Pozbyć się Win32/Bundpil Natychmiast

Win32/Bundpil jest pewien Spyware
Trojański upuszczony przez Win32/Bundpil są CeeInject.gen!DD, Trojan.Downloader.Kuluoz.A, Virus.Viking.JB, TSPY_ZBOT.SMD, Proxy.Bunitu.A, Trojan.Mashigoom.D, Troj/Bredo-ZT, Trojan.Shylock.B, TrojanDropper:Win32/Wlock.A
Powiązane programy szpiegujące Backdoor.ForBot.af, KnowHowProtection, Kidda Toolbar, SrchSpy, SpyGatorPro, Worm.Zlybot, OSBodyguard, Dpevflbg Toolbar, WinTools, XP Cleaner, Mdelk.exe
Błąd systemu Windows powodowany przez Win32/Bundpil są – 0x00000030, 0x00000100, 0x80240019 WU_E_EXCLUSIVE_INSTALL_CONFLICT An exclusive update cannot be installed with other updates at the same time., 0x00000024, 0xf0813 CBS_E_INVALID_INSTALL_STATE install state value not acceptable, Error 0x80200056, 0x0000012C, 0x80244022 WU_E_PT_HTTP_STATUS_SERVICE_UNAVAIL Same as HTTP status 503 – the service is temporarily overloaded., 0x0000002F
Win32/Bundpil infekuje te pliki .dll systemu Windows WMM2EXT.dll, MSOERES.dll, DancerUI.dll, System.Web.Routing.ni.dll, ACCTRES.dll, GuidedHelp.dll, System.Web.Routing.dll, mindex.dll, api-ms-win-core-handle-l1-1-0.dll, kbddiv1.dll

Win32/Bundpil może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Fireplace Live Hd v2.5 , Unblunder 1.2.5 , ContactZ 2.01 , Science Tab 1.2 , Finder Action Pack 1.0 , HupplePupple 1.0 , iFunia MKV Converter , Sony eBook Library 3.2.00.05130 , Checkers Online 1.0 , PHP-Aquarium 1.4 , Archon 1.9 , Shiira Unified Metal 1.2.2 , Spout 1.1 , Notepad – Simple TXT Editor , Asticones 1.2 , Parsley is Atomically Delicious 1.5

Win32/Bundpil

Skuteczne rozwiązanie do odinstalowania Win32/Bundpil Z komputera

Okropne rzeczy, o których musisz wiedzieć Win32/Bundpil

Win32/Bundpil Koń to przerażające złośliwe oprogramowanie komputerowe, które definiuje się jako wirus trojański. Twój komputer jest obciążony błędnymi materiałami i nie jest łatwą rzeczą do wyburzenia na raz. Po wejściu do systemu, ten znany wirus zabija wszystkie uruchomione aplikacje systemowe, a następnie pozwala innym wirusom i złośliwemu oprogramowaniu podejść do zainfekowania wszystkich części docelowego systemu komputerowego. Twój komputer pozostanie zarażony przez długi czas, a jeśli go nie usuniesz, zostanie zerwany na końcu. Wirus trojana jest znany ze szkodliwego wpływu na komputer.Może być wywołany przez plik wykonywalny lub dokumenty z freeware, załączniki w wiadomościach spamowych, fałszywe połączenia w serwisach pornograficznych i aktualne wiadomości i tak dalej.

Ponadto, Win32/Bundpil Koń przyniesie coraz więcej szkodliwych wirusów do twojego komputera. Co gorsza, oznacza to, że nie możesz uciec przed atakiem tego zagrożenia, chyba że usuniesz go z komputera. Wirus trojański osadza się na docelowym komputerze, nawiązuje połączenie ze zdalnym serwerem, skąd pobiera szkodliwe pliki i komendy w celu wykonania dalszych działań. Jest to całkowicie zboczeńca i kamuflaż całego systemu komputerowego. Będąc wirusem trojańskim, ukrywa się w głębi skompromitowanego komputera, tak że program antywirusowy nie wykrywa go łatwo.

Wkrótce zaczyna się złośliwe działanie. Za każdym razem, gdy uruchamiasz swój komputer, wszystkie złośliwe pliki są automatycznie aktywowane. W ten sposób nie wymaga żadnych uprawnień od użytkownika do uruchamiania jego poleceń. Gdy polecenia z Win32/Bundpil Koń zostaną wykonane, zniszczą cały system komputerowy. Wirus zostanie zainfekowany przez wirus trojański. Wpisy w rejestrze są zmieniane, zmienia się również ustawienia DNS i konfiguracyjne. Ponadto niektóre ważne i ważne pliki systemowe są również uszkodzone, co skutkuje nieprawidłowym działaniem systemu komputerowego.

Cały zainstalowany program antywirusowy lub program bezpieczeństwa zostanie zablokowany, aby Win32/Bundpil Koń mógł łatwo zaatakować system komputerowy. Wyłączenie programu antywirusowego powoduje, że Twój komputer jest zbyt wrażliwy i podatny na korupcję. Jest przeznaczony do zbierania poufnych informacji i danych z zainfekowanego komputera PC i przesyłania go do cyber oszustów. Zebrane informacje są następnie wykorzystywane do celów niezgodnych z prawem lub sprzedawane stronom trzecim w celu uzyskania przychodów. Jednak jedyną rzeczą wymaganą tutaj jest usunięcie Win32/Bundpil Koń.

Kroki do Kasować Win32/Bundpil

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń Win32/Bundpil z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź Win32/Bundpil Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń Win32/Bundpil wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć Win32/Bundpil słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj Win32/Bundpil Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej Win32/Bundpil

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć Win32/Bundpil z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź Win32/Bundpil słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez Win32/Bundpil i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez Win32/Bundpil

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z Win32/Bundpil, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć Win32/Bundpil używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia Win32/Bundpil. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania Win32/Bundpil

Skip to toolbar