Tutorial do Usunąć .unwa File Virus z Windows 10

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa .unwa File Virus jako zagrożenie dla twojego komputera
.unwa File Virus jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
ZoneAlarm by Check Point 2018.3.4619 Wspólne
Endgame 8.5.233245 Trj.Win64..unwa File Virus.AA
Arcabit 6.344402 Wariant z Win32/trojański..unwa File Virus.C
VX Vault 6.0.824 HistoryKill, Get-Torrent
Sugestia: Odinstaluj .unwa File Virus Całkowicie – do pobrania za darmo

.unwa File Virus może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Apple USB Mass Storage Support , Timeature 1.0.4 , Album Cover Finder 7.1.0 , PstServer 2.0.2 , eggTime 1.3.5 , MacbidouilleChat 1.0 , Photomatix HDR Plug-In for Aperture , Anatomy Atlas 1.0 , Hallon , Phoner 1.77 , Step Seq 1.0 , TechTv.app 0.0.1d , HexColor 1.3 , Phonethica Desktop 0.5b

.unwa File Virus

Informacje techniczne na .unwa File Virus

.unwa File Virus to niebezpieczny wirus szyfrujący pliki, który ma wpływ na komputery z systemem Windows na całym świecie. Aby oznaczyć zaszyfrowane dane, złośliwe oprogramowanie używa rozszerzenia po kodowaniu docelowych typów plików. Tylko dlatego, że oprogramowanie ransomware wykorzystuje algorytm szyfrowania plików AES, zakodowane dane stają się bezużyteczne dla poszkodowanych użytkowników. Następnie zainfekowani użytkownicy systemu otrzymają notatkę okupu, którą mogą zidentyfikować użytkownicy, ponieważ zachęca ona ofiary do skontaktowania się z operatorami .unwa File Virus za pośrednictwem adresu e-mail wymienionego w wyświetlonym powiadomieniu o żądaniu okupu. Chociaż w zamian za klucz deszyfrowania, hakerzy kryjący się za tym wirusem ransomware żądają kilku USD w postaci kryptowaluty bitcoinowej.

Niestety klucz odszyfrowywania, który jest niezwykle potrzebny do przywrócenia plików zaszyfrowanych przez to złośliwe oprogramowanie, jest przechowywany na serwerze Command and Control obsługiwanym przez zespół cyberprzestępców odpowiedzialnych za ten złośliwy atak. W tym miejscu ważne jest, aby zrozumieć, że pliki zapisane na komputerach zostały zaszyfrowane .unwa File Virus przy użyciu silnego algorytmu AES, co powoduje, że odzyskiwanie plików jest prawie niemożliwe bez posiadania odpowiedniego klucza deszyfrującego. Jeśli jednak zakodowane pliki mają dla Ciebie duże znaczenie, powinieneś trzymać się i unikać płacenia okupu za pieniądze hakerów. Dzieje się tak dlatego, że szanse oszukania przez gangsterów są dość wysokie, jeśli wierzysz w fałszywe obietnice groźnych aktorów i zdecydowałeś się zapłacić im pieniądze z okupu.

Co robić po ataku .unwa File Virus?

Analitycy bezpieczeństwa w RMV zdecydowanie zalecają, aby nie kontaktować się z operatorami .unwa File Virus i trzeba myśleć o innych sposobach przywracania plików zaszyfrowanych przez to złośliwe oprogramowanie. W takich okolicznościach wystarczy pobrać wiarygodny i potężny pakiet anty malware, aby całkowicie i trwale usunąć to oprogramowanie ransomware z zaatakowanego systemu. Oprócz tego musisz użyć kopii zapasowych lub jeśli nie jest dostępny, a następnie użyć zaufanego oprogramowania do odzyskiwania danych, które może pomóc ci przywrócić niektóre z ważnych plików komputerowych zakodowanych przez to zagrożenie po skutecznym usunięciu wirusa .unwa File Virus z system.

Jak .unwa File Virus Infekcja Rozpiętość?

 • Przesyłanie załączników wiadomości e-mail.
 • Pobieranie freeware lub shareware.
 • Odwiedzając wątpliwe witryny.
 • Kliknięcie natrętnych reklam lub linków.
 • Łączenie szkodliwych nośników USB.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .unwa File Virus

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .unwa File Virus? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .unwa File Virus za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .unwa File Virus PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.unwa File Virus]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.unwa File Virus]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .unwa File Virus to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar