Usunięciem Generik.FJBEXBA W kilku prostych krokach

Generik.FJBEXBA jest pewien Robak
Trojański upuszczony przez Generik.FJBEXBA są Troj/Mdrop-CID, RemoteAccess:Win32/YetAnotherTrojan, Daboom, Trojan-Downloader.JS.JScript.k, Trojan.Gamarue.E, Troj/JSRedir-HT, Virus.Obfuscator.AAO, SillyFDC.I, Spy.Bancos, W32/Pinkslipbot.gen.b
Powiązane programy szpiegujące Redpill, SpyDestroy Pro, AlphaWipe, Incredible Keylogger, EmailSpyMonitor, ShopAtHome.A, Adware.TSAdbot, Spyware.ADH, AboutBlankUninstaller, IcqSniffer, SpySnipe, ICQ Account Cracking
Błąd systemu Windows powodowany przez Generik.FJBEXBA są – 0x00000076, 0x0000003E, 0x8024D009 WU_E_SETUP_SKIP_UPDATE An update to the Windows Update Agent was skipped due to a directive in the wuident.cab file., Error 0x8007002C – 0x4001C, 0x8024C005 WU_E_DRV_MISSING_ATTRIBUTE The driver update is missing a required attribute., 0x00000011, 0x00000010, 0x0000001E, 0x000000C6, 0x80249002 WU_E_INVENTORY_GET_INVENTORY_TYPE_FAILED Failed to get the requested inventory type from the server., 0x000000C8
Generik.FJBEXBA infekuje te pliki .dll systemu Windows McITvVmData.dll, mspatcha.dll, offfilt.dll, ehExtCOM.dll, atv02nt5.dll, msiltcfg.dll, tapisrv.dll, cmprops.dll, wscproxystub.dll, Microsoft.MediaCenter.iTV.Media.dll

Generik.FJBEXBA może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Mailplane , Desktop Log 1.1 , Tic-Tac-Toe 1.1 , Nancy Drew – The Captive Curse 1.0.0 , Address Book Manipulator 4.0.0.1 , Austin Powers Icons , McCAD Schematics Plus 5.2.2 , Mixologist Pro 1.0.6 , Domino Probability 1.0 , Fuse4X 0.9.2 , AudioTools Pro 5.11 , PeakHour , iYML 2.5.2 , Klondike Forever 1.4 , Panoweaver Standard 8.60.130823 , ivi 1.0

Generik.FJBEXBA

Usuń Generik.FJBEXBA Z Twojego komputera (Krótki przewodnik usuwania)

Generik.FJBEXBA Krótkie podsumowanie

Generik.FJBEXBA to infekcja wirusem trojana, która udostępnia luki w zabezpieczeniach komputera i czyni go zagrożonym. Jest to samo-replikujące się złośliwe oprogramowanie, które ukrywa się głęboko w komputerze. Ze względu na silny wpływ zaktualizowany program antywirusowy i systemowy staną się bezużyteczne. Jest również zdolny do modyfikowania wpisów rejestru fałszywymi kodami, aby uczynić go całkowicie niedostępnym. Wprowadza również wiele zmian w ustawieniach komputera, w tym tło pulpitu, ustawienia zabezpieczeń i prywatności i inne.

Metoda dystrybucji Generik.FJBEXBA

Generik.FJBEXBA jest rozprowadzane przez niebezpieczną sieć. Jego rozmieszczenie geograficzne jest bardzo duże i rozprzestrzenia się szeroko poprzez sieć. Przesyłanie plików z sieci peer-to-peer jest odpowiedzialne za inwazję Generik.FJBEXBA na twój komputer. Załączniki spamu, gdy próbujesz otworzyć, dostarczają złośliwego kodu do szybkiego wstrzyknięcia do twojego komputera. Odwiedzając szkodliwą witrynę, bezpłatne pobrania również odgrywają wiodącą rolę w cichym wtargnięciu tego wirusa trojańskiego do twojego systemu. Kod złośliwy staje się aktywny po zainstalowaniu darmowego oprogramowania. Może zawierać Generik.FJBEXBA trojana, który jest bardzo szkodliwy dla twojego systemu.

Złe efekty Generik.FJBEXBA

Generik.FJBEXBA zużywa dużą przestrzeń w pamięci komputera i nadaje komunikatowi jak mało miejsca na dysku. Co więcej, ten zwodniczy trojan powoduje awarię dysku twardego, przekierowanie przeglądarki, błąd rozruchu, awarię systemu, uszkodzenie ważnej aplikacji i utratę danych. Spada również keyloggery rejestrujące i przekazujące wszystkie naciśnięcia klawiszy.

Generik.FJBEXBA infekuje wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows, tj. XP, 10, 8, 7, 8.1 i Vista. Jest w stanie uszkodzić pliki rejestru i zaatakować złośliwe kody do plików rejestru, aby uzyskać automatyczne uruchamianie na komputerze bez żadnych uprawnień. Powoduje także niebieski ekran śmierci. Blokuje również program antywirusowy i zaporę, aby dostosować się na długi okres czasu do systemu.

Generik.FJBEXBA dają także hakerów możliwość monitorowania twojego internetowego surfowania, które może zagrozić Twojej prywatności. Kradną twoje prywatne dane i powodują, że twój komputer jest tak podatny na inne zagrożenia, robaki, oprogramowanie szpiegujące, złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie ransomware. Zarabiają po otrzymaniu twoich danych osobowych. Dlatego bardzo ważne jest usunięcie Generik.FJBEXBA z twojego komputera. Przeczytaj uważnie instrukcję poniżej i uzyskaj pomoc, aby ją trwale usunąć.

Jak usunąć Generik.FJBEXBA z zaatakowanego komputera (ręczne Kroki)

(Ten przewodnik ma na celu pomóc użytkownikom w następujących instrukcje krok po kroku w tworzeniu systemu Windows Safe)

Ponowny rozruch w trybie awaryjnym (Dla Windows XP | Vista | Win7)

 • Uruchom ponownie komputer
 • Dotknij F8 ciągły podczas uruchamiania komputera i wybierz opcję, safe mode with networking.

system reboot

Dla Windows 8 / 8.1

 • Naciśnij przycisk Start, a następnie wybierz Control Panel z opcji menu
 • Użytkownicy muszą zdecydować się na System i zabezpieczenia, aby wybrać opcję Narzędzia administracyjne, a następnie konfiguracji systemu.

msconfig-300x201

 • Następnie kliknij na opcję Safe Boot, a następnie wybierz OK, to otworzy się okno pop-up, następnie wybierz opcję Uruchom ponownie.

Dla Windows 10

 • Menu Start ma być wybrany, aby go otworzyć
 • Nacisnąć ikonę przycisku zasilania, która jest obecna w prawym rogu, spowoduje to wyświetlenie menu Opcje zasilania.
 • Trzymając wciśnięty klawisz SHIFT na klawiaturze, wybierz opcję Uruchom ponownie. Spowoduje to ponowne uruchomienie win 10
 • Teraz trzeba wybrać ikonę Rozwiązywanie problemów, a następnie zaawansowaną opcję w ustawieniach startowych. Kliknij
 • Uruchom ponownie. To daje możliwość ponownego uruchamiania teraz wybrać Enter Tryb awaryjny z obsługą sieci.

Krok 2: Odinstaluj Generik.FJBEXBA od Menedżera zadań w systemie Windows

Jak zakończyć uruchomionego procesu związanego Generik.FJBEXBA za pomocą Task Manager

 • Po pierwsze, Otwórz Task Manager, naciskając klawisze Ctrl + Shift + Esc w połączeniu
 • Następnie kliknij, aby znaleźć się na procesach Generik.FJBEXBA
 • Teraz kliknij i wybierz Zakończ proces, aby zakończyć Generik.FJBEXBA.

Step 4

Krok 3: Jak odinstalować Generik.FJBEXBA z Control Panel w systemie Windows

Dla Win XP | Vista i Win 7 użytkowników

 • Kliknij i wybierz menu Start
 • Teraz centrala ma być wybrany z listy
 • Następnie kliknij na odinstalowania programu
 • Użytkownicy muszą wybrać podejrzanego programu związanego Generik.FJBEXBA i prawe kliknięcie na niego.
 • Na koniec wybierz opcję Odinstaluj.

win7-start-menu-1

control-panel

list-of-programs-win-7

Dla Windows 8

 • Kliknij i wybierz pasek Charms
 • Teraz wybierz opcję Ustawienia
 • Następnie kliknij na panelu sterowania
 • Wybierz opcję Odinstaluj programy i kliknij prawym przyciskiem myszy programu związanego z Generik.FJBEXBA i wreszcie go odinstalować.

Win-8-control-panel

W przypadku systemu Windows 10

 • Pierwszym krokiem jest kliknięcie i wybierz menu Start
 • Teraz kliknij Wszystkie aplikacje
 • Wybierz Generik.FJBEXBA i inne podejrzane programu z pełnej listy
 • Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wybrać Generik.FJBEXBA i wreszcie go odinstalować z systemu Windows 10

1-all-apps

win10-unins3-1

Krok: 4 Jak usunąć Generik.FJBEXBA utworzone pliki z rejestru

Otwórz rejestru wpisując regedit w polu wyszukiwania systemu Windows, a następnie nacisnąć na klawisz Enter.
Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru. Teraz użytkownicy muszą nacisnąć CTRL + F i wpisz wraz Generik.FJBEXBA znaleźć wpisy.
Po zlokalizowaniu usuń wszystkie wpisy o nazwie Generik.FJBEXBA. Jeśli nie jesteś w stanie go znaleźć, trzeba patrzeć na nią w katalogach ręcznie. Bądź ostrożny i usuwać tylko wpisy Generik.FJBEXBA, w przeciwnym wypadku może to spowodować uszkodzenie komputera z systemem Windows poważnie.

HKEY_CURRENT_USER—-Software—–Random Directory.
HKEY_CURRENT_USER—-Software—Microsoft—-Windows—CurrentVersion—Run– Random
HKEY_CURRENT_USER—-Software—Microsoft—Internet Explorer—-Main—- Random

button_ani (1)

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Generik.FJBEXBA, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar