kroki w celu Usunąć .ROGER File Virus z Windows 8

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa XYZ jako zagrożenie dla twojego komputera
.ROGER File Virus jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusoweWersjaWykrycie
VBA322018.1.5421Ogólne
Comodo7.4.847115Trj.Win32..ROGER File Virus.CB
AegisLab2.334152Wariant z Win32/trojański..ROGER File Virus.C
Spam4043.3.823Pageforsafety.com, WebHancer
Sugestia: Odinstaluj .ROGER File Virus Całkowicie – do pobrania za darmo

.ROGER File Virus może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich GameLauncher 1.2 , Sharepod 4.0.5.0 , Magrathea 0.5 , VideoCast for ChromeCast 1.4 , CD-DVD Label Maker 2.3 , Tuck 1.0 , Ravensburger Puzzle 1.7.6 , EasyCloud Reader 1.22 , KS Strobe Tuner AU 2.1 , FontXpress 5.2 , FrameReporter 1.1.4 , Clarion X 2.0.1 , ImTOO iPhone Contacts Transfer , Aiseesoft DVD to 3GP Converter , BassNotesFinder 1.2 , GHOST 2.1.0

.ROGER File Virus

Wprowadzenie do .ROGER File Virus

.ROGER File Virus jest odmianą rodziny ransomware i szyfruje pliki, aby cały system był niedostępny. Zostało to niedawno zgłoszone. Użytkownik będzie potrzebował kodu deszyfrującego, aby odblokować pliki i zapłacić okup, który jest całkowicie błędny. Wiemy, jakie są techniki, których używają hakerzy, aby zdobyć pieniądze na rozwiązanie ich złych zamiarów.

Jak wprowadzi się do twojego komputera?

To jest pierwsze pytanie, w jaki sposób komputer zostanie zainfekowany .ROGER File Virus. Wirus ten zostanie wprowadzony różnymi metodami, takimi jak niezałatane oprogramowanie, media społecznościowe, załączniki wiadomości spamowych, sieć wymiany plików peer to peer, odwiedzanie złośliwych witryn internetowych, klikanie podejrzanych łączy itp.

Jak działa .ROGER File Virus Szyfruje Twoje pliki

.ROGER File Virus używa określonego enciphera typu pliku. Szyfruje pliki, dodając sufiks i zmieniając nazwę pliku. Nazwa pliku zostanie zmieniona przez rozszerzenie. Wiele plików jest zaszyfrowanych przez ten wirus ransomware, takich jak obrazy, wideo, audio, dokumenty, arkusze kalkulacyjne, power-points itp. Format pliku, który zostanie zaszyfrowany to .jpg, .png, .jpeg, .doc, .xls, .ppt, .docx, .pptx, .mp3, .mp4 i tak dalej.

Informacja o .ROGER File Virus

.ROGER File Virus wykorzystuje notatkę okupu, aby poinformować ofiarę o zaszyfrowanych plikach i trybie płatności. Nota okupu wyświetli się w formie pliku txt zawierającego nieprzyjemną wiadomość żądającą kwoty okupu. Hakerzy używają tego pliku, aby ostrzec Cię, że twój plik został zaszyfrowany i będziesz musiał zapłacić okup.

Komunikat ostrzegawczy zawiera identyfikator e-mail umożliwiający skontaktowanie się z nimi i służy do instruowania ofiary, aby skontaktowała się z nią w sprawie płatności. Hakerzy podadzą Ci również termin płatności. Ale nie dadzą ci żadnego kodu odszyfrowywania, aby odblokować pliki. Więc płacenie im pieniędzy nie jest mądrym posunięciem. Powinieneś użyć procesu przywracania plików, aby odzyskać go za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .ROGER File Virus

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .ROGER File Virus? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .ROGER File Virus za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .ROGER File Virus PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.ROGER File Virus]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.ROGER File Virus]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .ROGER File Virus to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar