Usunąć Trojan-Spy.Win32.AveMaria z Windows 7 : Wypruć Trojan-Spy.Win32.AveMaria

Trojan-Spy.Win32.AveMaria jest pewien Spyware
Trojański upuszczony przez Trojan-Spy.Win32.AveMaria są Troj/Bifrose-ZD, I-Worm.Merkur.a, I-Worm.Fireburn, Packed.MoleBox, Spy.Festeal.D, Autorun.GY, AutoRun.agq, Vundo.AF, Ositki, Trojan.Win32.Midgare.hhn, PWSteal.OnLineGames.CSX
Powiązane programy szpiegujące WinRAR 2011 Hoax, BugDokter, SpywareRemover, Accoona, FamilyCam, PC-Parent, Adware.BHO.je, SmartFixer, WinAntivirusPro, Windows Custom Settings, Spyware.Ardakey, DyFuCA.SafeSurfing, Enqvwkp Toolbar
Błąd systemu Windows powodowany przez Trojan-Spy.Win32.AveMaria są – 0x00000002, 0x8024800C WU_E_DS_LOCKTIMEOUTEXPIRED The data store section could not be locked within the allotted time., 0x0000000A, 0x0000003C, 0x8024C004 WU_E_DRV_NO_METADATA The driver update is missing metadata., 0x80246008 WU_E_DM_FAILTOCONNECTTOBITS A download manager operation failed because the download manager was unable to connect the Background Intelligent Transfer Service (BITS)., 0x000000F5, 0xf0802 CBS_S_ALREADY_EXISTS source already exists, now copy not added, 0xC0000218, 0x00000121
Trojan-Spy.Win32.AveMaria infekuje te pliki .dll systemu Windows migisol.dll, jnwdui.dll, migism.dll, themecpl.dll, ntlsapi.dll, setupcln.dll, PresentationCFFRasterizerNative_v0300.dll, WMCCPL.dll, lzexpand.dll, mfds.dll, FXSCOMPOSE.dll, MpEvMsg.dll, wbemcomn.dll

Trojan-Spy.Win32.AveMaria może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Starters Orders 6 1.1.0010 , Winter Train 3D Screensaver 1.0 , Masquerade Mysteries: Case of the Copycat Curator 2.0 , Can You See What I See? 1.0 , Escape Velocity: Override 1.0.2 , Dig Dug REMIX 1.0 , Invoice 3.3.11 , usbcar , GSC Jedi Academy 1.91 , GRE Vocabulary Scramble 2.0

Trojan-Spy.Win32.AveMaria

Usuń Trojan-Spy.Win32.AveMaria Od PC W najlepszy skuteczny sposób

Podczas pobierania aktualizacji oprogramowania w tym samym czasie mój komputer został zainfekowany wirusem Trojan-Spy.Win32.AveMaria. Zostałem poinformowany o jego obecności w systemie za pośrednictwem mojego programu antywirusowego. Próbowałem każdej metody usuwania, która wystarczyła, aby usunąć złośliwe oprogramowanie z mojego systemu, ale Trojan-Spy.Win32.AveMaria jest tak nieugięty, że nadal istnieje w moim systemie i stwarza problemy, które pozwolą mi działać poprawnie na moim komputerze. Każdy uprzejmie zasugeruje mi sposób usunięcia go z mojego komputera, ponieważ twoja pomoc w jakikolwiek sposób zostanie bardzo doceniona.

Podsumowanie zagrożenia

NazwaTrojan-Spy.Win32.AveMaria
RodzajTrojański
NiebezpieczeństwoWysoki
ObjawySpraw, aby system działał wolno, generuj fałszywe alarmy, dodawanie okien podręcznych i wiele innych
Kanał dystrybucjiSpamowe wiadomości e-mail, metoda grupowania
WykryciePobierz Darmowy skaner może wykryć Trojan-Spy.Win32.AveMaria

Jak Trojan-Spy.Win32.AveMaria atakuje twój system?

Trojan-Spy.Win32.AveMaria może atakować twój system na wiele sposobów, w tym załączniki wiadomości spamowych, łączenie z pewnym bezpłatnym oprogramowaniem dostępnym online, poprzez podejrzane witryny i linki do pobierania, udostępnianie danych przez sieci w sieciach peer-to-peer i może być też kilka innych, które mogą używaj do intrude na Trojan-Spy.Win32.AveMaria na swoim komputerze.

Najczęstszą metodą wykorzystania Trojan-Spy.Win32.AveMaria jest spamowa wiadomość e-mail, ponieważ są one na tyle sprytne, aby skłonić użytkownika do pobrania dołączonych do niego załączników. Te załączniki dołączone do wiadomości spamowych są najlepszym nośnikiem wirusa, takim jak Trojan-Spy.Win32.AveMaria. Trojan-Spy.Win32.AveMaria infiltruje twój komputer zaraz po pobraniu załącznika do wiadomości spamowej bez zgody użytkownika.

Co robi Trojan-Spy.Win32.AveMaria Do w komputerze?

Jak Trojan-Spy.Win32.AveMaria infiltruje twój komputer, przede wszystkim wnika on głęboko do twojego komputera, tak że użytkownikowi trudno będzie wyśledzić jego lokalizację. Następnie wprowadza kilka nowych wpisów do edytora rejestru systemu Windows i może modyfikować dostępne wpisy rejestru. Trojan-Spy.Win32.AveMaria wywołuje te wpisy, aby zainicjować się automatycznie za każdym razem, gdy system jest uruchamiany. Może również pobrać pewne niepotrzebne pliki do systemu, co może doprowadzić do zwiększenia wykorzystania procesora, a zatem może spowodować zawieszenie się systemu, aw niektórych przypadkach może doprowadzić do zapadnięcia się systemu.

Trojan-Spy.Win32.AveMaria również przenosi na Twój komputer inny złośliwy kod, który sprawia, że ​​Twój komputer jest bardziej słaby niż wcześniej. Ponieważ ma on związek z niektórymi programami typu adware i porywaczami przeglądarki, może przejąć ustawienia przeglądarki i niektóre kluczowe ustawienia systemowe, a także przekierować Cię do stron, które mogą wstrzyknąć liczbę złośliwych programów na Twoim komputerze.

Jak usunąć Trojan-Spy.Win32.AveMaria z twojego komputera?

Jeśli twój program antywirusowy nie jest w stanie wykryć lokalizacji Trojan-Spy.Win32.AveMaria wewnątrz twojego komputera, powinieneś pobrać Free Download Scanner, aby wykryć jego lokalizację. Po wykryciu natychmiastusuń go i uruchom ponownie system.

Jak usunąć Trojan-Spy.Win32.AveMaria z zaatakowanego komputera (ręczne Kroki)

(Ten przewodnik ma na celu pomóc użytkownikom w następujących instrukcje krok po kroku w tworzeniu systemu Windows Safe)

Ponowny rozruch w trybie awaryjnym (Dla Windows XP | Vista | Win7)

 • Uruchom ponownie komputer
 • Dotknij F8 ciągły podczas uruchamiania komputera i wybierz opcję, safe mode with networking.

system reboot

Dla Windows 8 / 8.1

 • Naciśnij przycisk Start, a następnie wybierz Control Panel z opcji menu
 • Użytkownicy muszą zdecydować się na System i zabezpieczenia, aby wybrać opcję Narzędzia administracyjne, a następnie konfiguracji systemu.

msconfig-300x201

 • Następnie kliknij na opcję Safe Boot, a następnie wybierz OK, to otworzy się okno pop-up, następnie wybierz opcję Uruchom ponownie.

Dla Windows 10

 • Menu Start ma być wybrany, aby go otworzyć
 • Nacisnąć ikonę przycisku zasilania, która jest obecna w prawym rogu, spowoduje to wyświetlenie menu Opcje zasilania.
 • Trzymając wciśnięty klawisz SHIFT na klawiaturze, wybierz opcję Uruchom ponownie. Spowoduje to ponowne uruchomienie win 10
 • Teraz trzeba wybrać ikonę Rozwiązywanie problemów, a następnie zaawansowaną opcję w ustawieniach startowych. Kliknij
 • Uruchom ponownie. To daje możliwość ponownego uruchamiania teraz wybrać Enter Tryb awaryjny z obsługą sieci.

Krok 2: Odinstaluj Trojan-Spy.Win32.AveMaria od Menedżera zadań w systemie Windows

Jak zakończyć uruchomionego procesu związanego Trojan-Spy.Win32.AveMaria za pomocą Task Manager

 • Po pierwsze, Otwórz Task Manager, naciskając klawisze Ctrl + Shift + Esc w połączeniu
 • Następnie kliknij, aby znaleźć się na procesach Trojan-Spy.Win32.AveMaria
 • Teraz kliknij i wybierz Zakończ proces, aby zakończyć Trojan-Spy.Win32.AveMaria.

Step 4

Krok 3: Jak odinstalować Trojan-Spy.Win32.AveMaria z Control Panel w systemie Windows

Dla Win XP | Vista i Win 7 użytkowników

 • Kliknij i wybierz menu Start
 • Teraz centrala ma być wybrany z listy
 • Następnie kliknij na odinstalowania programu
 • Użytkownicy muszą wybrać podejrzanego programu związanego Trojan-Spy.Win32.AveMaria i prawe kliknięcie na niego.
 • Na koniec wybierz opcję Odinstaluj.

win7-start-menu-1

control-panel

list-of-programs-win-7

Dla Windows 8

 • Kliknij i wybierz pasek Charms
 • Teraz wybierz opcję Ustawienia
 • Następnie kliknij na panelu sterowania
 • Wybierz opcję Odinstaluj programy i kliknij prawym przyciskiem myszy programu związanego z Trojan-Spy.Win32.AveMaria i wreszcie go odinstalować.

Win-8-control-panel

W przypadku systemu Windows 10

 • Pierwszym krokiem jest kliknięcie i wybierz menu Start
 • Teraz kliknij Wszystkie aplikacje
 • Wybierz Trojan-Spy.Win32.AveMaria i inne podejrzane programu z pełnej listy
 • Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wybrać Trojan-Spy.Win32.AveMaria i wreszcie go odinstalować z systemu Windows 10

1-all-apps

win10-unins3-1

Krok: 4 Jak usunąć Trojan-Spy.Win32.AveMaria utworzone pliki z rejestru

Otwórz rejestru wpisując regedit w polu wyszukiwania systemu Windows, a następnie nacisnąć na klawisz Enter.
Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru. Teraz użytkownicy muszą nacisnąć CTRL + F i wpisz wraz Trojan-Spy.Win32.AveMaria znaleźć wpisy.
Po zlokalizowaniu usuń wszystkie wpisy o nazwie Trojan-Spy.Win32.AveMaria. Jeśli nie jesteś w stanie go znaleźć, trzeba patrzeć na nią w katalogach ręcznie. Bądź ostrożny i usuwać tylko wpisy Trojan-Spy.Win32.AveMaria, w przeciwnym wypadku może to spowodować uszkodzenie komputera z systemem Windows poważnie.

HKEY_CURRENT_USER—-Software—–Random Directory.
HKEY_CURRENT_USER—-Software—Microsoft—-Windows—CurrentVersion—Run– Random
HKEY_CURRENT_USER—-Software—Microsoft—Internet Explorer—-Main—- Random

button_ani (1)

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Trojan-Spy.Win32.AveMaria, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar