Zarażony Torpigiem! Spróbuj tego poradnika usuwania Torpig

Wszystko, co musisz wiedzieć o Torpig

Torpig jest jednym z najbardziej szkodliwych wirusów trojanów, zidentyfikowanych w 2005 roku. Odtąd naukowcom zajmującym się szkodliwym oprogramowaniem udało się zamknąć szkodliwe oprogramowanie przez ponad 12 lat. Ale teraz twórcy tego trojana wydali nowszą wersję, aby zaatakować użytkowników komputerów z systemem Windows. Jest również znany jako zagrożenie, które należy do rodziny najbardziej trujących rodzin Sinowala i Anserina. Wirusy te są odpowiedzialne za wyłudzanie osobistych i poufnych danych użytkownika, takich jak hasła, dane karty kredytowej, dane logowania i inne istotne szczegóły. Poza tym ta aktywność wirusa Torpig pozwala swoim programistom przejąć całkowitą kontrolę nad zainfekowaną maszyną w celu wykonywania innych nielegalnych zadań w celu uzyskania korzyści w nielegalny sposób.

Torpig

Ponadto rozprzestrzenia się w Internecie za pomocą komputera już zainfekowanego rootkitem o nazwie Mebroot. Użytkownicy systemu operacyjnego Windows starszych wersji, takich jak XP, Vista lub 7, powinni być bardzo ostrożni przy wtargnięciu wirusa Torpig, a użytkownicy systemu operacyjnego Mac są odporni na to złośliwe oprogramowanie. Po zainfekowaniu komputera zagrożenie sprawia, że ​​zainstalowany program antywirusowy jest bezużyteczny. W rezultacie narzędzie nie pomoże ci wykryć pierwszego znaku lub symptomu tego głośnego trojana, a nie będziesz mógł skanować urządzenia za pomocą wstępnie zainstalowanego narzędzia antywirusowego. Ma również możliwość blokowania dostępu do domen związanych z bezpieczeństwem i sprawia, że ​​inne ważne aplikacje są całkowicie bezużyteczne.

Jakie są złośliwe efekty Torpiga?

Oprócz wyżej wymienionych konsekwencji, złośliwe oprogramowanie może modyfikować wstępnie ustawioną wartość na zaatakowanym komputerze, wyłączyć niektóre procesy legalne, usunąć ważne pliki lub nawet zakodować cenne pliki przechowywane w systemie. Jeśli Torpigowi uda się wykryć dane zapisane na komputerze, umożliwi cyberprzestępcom zdalny dostęp do systemu i kradzież poufnych danych w nielegalnych celach. W rezultacie może dojść do masowego wycieku poufnych danych. Dlatego bardzo ważne jest, aby pozbyć się tego trojana tak wcześnie, jak to możliwe. Możesz wykonać jego usunięcie przez potężny skaner anty-malware. Po uruchomieniu systemu w trybie awaryjnym można użyć narzędzia do usuwania Torpig, o którym mowa w tym artykule, i pomoże to w wyeliminowaniu tego trojana i wszystkich powiązanych szkodliwych składników z systemu.

>>Darmowy Ściąganie Torpig Skaner<<

rmv-notice-Polish

Kroki do Kasować Torpig

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń Torpig z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź Torpig Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń Torpig wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć Torpig słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj Torpig Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej Torpig

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć Torpig z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź Torpig słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez Torpig i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez Torpig

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z Torpig, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć Torpig używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia Torpig. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania Torpig

footer 1 polish

Powiązany Słupek

Infected with Torpig! Try This Torpig Removal Guide
Infecté avec Torpig! Essayez ce guide de suppression de Torpig
Infettato da Torpig! Prova questa guida alla rimozione di Torpig
Infiziert mit Torpig! Versuchen Sie diese Torpig Removal Guide
¡Infectado con Torpig! Pruebe esta guía de eliminación de Torpig
Infectado com Torpig! Experimente este Guia de remoção do Torpig
Skip to toolbar