Pozbyć się King Engine Ransomware Ręcznie

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa King Engine Ransomware jako zagrożenie dla twojego komputera
King Engine Ransomware jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
WhiteArmor 2018.5.3414 Ogólne
Cyren 6.3.207212 Trj.Win64.King Engine Ransomware.CC
Sophos AV 1.122537 Wariant z Win64/trojański.King Engine Ransomware.A
Zerofox 3.4.513 Spyware.WebHancer, SearchNav
Sugestia: Odinstaluj King Engine Ransomware Całkowicie – do pobrania za darmo

King Engine Ransomware może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Shrek Kart HD 1.0.0 , Sothink SWF Decompiler , Spirits for iPad 1.0 , Podestal for OSX 0.1 , Export for iTunes 1.5.0 , iOrgsoft PDF to Epub Converter , Doodle Fit 1.0 , UIN-Checker 0.2 , IP Cam Pro 2.12 , Episode 6.4.4 , DxO FilmPack 4.0.2

King Engine Ransomware

Jakie są informacje, o których musisz wiedzieć King Engine Ransomware?

King Engine Ransomware to kolejna infekcja systemu wysokiego ryzyka należąca do kategorii Ransomware, która jest w stanie złamać prawie wszystkie systemy działające w systemie operacyjnym Windows. Potajemnie rozprzestrzenia się w systemie Windows, a następnie umożliwia cyberprzestępcy dostęp do komputera i wykonanie kilku złośliwych kodów w celu zablokowania osobistych plików użytkownika z rozszerzeniem i zażądania opłaty okupowej w celu odszyfrowania plików.

Kto stworzył King Engine Ransomware I dlaczego?

King Engine Ransomware to kolejna kreacja cyberprzestępców, których celem jest zarabianie pieniędzy online od dotkniętych użytkowników systemu. W tym celu wykonuje procedurę szyfrowania pliku i wyrzuca kilka fałszywych alertów lub powiadomień na ekranie użytkownika. Po rozprzestrzenianiu się na komputerze bez świadomości użytkowników, po pierwsze wyłącza ustawienia zapory sieciowej, a także środek bezpieczeństwa i natychmiast rozpoczyna procedurę szyfrowania pliku.

Jak King Engine Ransomware jest niebezpieczne dla komputera?

King Engine Ransomware jest znany głównie z blokowania plików użytkowników. Po wejściu do systemu wykonuje głębokie skanowanie, aby kierować reklamy na niemal wszystkie typy plików, takie jak klipy audio lub wideo, bazy danych, pliki PDF, obrazy lub filmy, dokumenty, pliki PDF i wiele innych. Uniemożliwia dostęp do plików docelowych i uniemożliwia dotkniętym użytkownikom Systemu normalny dostęp do ich plików. Szkodliwe oddziaływania nie kończą się tutaj. Po zablokowaniu plików, upuszcza okup i prosi ofiary o zapłacenie okupu żądanej opłaty. Dlatego zalecane jest usunięcie King Engine Ransomware.

Jak Windows zanieczyszcza się King Engine Ransomware?

King Engine Ransomwarejest bardzo inwazyjny i inwazyjny, co oznacza, że nie wymaga zgody użytkownika na wejście do komputera. Programiści King Engine Ransomware używają kilku taktyki inżynierii społecznej i nieuczciwych sposobów na kompromisy z Windows PC, ale niektóre z najpopularniejszych kanałów dystrybucji są następujące::

 • Metoda grupowania & ndash; Ta metoda obejmuje dodatkowy komponent i aplikację.
 • Kampanie ze spamem & ndash; E-maile zawierające spam zazwyczaj zawierają podejrzane załączniki i wiadomości.
 • Zainfekowane urządzenia & ndash; Użycie jakiegokolwiek zanieczyszczonego urządzenia może spowodować King Engine Ransomware itp.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić King Engine Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa King Engine Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa King Engine Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z King Engine Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [King Engine Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [King Engine Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa King Engine Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar