Skutecznie usuń Cnewvi.com z komputera z systemem Windows

Ten artykuł został napisany specjalnie dla tych ofiar, którzy zostali zanieczyszczeni infekcją komputerową i chcą usunąć Cnewvi.com z uszkodzonego systemu. Wszystkie dostarczone instrukcje można łatwo zastosować w dowolnych znanych wyszukiwarkach internetowych, a także w każdej wersji systemu komputerowego Windows.

Profil Cnewvi.com
Nazwa zagrożenia Cnewvi.com
Rodzaj zagrożenia Porywacz przeglądarki
Objawy Jest to przekierowany wirus, który może modyfikować stronę główną, nową kartę, domyślne ustawienia przeglądarki systemu komputerowego, którego dotyczy problem.
Dotknięty system Vista, 7, Win 32/64, XP, 8 / 8.1, 10.
Zainfekowana przeglądarka internetowa Internet Explorer, Opera, Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox.
Poziom ryzyka Średni
Metody rozprzestrzeniania Niepewne źródła pobierania, serwer gier online itp.
Narzędzie do wykrywania Jeśli urządzenie nie działa poprawnie, musisz użyć narzędzia Windows Detection Tool do pełnego skanowania, a następnie wykrycia złośliwego oprogramowania na komputerze.
Narzędzie do odzyskiwania danych Za każdym razem, gdy użytkownik zostanie przekierowany na podejrzane strony internetowe i wszystkie zapisane pliki ulegną uszkodzeniu, za pomocą tego narzędzia do odzyskiwania danych można łatwo odzyskać pliki z oszukanego systemu.

Wprowadzenie do Cnewvi.com

Cnewvi.com to infekcja systemowa, którą można sklasyfikować w rodzinie porywaczy przeglądarki. Jest to wątpliwa strona internetowa, która może zakłócać regularne sesje przeglądania użytkowników z zamiarem nakłonienia ich do wygenerowania dla nich dodatkowych ofert rabatowych. Jest to fałszywa witryna internetowa, która wyświetla niechciane fałszywe komunikaty o błędach, aby nakłonić ofiarę do zasubskrybowania powiadomień o przeglądaniu. Może zanieczyszczać różne popularne wyszukiwarki takie jak Microsoft Edge, Google Chrome, Safari, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera itp. Oraz wiele systemów operacyjnych Windows, takich jak XP, 10, Win 32/64, 8 / 8.1, Vista, 7 itd. Podstawowym celem opracowania takiego cyberbezpieczeństwa przez oszustów jest uzyskanie korzyści finansowych od ofiary zainfekowanego systemu. Nazwa domeny to cnewvi.com, a jej nazwa rejestratora to Danesco Trading Ltd, która została niedawno zarejestrowana w dniu 15-10-2019, a także zaktualizowana w dniu 15-10-2019. Jego status jest utrzymywany jako OK. Nazwy serwerów to ns1.topdns.me, ns2.topdns.me, ns3.topdns.me.

Szkic postaci z Cnewvi.com

Cnewvi.com jest uważane za przekierowane złośliwe oprogramowanie, które jest w stanie przeniknąć do docelowego systemu komputerowego za pomocą kilku technik, takich jak klikanie podejrzanych wyskakujących reklam, sieć wymiany plików peer to peer, oficjalne strony pobierania, witryny pornograficzne, kampanie spamowe, metoda pakietowania oprogramowania, aktualizacje skryptów Java itp. Zasadniczo jest ona uznana za przydatną stronę internetową, która może na bieżąco informować Cię o nowościach, ulubionych streamerach na żywo, nowym sensexie i wielu innych. Jest to porywacz przeglądarki oparty na PUP, który generuje przychody online za pomocą technik PPC lub PPD.

Demerity spowodowane przez Cnewvi.com

Cnewvi.com to złośliwa strona internetowa, która powoduje kilkakrotne przekierowanie do niechcianych podejrzanych linków do witryn, w których liczne niechciane irytujące reklamy zakrywają ekran systemu użytkowników. Nigdy nie zapewnia ofiary odpowiedniego wyniku i po prostu nakłania ją do subskrybowania powiadomień push w celu uzyskania nielegalnych dochodów.

Jak szybko usunąć Cnewvi.com

Jeśli użytkownik został zainfekowany Cnewvi.com i potrzebuje wyeliminować Cnewvi.com z oszukanego systemu. Następnie należy użyć niezawodnego programu antywirusowego do głębokiego skanowania, a także usuwania takiego wirusa z zanieczyszczonego systemu. W tym celu muszą przeczytać i postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej.

rmv-notice-Polish

Kliknij Tutaj aby Darmowy Ściąganie Cnewvi.com  Skaner Teraz

 

Wiedzieć Jak usunąć Cnewvi.com  Ręczne

Łatwy Cnewvi.com  usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Cnewvi.com  w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Cnewvi.com  na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89}]

“DisplayName” = “Cnewvi.com “

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271}]

“DisplayName” = “Cnewvi.com “

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Cnewvi.com  pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Cnewvi.com  w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Cnewvi.com  i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Cnewvi.com  te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Cnewvi.com , lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

footer 1 polish

Skip to toolbar