Usuń złośliwe oprogramowanie Guildma: wydajny przewodnik samouczka

Ten artykuł został stworzony specjalnie dla tych użytkowników, których system został zainfekowany poważnym atakiem trojana i którzy potrzebują usunąć złośliwe oprogramowanie Guildma z zanieczyszczonego systemu komputerowego. Zgrane polecenia usuwania można łatwo zastosować w każdej wersji systemu komputerowego Windows, a także we wszystkich popularnych przeglądarkach wyszukiwarek.

Szczegóły złośliwego oprogramowania Guildma
Nazwa zagrożenia Złośliwe oprogramowanie Guildma
Rodzaj zagrożenia Koń trojański
Zauważył 2015 r
Wykryty przez Avast Threat Labs
Kraj docelowy Ameryka Południowa, Brazylia
Objawy Jest to zestaw narzędzi szpiegowskich, który jest odpowiedzialny za kradzież wszystkich ważnych informacji bankowych użytkowników z systemu komputerowego, którego dotyczy problem.
Zainfekowana przeglądarka internetowa Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera.
Dotknięty system 10, Vista, Win 32/64, 8 / 8.1, 7, XP.
Poziom ryzyka Silny
Sposoby rozproszenia Darmowe strony hostingowe plików, pobierz darmowe rzeczy z niezaufanych stron internetowych itp.
Narzędzie do wykrywania Jeśli system użytkownika nie działa dobrze, musi użyć tego narzędzia Windows Detection Tool do pełnego skanowania zainfekowanych urządzeń.
Narzędzie do odzyskiwania danych Jeśli niektóre niezbędne pliki użytkowników uległy uszkodzeniu z powodu obecności takich zagrożeń, należy użyć narzędzia do odzyskiwania danych, aby odzyskać wszystkie utracone pliki z uszkodzonego systemu.

Powiązane informacje o złośliwym oprogramowaniu Guildma

Złośliwe oprogramowanie Guildma to złośliwa infekcja systemowa należąca do rodziny koni trojańskich. Zostało to wykryte w 2015 r. Przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa Avast Threat Labs, którzy twierdzą, że atakował 130 banków i 75 serwisów internetowych na całym świecie. Jest to narzędzie zdalnego dostępu (RAT), które jest zdolne do kradzieży haseł, informacji bankowych, witryn bankowości elektronicznej, danych konta itp. Z prześladowanego systemu komputerowego. Może atakować wiele znanych wyszukiwarek internetowych, takich jak Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Microsoft Edge itp. Oraz różne systemy operacyjne Windows, takie jak XP, 10, Vista, 7, Win 32/64, 8 / 8.1 itp. Może być skierowany do użytkowników i usług Ameryki Południowej, zwłaszcza Brazylii, której system działa w języku portugalskim.

Metody rozpowszechniania złośliwego oprogramowania Guildma

Szkodliwe oprogramowanie Guildma jest destrukcyjnym złośliwym oprogramowaniem, które może potajemnie rozprzestrzeniać się na zaatakowane maszyny za pomocą złośliwych kanałów, takich jak czytanie niepotrzebnych załączników do wiadomości e-mail, fałszywe faktury, metoda łączenia oprogramowania, bezpłatne witryny hostujące pliki, witryny pornograficzne lub dla dorosłych, kliknij reklamy komercyjne osadzone złośliwe kody , e-mailowe kampanie spamowe, niewiarygodne źródła pobierania, sieć wymiany plików peer-to-peer itp. Jest identyfikowany jako trojan bankowy, który może zainfekować brazylijskie instytucje bankowe, portale bankowe, usługi finansowe itp. Aktualizuje się tak, aby mógł zostać jeszcze mocniejszy.

Problemy spowodowane przez złośliwe oprogramowanie Guildma

Szkodliwe oprogramowanie Guildma to paskudny trojan, który może gromadzić wszystkie poufne dane bankowe użytkowników, takie jak dane logowania, dane karty kredytowej, dane konta, strony z bankowością elektroniczną itp. Może również atakować Facebook Netflix, Amazon oraz wiele innych słynne usługi. Może nawet podłożyć dodatkowe zagrożenia na zainfekowane maszyny bez zgody użytkownika.

Jak usunąć złośliwe oprogramowanie Guildma

Gdy użytkownik zda sobie sprawę, że jego komputer jest zanieczyszczony złośliwym oprogramowaniem Guildma, w celu zidentyfikowania, a następnie usunięcia złośliwego oprogramowania Guildma z maszyn. Spróbuj użyć odpowiednich programów antywirusowych, aby z łatwością wyeliminować takie zagrożenia z komputera. Dlatego przeczytaj podane wskazówki jak poniżej.

>>Darmowy Ściąganie Guildma malware Skaner<<

rmv-notice-Polish

Kroki do Kasować Guildma malware

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń Guildma malware z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź Guildma malware Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń Guildma malware wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć Guildma malware słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj Guildma malware Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej Guildma malware

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć Guildma malware z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź Guildma malware słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez Guildma malware i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez Guildma malware

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z Guildma malware, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć Guildma malware używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia Guildma malware. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania Guildma malware

footer 1 polish

Skip to toolbar