Tutorial do Odinstaluj Roolgage.com

Roolgage.com może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich DesktopDownload 1.0 , NeatMP3 , Scuba Simulator 1.0 , Chronos iScrapbook v4.1.1 , Launch Items 1.0.1 , Alien Sizzle 1.0.3 , Bitdefender Virus Scanner 2.21 , iCalMaker 1.9.1 , Reckless Driving 1.54 , Chimeras: Tune Of Revenge CE 1.0.1.10 , Norton AntiVirus 6 Defs 6/03 , DateControl 5.1.2 , Lyn 1.3.2 , Catapult 1.1 , iPack 2.1.8 , Snap Art 4.0.0.366 , Benchmark 2.2 , Postcard 20111222.0.0

Roolgage.com

Wyświetlany wydawca: Roolgage.com
Folder instalacyjny: C:\Pliki programów\Roolgage.com
Program wykonywalny: Roolgage.com.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Roolgage.com\Roolgage.com.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto szkodliwe oprogramowanie)
(Wykryto szkodliwe oprogramowanie) Roolgage.com.dll
Trojan.Win64.Roolgage.com.CB przez GData
Wariant Win64/Trojan.Roolgage.com.B przez zvelo
PassItOn.com przez Arcabit
Odinstaluj Roolgage.com teraz!

Krótki opis On Roolgage.com

Roolgage.com to przekierowująca wyszukiwarka, która nosi wątpliwy kod i wygląda jak prawdziwy. Ale w rzeczywistości przejmuje popularną przeglądarkę, taką jak Google Chrome, Firefox, Internet Explorer i tak dalej. Ten porywacz przychodzi przez nieproszonych lub po cichu bez twojej wiedzy.

Roolgage.com jest reklamowane jako prawdziwa i przydatna witryna. Według właściciela jest to przydatna strona, która zapewnia pewne funkcje, które rzekomo zwiększają komfort przeglądania. Ale sugeruje się, aby użytkownicy nie ufali temu, ponieważ jest to hjacker przeglądarki i nie zapewnia żadnych legalnych wersji.

Roolgage.com jest bardzo denerwujące i ma wiele czynności, które napotkasz po zainstalowaniu na twoim komputerze. Istnieją różne techniki, dzięki którym Roolgage.com przeniknąć do twojego systemu, jak:

 • Przesyłanie załączników wiadomości e-mail
 • Sieć wymiany plików Peer to Peer
 • Darmowe
 • Przeglądanie złośliwych stron internetowych
 • Kliknięcie podejrzanych linków
 • Już zainfekowane przenośne urządzenie magazynujące itp.

Irytujące zachowania Roolgage.com

 • Roolgage.com prowadzi do częstych awarii komputera i niestabilnych zachowań.
 • Modyfikuje domyślną stronę domową i ustawienia przeglądarki.
 • Instaluje nowe dodatki, rozszerzenia i paski narzędzi w domyślnej przeglądarce internetowej.
 • Daje to słabą wydajność systemu i powolną reakcję na twój system.
 • Twoja prędkość Internetu będzie się zmniejszać i przestanie działać niespodziewanie.
 • System operacyjny również ulegnie awarii, a system zacznie się uruchamiać bez żadnego powodu.
 • Pojawią się nieograniczone reklamy i wyskakujące okienka.

Jakie są inne szkodliwe skutki Roolgage.com

Roolgage.com jest bardzo niebezpieczny, ponieważ daje różne rodzaje podrażnień podczas pracy online. Hakerzy są odpowiedzialni za zapewnienie tak złego scenariusza, a także zdalnie obserwują każdą pracę wykonaną online lub na dokumentach. Z łatwością pobierają wszystkie ważne dane z komputera i generują pieniądze. Utracisz ważne pliki i naruszysz także prywatność. Powinieneś więc podjąć kroki zapobiegawcze, aby chronić swój komputer. Należy regularnie instalować i aktualizować program antywirusowy w celu zaplanowania skanowania. Powinieneś również użyć silnego hasła online i włączyć ochronę firewalla. Użyj Dysku Google, aby zapisać swoje dane, ale nie korzystaj z bezpłatnego połączenia Wi-Fi. Również aktualizuj system operacyjny i powinieneś pomyśleć, zanim klikniesz na nieznany link. Możesz także wykonać krok, aby zapoznać się z instrukcją poniżej, aby usunąć Roolgage.com szybko z komputera.

Wiedzieć Jak usunąć Roolgage.com Ręczne

Łatwy Roolgage.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Roolgage.com w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Roolgage.com na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89]

“DisplayName” = “Roolgage.com”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271]

“DisplayName” = “Roolgage.com”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Roolgage.com pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Roolgage.com w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Roolgage.com i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Roolgage.com te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Roolgage.com, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar