Skuteczny sposób na wyeliminowanie Search.com

Jeśli zauważysz, że twoja przeglądarka ma coś podejrzanego, a twoje wyszukiwania w Internecie z paska adresu przeglądarki i z wyszukiwarki mogą być przekierowane na stronę Search.com, najprawdopodobniej masz na komputerze porywacza przeglądarki lub zainstalowane rozszerzenie przeglądarki powodujące przekierowania . Niektóre rozszerzenia przeglądarki są również odpowiedzialne za spowodowanie wyszukiwania z paska adresu przeglądarki, aby przekierować do strony nieznanej i phishingowej. Search.com jest mściwą domeną, którą kategoryzuje się jako porywacza przeglądarki. Ten typ domeny na ogół udaje, że jest prawdziwym i pomocnym portalem internetowym z wieloma funkcjami do surfowania po Internecie.

Kiedy zaczniesz obserwować Search.com jako domyślną wyszukiwarkę i stronę domową przeglądarki internetowej, oznacza to, że Twój komputer jest teraz zainfekowany kłamliwym programem. Wszystkie twoje zapytania wyszukiwania w sieci również są przekierowywane przez tę domenę, a następnie pozwalają programistom na śledzenie twoich wyszukiwań i adresu IP. Jesteś przekierowywany przez przebiegłe domeny, ponieważ włamywacz przeglądarki działa i powoduje przekierowania. Przekierowania są powodowane w celu śledzenia wyszukiwań lub generowania przychodów z reklam. Porywacz przeglądarki dąży do generowania przychodów z tych przekierowań do stron phishingowych.

Search.com z łatwością infiltruje Twój komputer, a następnie zainstaluje przeglądarki internetowe, w tym Explorer, Firefox, Chrome i Safari. Ten wirus porywacza to taki paskudny program, który rozprowadza mnóstwo ciasteczek i próbuje śledzić twoje nawyki przeglądania w celu reklamowania komercyjnych stron internetowych i generowania ogromnych zysków. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to tylko kolejny dostawca wyszukiwania, ale strona internetowa nie jest bezpieczna w użyciu i powinna się pozbyć przeglądarki tak szybko, jak to możliwe. Ten wirus jest dostarczany z darmowymi programami i infiltruje twój komputer, infekując cały komputer naraz.

Istnieje jednak kilka innych metod, za pomocą których Search.com może uzyskać dostęp do twojego systemu, który zawiera spamowe wiadomości e-mail, gry online, podejrzane linki, wątpliwe reklamy, witryny wyłudzające informacje, takie jak porno lub torrent, itp. Po zainfekowaniu komputera wystawą porywacza przeglądarki objawy takie jak spowolnienie działania komputera, pojawianie się uciążliwych okien na ekranie, przekierowania wyszukiwania, awarie lub zamrożenie przeglądarki, nagłe zakończenie aplikacji i wiele innych rzeczy. Dlatego zaleca się usunięcie Search.com z przeglądarki, zanim zapłacisz za to. ponieważ obecność tego paskudnego wirusa może spowodować masowe zniszczenie.

rmv-notice-Polish

Kliknij Tutaj aby Darmowy Ściąganie Search.com Skaner Teraz

 

Jak ręcznie usunąć Search.com Od zaatakowanego komputera?

Odinstaluj Search.com i podejrzanych aplikacji z Panelu sterowania

Krok 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk Start i wybierz opcję Panel sterowania.

Right click Windows 10 logo

Krok 2. Tutaj uzyskać Odinstaluj opcji programu w ramach programów.

uninstall a program

Krok 3. Teraz możesz zobaczyć wszystkie zainstalowane aplikacje, a ostatnio dodane w jednym miejscu i można łatwo usunąć niechciany lub nieznany program stąd. W związku z tym trzeba tylko wybrać konkretną aplikację i kliknij opcję Odinstaluj.

program and features uninstall

Uwaga: – Czasami zdarza się, że usunięcie Search.com nie działa w oczekiwany sposób, ale nie musisz się martwić, można również szansę na to samo z rejestru Windows. Aby otrzymać to zadanie zrobić, należy zapoznać się z niżej podanych kroków.

Kompletna Search.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Krok 1. Aby to zrobić, więc zaleca się wykonać operację w trybie awaryjnym i że trzeba ponownie uruchomić komputer i przechowywać klawisz F8 na kilka sekund. Możesz zrobić to samo z różnymi wersjami systemu Windows, aby skutecznie przeprowadzić proces usuwania Search.com w trybie awaryjnym.

F8-Key

Krok 2. Teraz opcję Tryb awaryjny z kilku jeden powinien wybrać.

safe mode

Krok 3. Po tym wymagane jest nacisnąć klawisz Windows + R jednocześnie.

Windows R

Krok 4. Tutaj należy wpisać “regedit” w polu Uruchom, a następnie naciśnij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. W tym kroku powinni nacisnąć CTRL + F, aby wybrać złośliwe wpisy.

Ctrl F find

Krok 6. W końcu trzeba tylko wszystkie wpisy stworzone przez nieznanych Search.com porywacza i trzeba szybko usunąć wszystkie niepotrzebne wpisy.

Find registry

Łatwy Search.com Usunięcie z różnych przeglądarek internetowych

Malware Removal Od Mozilla Firefox

Krok 1. Uruchom Mozilla Firefox i przejdź do “Opcje”

Mozilla Menu Options

Krok 2. W tym oknie Jeśli strona główna jest ustawiona jako Search.com następnie wyjmij ją i naciśnij OK.

Mozilla Homepage

Krok 3. Teraz należy wybrać “Przywróć domyślne” opcję, aby swoją stronę Firefoksa jako domyślną. Następnie kliknij przycisk OK.

Mozilla restore default homepage

Krok 4. W następnym oknie trzeba ponownie nacisnąć przycisk OK.

Eksperci zalecenie: – analityk bezpieczeństwa sugerują, aby wyczyścić historię przeglądania po wykonaniu takiej działalności w przeglądarce i że etapy są podane poniżej, mają wygląd: –

Krok 1. Z głównego menu trzeba wybrać opcję “Historia” w miejscu “Opcje”, które wybrali wcześniej.

mozilla history

Krok 2. Teraz kliknij opcję Wyczyść niedawnej historii z tego okna.

mozilla clear recent history

Krok 3. Tutaj należy wybrać “Wszystko” z zakresu czasu do jasnej opcji.

mozilla clear recent history everything

Krok 4. Teraz można zaznaczyć wszystkie pola wyboru, a następnie naciśnij przycisk Wyczyść teraz, aby otrzymać to zadanie zakończone. Wreszcie ponownie uruchomić komputer.

Usuń Search.com Z Google Chrome dogodnie

Krok 1. Uruchom przeglądarkę Google Chrome i wybrać opcję MENU, a następnie Ustawienia w prawym górnym rogu przeglądarki.

chrome menu settings

Krok 2. Z odcinka na starcie, trzeba wybrać opcję Ustaw stron.

chrome startup pages

Krok 3. Tutaj, jeśli okaże Search.com jako stronę startowy następnie usunąć go przez naciśnięcie przycisku z krzyżykiem (X), a następnie kliknij przycisk OK.

chrome homepage

Krok 4. Teraz trzeba wybrać opcję Zmień w sekcji Wygląd i znowu to samo, tak jak w poprzednim kroku.

Wiedzieć Jak wyczyścić historię w Google Chrome

Krok 1. Po kliknięciu na opcję Ustawienia z menu, zobaczysz opcję Historia w lewym panelu ekranu.

chrome history tab

Krok 2. Teraz należy nacisnąć przycisk Wyczyść dane przeglądarki, a także wybrać czas jako “początku czasu”. Tu trzeba także wybrać opcje, które chcą się dostać.

google-chrome-history-options

Krok 3. Wreszcie hit Wyczyść dane przeglądania.

Rozwiązanie Usuń wiadomo pasek narzędzi z przeglądarek

Jeśli chcesz usunąć pasek narzędzi stworzony przez nieznanego Search.com następnie należy przejść niżej podanych kroków, które mogą sprawić, że zadanie łatwiejsze.

Google Chrome: –

Idź opcji Menu >> Narzędzia >> Rozszerzenia >> by teraz wybrać niechciany pasek narzędzi i kliknij ikonę kosza, a następnie ponownie uruchomić przeglądarkę.

chrome extensions trash

Internet Explorer: –

Pobierz ikonę koła zębatego >> Zarządzaj dodatkami >> “Paski narzędzi i rozszerzenia” z menu po lewej stronie >> teraz wybrać żądany pasek i gorącej przycisk Wyłącz.

IE toolbar and extensions

Mozilla Firefox:-

Znajdź przycisk menu w prawym górnym rogu >> Add-ons >> “Extensions” >> tutaj trzeba znaleźć niechciany pasek narzędzi kliknij przycisk Usuń, a aby go usunąć.

mozilla extensions

Safari:-

Otwórz przeglądarkę Safari, a następnie wybierz Menu >> Ustawienia >> “Extensions” >> teraz wybrać pasek narzędzi do usuwania i ostatecznie nacisnąć przycisk Odinstaluj. W ostatnim ponownym uruchomieniu przeglądarki, aby zmiany w życie.

Safari Extension tab

Blank scan button (copy)

Mimo to, jeśli masz problemy w rozwiązywaniu problemów dotyczących Twojego złośliwego oprogramowania i nie wiem jak to naprawić, a następnie można przesłać swoje pytania do nas, a my będziemy czuć się szczęśliwy, aby rozwiązać swoje problemy.

footer 1 polish

Skip to toolbar