Search-streamly.com Usuwanie: Najlepszym sposobem, aby Pozbyć się Search-streamly.com Natychmiast

Search-streamly.com może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich GamesGrid Poker 1.0.1931 , AVCWare DVD Ripper Platinum , AsanteFast PCI 696 Driver X 2.4 , QuicklyBlank 1.3.9 , Jack of All Tribes 1.0 , Chromium FreeSMUG build , Fireebok Data Recovery , cliclick 3.0.3 , TuneUpAid 2.0.0 , JAME 6.1.0 , PDF Stacks 1.05 , SpacePig 5.1.0 , Dream Aquarium 1.0 , jEdit 5.1.0 , Fairmount 1.1 , Apple TV , Kensington MouseWorks 3.0r1

Search-streamly.com

Wyświetlany wydawca: Search-streamly.com
Folder instalacyjny: C:\Pliki programów\Search-streamly.com
Program wykonywalny: Search-streamly.com.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Search-streamly.com\Search-streamly.com.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto szkodliwe oprogramowanie)
(Wykryto szkodliwe oprogramowanie) Search-streamly.com.dll
Trojan.Win32.Search-streamly.com.BB przez K7GW
Wariant Win64/Trojan.Search-streamly.com.B przez Rising
Findwhatever przez Sophos AV
Odinstaluj Search-streamly.com teraz!

Krótka informacja o Search-streamly.com

Search-streamly.com to paskudny porywacz przeglądarki, który został niedawno odkryty przez badaczy bezpieczeństwa. Wredny porywacz przeglądarki ma za zadanie kontrolować i zmieniać preferencje zgodnie z własnymi osobistymi potrzebami. Oznacza to, że ten paskudny wirus porywacza obniży wszystkie ustawienia preferencji i zmusi użytkowników komputerów PC do przeglądania sieci tylko samemu. Jest to uważane za złośliwe oprogramowanie, ponieważ zwykle wchodzi na komputer użytkownika bez pytania o pozwolenie i jest często promowane przez shareware lub freeware. Przypuszcza się, że porywacz przeglądarki atakuje większość przeglądarek internetowych zainstalowanych w systemie docelowym, w tym Chrome, Firefox i Explorer.

Jest to możliwe, ponieważ kryje się za tym taktyka. Brzydki wirus zazwyczaj zmienia ustawienia proxy i DNS, które są wspólne dla wszystkich przeglądarek internetowych, o ile nie zostaną zmienione technicznie przez profesjonalnych lub wykwalifikowanych użytkowników komputerów. Search-streamly.com będąc porywaczem przeglądarki nigdy nie należy lekceważyć, ponieważ może zepsuć kluczową konfigurację DNS i ustawienia proxy, które są wymagane do prawidłowego działania połączenia internetowego i przeglądania stron internetowych. Wszelka ingerencja w te ustawienia może prowadzić do zakłóceń w przeglądaniu sieci, a także do ustanowienia połączenia z serwerem dla Internetu.

Search-streamly.com zwykle jest instalowany w twoim systemie przez oprogramowanie freeware lub shareware. Są to najczęstsze taktyki wykorzystywane przez cyberprzestępców do rozprzestrzeniania porywacza przeglądarki do każdego systemu komputerowego bez zgody użytkownika. Jednak niektóre inne metody są również odpowiedzialne za rozprzestrzenianie się takich wiadomości jak spam, klikanie wątpliwych reklam lub linków, odwiedzanie wątpliwych witryn, takich jak porno lub torrent, udostępnianie plików w sieciach peer-to-peer, używanie zainfekowanych urządzeń multimedialnych i tak dalej. Głównym motywem porywacza przeglądarki jest generowanie ruchu internetowego dla sponsorowanych stron internetowych, a w zamian generowanie ogromnego dochodu.

Gdy zaczniesz używać tej złośliwej domeny, wkrótce zauważysz różnicę między normalnym surfowaniem i zakłóconym surfowaniem. Podczas korzystania z tej domeny i przeglądania Internetu za jej pośrednictwem, wiele reklam pojawi się na ekranie komputera i wypełni cały ekran paskudnymi wyskakującymi okienkami i reklamami. Search-streamly.com zostanie ustawione jako domyślna strona główna i wyszukiwarka. Co więcej, wszystkie niezbędne ustawienia zostaną zmienione, tak, że nie można odwiedzić żadnej legalnej strony internetowej, która może usunąć złośliwe oprogramowanie. Gdy wykryjesz Search-streamly.com na swoim komputerze, usuń go jak najszybciej.

Wiedzieć Jak usunąć Search-streamly.com Ręczne

Łatwy Search-streamly.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Search-streamly.com w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Search-streamly.com na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89]

“DisplayName” = “Search-streamly.com”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271]

“DisplayName” = “Search-streamly.com”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Search-streamly.com pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Search-streamly.com w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Search-streamly.com i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Search-streamly.com te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Search-streamly.com, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar