.
 • Zagubionej partycji
 • Niedostępne partycji
 • Atak złośliwego oprogramowania
 • Zbędnego formatowania karty SD itp.

Plusy & Minusy Wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie

 

Plusy Minusy
 • Bardzo łatwy w obsłudze
 • Przystępne cenowo
 • Nie wymaga zbyt wiele umiejętności technicznych
 • Działa na każdym urządzeniu media storage Easy do postępuj zgodnie z Kreatora
 • Zajmuje więcej czasu, aby odzyskać pełną dysk twardy
 • Nie można przywrócić pliki z datą długie usunięte
 • Brak niektórych funkcji

 

Specyfikacja systemu

• System operacyjny: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP; Mac OS X 10.11(El Capitan), 10.10(Yosemite), 10.9(Mavericks), 10.8, 10.7 lub 10.6

• Pamięć RAM: 256 MB lub więcej pamięci RAM (zalecane 1024MB)

• Procesor: 1GHz (32-bitowy lub 64-bitowy)

• Miejsce na dysku twardym: 00 MB i więcej wolnego miejsca

• Obsługiwane formaty obrazów – JPG, MRW, DCR, DNG, ERF, RAW, TIFF/TIF, BMP, PSD, CRW, CR2, PNG, GIF, NEF, ORF, RAF, SR2, WMF itp.

• Obsługiwane formaty wideo – AVI, MP4, MOV, M4V, 3 g 2, 3GP, WMV, FLV, ASF, SWF, RM/RMVB, MPG, itp.

• Obsługiwane formaty Audio – AIF/AIFF, MP3, M4A, WAV, MID / MIDI, WMA, AAC, OGG, itd.

 

Podręcznik użytkownika: Wykonać odzyskiwanie karta SanDisk SD przy użyciu Wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie (dla użytkowników systemu Windows)

• Otwarty Wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie na komputerze systemu Windows, aby rozpocząć odzyskiwanie karta SanDisk SD.

• Wybierz rodzaj pliku, który chcesz odzyskać, a następnie naciśnij kursor myszy na “Skanowanie” przycisk, aby rozpocząć proces skanowania.

• W następnym oknie, zostanie wyświetlona lista wszystkich wykrytych plików po skanowaniu.

• Można wyświetlić podgląd wyników skanowania i wybrać elementy, które chcesz odzyskać je.

• Pasek postępu odzyskiwania pojawi się na ekranie systemu Windows.

• Raz odzyskiwania pełny, można zapisać swoje odzyskane elementy karta SanDisk SD na miejscu lepiej

#3, Pobierz plik Sandisk odzyskiwania oprogramowania dla systemu Windows

 

Podręcznik użytkownika: Wykonać odzyskiwanie karta SanDisk SD przy użyciu Wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie (dla użytkowników komputerów Mac)

• Aby rozpocząć odzyskiwanie SanDisk SD karty w systemie Mac, przede wszystkim otworzyć Wondershare Photo Recovery Software.

• Wybierz opcję odzyskiwania z głównego interfejsu tego oprogramowania.

• Wybierz lokalizację pliku i typ, a następnie po przenieść kursor do kliknięcia na przycisk “Scan”.

• Raz Skanowanie zakończone, zobaczysz listę plików.

• Podgląd zdjęć, plików i wybierz jednego lub wielu plików do ich odzyskania.

• Wreszcie, przejdź do folderu i wybierz ścieżka odzyskiwanie, aby zapisać wszystkie dane do odzyskania.

 

#3, Pobierz narzędzie do odzyskiwania Sandisk dla Macintosh OS

#4. CardRecovery oprogramowanie – narzędzie odzyskiwania karty pamięci Sandisk

 

CardRecovery oprogramowanie zostało określone jako jeden z najbardziej odpowiednie rozwiązanie w sytuacji, gdy jeden przypadkowo lub omyłkowo usunięte niektóre z jego zdjęcia z SanDisk SD Card. jest wyposażony w wiele potężnych jak również poprawić umiejętności programowania, Ten oprogramowanie obejmuje możliwość Odzyskiwanie usuniętych zdjęć lub ratowanie Zdjęcia z standardowe karty SD sformatowanych aparatu lub karty pamięci SanDisk, takich jak ‘UHS’, ‘Extreme’ i ‘ Extreme Pro, lub telefon komórkowy karty microSD. Jest jednym z najlepszych większość oprogramowania odzyskiwania SanDisk wiodących na rynku, ma została powiadomiona stale poprawy i optymalizacji jego silnik odzyskiwania danych. To zrobić SD obsługuje wszystkie jakby najbardziej wykorzystywane rodzaje kart pamięci, takich jak karta pamięci SD, SDHC karty, karty SDXC wykorzystywane przez kamery, jak również karty MicroSD wykorzystywane przez smartfony (Android i BlackBerry).

Dodatkowo CardRecovery oprogramowanie obsługuje odzyskiwanie plików wideo HD z samochodów pamięci SanDisk SD, w tym avi, mts, mov i mp4 formatów plików. Aplikacja poza tym ze wszystkich, ten okazał się zgodny z najbardziej wykorzystywanych typów plików przez cyfrowy aparat fotograficzny lub telefon komórkowy, w tym zdjęć o wysokiej rozdzielczości, takich jak plik JPG i kilka innych plików w formacie raw obrazu wykorzystywane przez większość DSLR i kilka Profesjonalne aparaty cyfrowe.

Obsługiwane typy plików zdjęć/wideo

 

Popularne formaty Audio MP3, WAV, AMR
Typowe formaty obrazu JPG, JPEG, TIF
Popularne formaty wideo MPG, Avi, MOV. MPEG, ASF, 3GP, MP4, MTS
Obrazy RAW Canon CRW i CR2, Nikon NEF, Kodak DCR, Fuji RAF, Konica Minolta MRW, OlympusORF, Pentax PEF i więcej

 

Obsługiwane kamery/telefon marki i producenci kart pamięci Flash

Obsługiwane kamery i marek telefonów
 • Mitsubishi, Toshiba, SHARP, LG, Lexar, JVC, Lumix, SanDisk
 • Android, BlackBerry i kilka innych smartfonów (z wyłączeniem iPhone) dostępne na rynku
 • Canon, Nikon, FujiFilm, Kodak, Sony, Olympus, Samsung i Panasonic
 • Sigma, Polaroid i prawie wszystkie renomowanych cyfrowy aparat fotograficzny marki na rynku.
Obsługiwane producentów kart pamięci Flash
 • FujiFilm, Qmemory, Samsung, Canon, Apacer, Transcend, HITACHI, PRETEC
 • Viking, SimpleTech, Olympus, ATP, OCZ Flash Media, A-Data i Delkin Devices
 • KingMax, Kingston, SanDisk, Lexar, Sony, Toshiba, PNY, PQI, Panasonic
 • Prawie wszystkie aparat cyfrowy pamięci karty marki na rynku.

 

Proste instrukcje do SanDisk odzyskiwania przy użyciu oprogramowania CardRecovery (dla użytkowników systemu Windows)

 

 • Początkowo pobrać i zainstalować oprogramowanie CardRecovery na PC. Posiada interfejs przyjazny dla użytkownika, który jest dość łatwe do uzyskania wykorzystania.

 

 • Dokonaj wyboru z literą dysku kamery typu i docelowy folder do zapisywania przywrócone pliki.

 

 • CardRecovery oprogramowanie pełni skanuje kartę pamięci. Procedura skanowania jest dość szybki i trwa tylko około dwóch-trzech minut w pełni skanowanie 1 GB San dysku SD Card.

 

 • Oprogramowanie pozwala użytkownikom na przeglądanie i wybór zdjęć wymagane przed zapisaniem.

 • Aplikacja zapisuje Źródło odzyskane zdjęcia do folderu docelowego.

 

#4 Pobierz Card Recovery Software

 

Ostateczny przegląd: Dlaczego “Stellar Phoenix jest ocenione jako najlepsze!!

 

Jest to niewątpliwie bardzo prawdziwe, że wszystkie wyżej wymienione SanDisk odzyskiwania oprogramowania dostarcza zarówno Windows jak również użytkowników komputerów Mac z opcją odzyskać ich odpowiednich usuniętych lub uszkodzonych danych karta SanDisk SD ale jeszcze wśród wszystkich z nich pracy procedura Stellar Phoenix SanDisk odzyskiwania oprogramowania zostało docenione jako najbardziej zaprogramowany z licznych, korzystne, jak również jak zwiększyć umiejętności algorytmicznych, to dostarcza użytkownik rezygnować trzy opcje tj, odzyskiwanie danych, odzyskiwanie CV lub Utwórz obraz. Aplikacja obejmuje możliwości odzyskania w sytuacji poprzez skanowanie dysku twardego w sytuacji, jeśli użytkownicy nie mają wiedzy o dokładnej lokalizacji obrazów, lub jakie sprawy są obrazy. One można filtrować wyszukiwanie według typu dysk twardy sektor lub obraz z kamery.

Stellar Phoenix SanDisk odzyskiwania oprogramowania umożliwia zarówno systemu Windows, jak i Mac użytkownicy mogą zapisać wyniki skanowania do późniejszego wykorzystania, lub utworzyć obraz część ich odpowiednich dysk twardy. To faktycznie pomaga w czasie, kiedy bitów dysku zostaną uszkodzone. Program dodatkowo również zapewnia przyzwoity pomocy w trybie offline, i pomimo nie tym liczne opcje konfiguracyjne, jeszcze jest bardzo łatwy w obsłudze.

Stellar Phoenix SanDisk odzyskiwania oprogramowanie do obsługuje zestaw określonych formatów

JPEG, WMA, M4P, MIDI, AIFF, OGG, WAV, RPS, BMP, karty Flash, ASF, MOV, IBM Micro Drive, karty XD, dyski Zip, Mini dysków, kart SD, Sony Memory Stick, AVI, AU, karta MMC i wiele innych…

Jak zainstalować Stellar Phoenix, aby odzyskać utracone pliki z karty Sandisk

 

Proces instalacji oprogramowania SanDisk odzyskiwania w systemie Windows

 • Pobierz teraz, otwierając okno dialogowe, naciśnij “Zapisz plik”

 

 • Podczas pobierania zostanie wyświetlone okno, kliknij dwukrotnie plik.

 

 • Gdy pojawi się okno dialogowe z ostrzeżeniem, naciśnij “Uruchom”.

 

Proces instalacji oprogramowania SanDisk odzyskiwania dla komputerów Macintosh

 • Upewnij się, kliknij dwukrotnie na Stellar Phoenix aplikacji. Plik DMG.

 • Wreszcie przeciągnij Stellar Phoenix użytkownika folderu aplikacji i Uruchom.

 

 

Musi odzyskano Ci zdjęcie, s, video i plików audio z karty pamięci sandisk. Jeśli zostały utracone pliki zamiast fot & wideo, a następnie skontaktuj się z nami, będziemy Cię jak odzyskać inne formaty plików z kart pamięci sandisk. Zamieszczaj swoje komentarze, jeśli znajdziesz ten artykuł pomocny. Życzymy powodzenia procesu zdrowienia sandisk!

0 Comments

 1. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Information clearly considered..

  subaction showcomments viagra thanks watch herbal viagra stamina
  generic viagra
  viagra and l argine use – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 2. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Cheers, Excellent stuff.

  does viagra result in longer erections health care reform cialis viagra
  viagra without a doctor prescription
  terbinafine viagra drug interaction – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 3. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Nicely put. Kudos.

  natuaral viagra texas flomax interaction viagra
  viagra without a doctors prescription
  business of sex pill industry viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 4. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Thank you! Numerous information!

  mixing vicodin viagra canadian parmacy viagra 100mg
  viagra online
  combining viagra and cialis – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 5. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  You reported it perfectly.

  canadien viagra 50 mg viagra from canadian pharmacy
  buy generic viagra
  drug facts on women taking viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 6. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Perfectly expressed certainly! !

  female viagra pulmonary hypertension on line viagra canada
  buy viagra
  viagra vitamin c – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 7. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Very good facts. Kudos.

  pantyhose vs viagra daily record scotland viagra
  viagra online
  generic viagra united states – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 8. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

 9. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  You actually reported this perfectly!

  viagra prescriptions charlotte nc viagra and peyronie’s
  buy viagra online
  female ingesting viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 10. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Nicely put, Thank you.

  buy viagra online in canada cheap viagra soft tabs
  generic viagra online
  interaction of levitra and viagra – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 11. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Superb data, Appreciate it!

  review viagra vs cialis drug viagra information
  cheap viagra
  oral viagra kamagra – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 12. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Amazing plenty of very good material!

  is viagra otc in peru viagra de ke esta hecho
  buy viagra
  safe site to purchasr viagra – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 13. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Seriously lots of useful data.

  naturopathic viagra viagra commercial canyon
  generic viagra 100mg
  wrigleys viagra gum – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 14. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Really a lot of amazing knowledge.

  buy viagra online 3$ per pill non prescription viagra
  viagra generic
  buying viagra over the internet safe – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 15. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Regards, A good amount of information!

  viagra farmacia ahumada trick viagra
  viagra pills
  uk viagra prices – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 16. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Nicely put. Thanks a lot.

  viagra costco viagra bet price
  viagra generic
  athletes viagra use – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 17. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Superb forum posts. With thanks!

  canadian viagra $2.00 walgreens herbal viagra
  viagra without a doctor prescription
  viva viagra elvis – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 18. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Helpful knowledge. Many thanks.

  discount viagra europe generic viagra review
  buy viagra
  female viagra spray – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 19. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Kudos! I value it.

  creador del viagra viagra ro cialis which is better
  buy generic viagra
  generic viagra online cashiers check – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 20. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Really loads of superb advice.

  buy viagra inte generic online pharmacy viagra
  generic viagra 100mg
  price for generic viagra – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 21. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Tips well applied!.

  viagra when to take high dosage viagra for woman
  generic viagra 100mg
  vaginal viagra side effects – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 22. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Good advice. Regards.

  viagra in a creme viagra paypal accepted
  viagra for sale uk
  online viagra without prescription – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 23. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  This is nicely expressed. .

  viagra free sites edinburgh search find overdose of viagra
  viagra 100mg
  geniric viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 24. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Amazing many of fantastic information.

  free sample viagra vs cialis watermelon rind viagra
  viagra for sale uk
  viagra ukraine – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 25. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Helpful forum posts. Appreciate it.

  viagra official site herbal form of viagra
  viagra without a doctors prescription
  cipla generic viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 26. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  This is nicely expressed. !

  viagra for wemon taking viagra with tramadol
  viagra online
  can viagra increase stamina – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 27. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  You made your point extremely nicely..

  viagra fda approval how viagra affects women
  cheap viagra
  effects of viagra and cialis – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 28. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Wow plenty of very good info.

  onde comprar a viagra no brasil viagra netherlands
  buy viagra
  viagra hydrocodone vicoden – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 29. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Appreciate it, Numerous facts!

  why isnt viagra illegal viagra peeing
  generic viagra 100mg
  grandpa on viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 30. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Thanks! I value it!

  benefits of viagra generic viagra cost local pharmacy
  viagra without a doctor prescription
  viagra cialis levitra canada – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 31. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Amazing info. Cheers.

  viagra cheap pills web viagra
  viagra pills
  tijuana viagra – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 32. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Thanks! A good amount of info.

  viagra genetic mens viagra cream
  buy generic viagra
  effects of 150mg of viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 33. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  With thanks. An abundance of posts!

  free viagra samples from pfizer masturbation viagra
  buy viagra
  viagra works – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 34. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  You definitely made your point!

  nra viagra offer viagra medication prescription levitra cialis propecia
  generic viagra 100mg
  why my viagra won’t work – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 35. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Excellent write ups. Thanks a lot!

  viagra enhanced threesome moo moo edinburgh viagra cfm tid
  viagra for sale uk
  who manufactures viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 36. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Nicely put, With thanks.

  cheaper viagra levitra cyalis buy viagra next day cheap
  generic viagra 100mg
  children taking viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 37. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Effectively voiced of course. .

  quick forum readtopic viagra none search womans viagra
  generic viagra 100mg
  online viagra canada – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 38. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  You made your point quite clearly!.

  does viagra work for healty men viagra from absolute pharmacy
  viagra online
  cilias viagra europe – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 39. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Thank you. I appreciate this.

  shewing viagra buy overseas viagra
  generic viagra 100mg
  site ebaycouk kamagra viagra sildenafil – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 40. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Wow a good deal of amazing info.

  viagra vs cilalis viagra increases blood pressure
  viagra for sale uk
  online viagra in u s – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 41. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  With thanks. A lot of knowledge.

  viagra bastard viagra on line uk
  viagra pills
  viagra vs viagra professional – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 42. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Truly many of awesome tips!

  terbinafine viagra drug interaction mix epinephrine and viagra
  viagra without a doctor prescription
  best online price for viagra – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 43. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Helpful info. Thanks!

  viagra movie price of viagra and celius
  viagra online
  anxiety relief online prescription medicine viagra – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 44. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Wonderful write ups. With thanks!

  viagra today for women which is the best generic viagra
  viagra online
  can you take viagra and phentermine – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 45. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Seriously plenty of awesome info.

  viagra cilias comparison cheapest uk supplier viagra
  viagra pills
  buy viagra cheap – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 46. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Thanks a lot. Excellent stuff.

  drug facts on women taking viagra viagra profesional
  generic viagra online
  buy viagra 1 – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 47. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Cheers, Quite a lot of data.

  soft viagra tablets viagra prescription cost
  viagra 100mg
  does viagra work for taliban – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 48. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Thanks! Excellent stuff.

  herbal viagra horny goat weed search viagra free sites find computer
  viagra generic
  viagra sales online in uk – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 49. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Wow quite a lot of wonderful advice!

  viagra generic drug viagra use for women
  buy viagra
  cialis viagra vs – https://genericviagrantx.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 50. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Valuable facts. Thanks!

  what is viagra made of how old to take viagra
  viagra pills
  gnc herbal viagra – https://genericviagrarcp.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 51. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

  Nicely spoken of course. .

  cheapest 100mg viagra delivered overnight viagra pinus size difference testimonials
  generic viagra 100mg
  usa online pharmacies that sell viagra – https://genericviagramsl.com

  Geraldpaw
  Dwayneapoke
  KevinFieks

  Reply
 52. LarrySnorb

  Your comment is awaiting moderation.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar