Pozbyć się Fast! Unwanted Application z Chrome

Wyświetlany wydawca: Fast! Unwanted Application
Instalacja teczka: C:\Pliki programów\Fast! Unwanted Application
Audycja wykonywalny: Fast! Unwanted Application.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Fast! Unwanted Application\Fast! Unwanted Application.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto złośliwe oprogramowanie)
(Wykryto złośliwe oprogramowanie) Fast! Unwanted Application.dll
Adware.Win64.Fast! Unwanted Application.AB przez CMC
Wariant z Win32/AdWare.Fast! Unwanted Application.B przez Webutation
Adware.WinPump przez AutoShun
Usunąć Fast! Unwanted Application Teraz !

Fast! Unwanted Application może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Maximum Pool Updater for OSX 1.0.6 , Domain Name Widget 1.0 , MailFetch 2.0.2 , iTerm Here 1.0 , RouteBuddy , Girc 1.1 , OurFlashcards 1.2 , AA Library 1.0 beta 9 , DVDxDV Pro , Tag Folders 2.6 , 4Videosoft iPad 2 Manager for ePub , GPG Suite , Soccer 1.0 , App Zap , Chili Antivirus 3.1 , Xiafunge 1.0.9 , Shorten URL with Hurl 1.1

Fast! Unwanted Application

Około Fast! Unwanted Application

Czy widzisz mnóstwo reklam na ekranie komputera podczas surfowania w Internecie? Czy zainstalowałeś Fast! Unwanted Application w swoim systemie? Czy problemy te zaczęły się tuż po instalacji? Jeśli tak, to niestety zainstalowałeś niechciany program w swoim systemie, więc twój system jest atakowany przez złośliwe oprogramowanie. Potrzebujesz skutecznego sposobu na usunięcie. Aby nauczyć się tych skutecznych poleceń, radzimy dalej czytać ten post i postępować zgodnie z instrukcjami.

Fast! Unwanted Application to uparty program adware, który jest doskonałym narzędziem do testowania szybkości Internetu. Narzędzie może się wydawać przydatne i zgodne z prawem, ale z drugiej strony jest klasyfikowane jako potencjalnie niechciany program. Analitycy szkodliwego oprogramowania zauważyli, że złośliwe oprogramowanie atakuje cały komputer z systemem Windows. Zauważono również, że aplikacja wydaje się być przyjazna dla użytkownika, ale uzyskuje cichą perforację w docelowym systemie bez zgody użytkowników, która jest identyczna z wieloma brzydkimi programami tej samej kategorii. Program adware po pomyślnym dojściu do komputera powoduje wiele irytujących problemów na komputerze. Niepożądany program zazwyczaj rozpoczyna wykonywanie szkodliwych procesów po uzyskaniu kontroli nad całym komputerem.

Wprowadza kilka niepotrzebnych zmian w systemie. Tego rodzaju modyfikacje umożliwiają niechcianym programom przechwytywanie trwałej trwałości na komputerze. Zmienia wpis rejestru, aby uzyskać automatyczną aktywację przy każdym uruchomieniu systemu Windows. Fast! Unwanted Application dalej pokazuje mnóstwo reklam lub pop-upów na ekranie komputera w celu promowania produktów z witryn partnerskich. Ale w rzeczywistości program adware prowadzi do przekierowania na pewne wątpliwe strony internetowe po kliknięciu pojawiających się reklam lub linków. Jednak regularne przekierowanie do stron phishingowych stopniowo zmniejsza szybkość przeglądania, co utrudnia użytkownikom komputerów PC przeglądanie Internetu. Co więcej, prędkość robocza komputera jest poważnie zagrożona i ulega degradacji z powodu wykorzystania dużej ilości dostępnych zasobów procesora i przestrzeni pamięci.

Poza tym oprogramowanie adware posiada zagrożenie bezpieczeństwa dla prywatności komputerów, ponieważ może wykraść wszystkie poufne informacje i przenieść je do firmy zewnętrznej w celach marketingowych i komercyjnych. Fast! Unwanted Application rozprzestrzenia kilka innych zdradzieckich wirusów w systemie, dezaktywując program antywirusowy i zaporę ogniową zainstalowaną na komputerze. Odtąd, jeśli chcesz zapobiec uszkodzeniu komputera i jego zasobów oraz naruszeniu danych uwierzytelniających, konieczne jest natychmiastowe usunięcie Fast! Unwanted Application.

Dowiedz się, jak usunąć Fast! Unwanted Application Używając metody ręczne

Faza 1: Pokaż ukryte pliki usunąć Fast! Unwanted Application Hasło powiązane pliki i foldery

1. W systemie Windows 8 lub 10 Użytkownicy: Z widokiem na wstążce w moim komputerze kliknij ikonę Opcje.

Opcja wyszukiwania Folder Win 10 lub 8

2. W systemie Windows 7 lub Vista Users: Otwórz Mój komputer i dotknij przycisk Organizuj w lewym górnym rogu, a następnie Opcje folderów i wyszukiwania z rozwijanego menu.

Opcje wyszukiwania Folder Win Vista lub 7

3. Teraz przejdź do zakładki Widok i włączyć Pokaż ukryte pliki i opcje folderów, a następnie odznacz Ukryj chronione systemu operacyjnego pliki checkbox opcję poniżej.

Opcje folderów i wyszukiwania kroku 3

4. Wreszcie szukać podejrzanych plików w folderach ukrytych podane poniżej i usuń go.

Temp-Application-data-.older treści

  • % AppData% \ [adware_name]
  • % Temp% \ [adware_name]
  • % LocalAppData% \ [adware_name] .exe
  • % AllUsersProfile% random.exe
  • % CommonAppData% \ [adware_name]

Faza 2: Pozbyć Fast! Unwanted Application Rozszerzenia powiązane pokrewnych z różnych przeglądarkach internetowych

Z Chrome:

1. Kliknij ikonę menu najechaniu przez więcej narzędzi stuknij Extensions.

Narzędzia rozszerzeń Chrome

2. Teraz kliknij na ikonę kosza na karcie rozszerzeń znajduje się obok podejrzanych rozszerzeń, aby ją usunąć.

Rozszerzenia Chrome śmieci

Internet Explorer:

1. Kliknij przycisk Add-ons opcję z menu rozwijanego na przechodzą Bieg ikonę Zarządzanie.

IE Zarządzaj-ins

2. Teraz, jeśli znajdziesz jakieś podejrzane rozszerzenie w paski narzędzi i rozszerzenia panelu kliknij prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Usuń, aby ją usunąć.

Pasek narzędzi IE i rozszerzenia

Od Mozilla Firefox:

1. Stuknij w add-ons na przejściu przez ikonę Menu.

Mozilla Add-ons

2. W zakładce Rozszerzenia kliknij przycisk Wyłącz lub obok Fast! Unwanted Application związanych rozszerzeń Usuń, aby je usunąć.

rozszerzenia Mozilli

Od Opery:

1. Naciśnij przycisk menu Opera, unoszą się Extensions i wybierz tam menedżera rozszerzeń.

Opera Extension 1

2. Teraz ewentualne rozszerzenie przeglądarki wygląda podejrzanie, aby następnie kliknij przycisk (X), aby ją usunąć.

Opera Extension 2

Od Safari:

1. Kliknij opcję Preferencje … przechodzi na ikonę Ustawienia biegu.

safari - ustawienia preferencji

2. Teraz na zakładce Rozszerzenia kliknij na przycisk Odinstaluj, aby ją usunąć.

Zakładka Safari Extension

Od Microsoft Krawędzi:

Uwaga: – Ponieważ nie ma opcji Extension Manager w Microsoft Edge, to w celu uporządkowania zagadnień związanych z programami adware w MS Edge, można zmienić jego domyślną stronę główną i wyszukiwarkę.

Zmień domyślne Strona Ms Krawędzi –

1. Kliknij na więcej (…), a następnie Ustawienia, a następnie uruchomić stronę pod otwarte z sekcji.

Microsoft krawędzi Pokaż ustawienia zaawansowane

2. Teraz wybierz przycisk Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie w wyszukiwarce w pasku adresu z sekcji, można wybrać Google lub jakąkolwiek inną stronę jako preferencjami.

Strona ms krawędzi 2

Zmień domyślne ustawienia Wyszukiwarka pani Krawędzi –

1. Wybierz More (…), a następnie Ustawienia a następnie Widok zaawansowany przycisk Ustawienia.

Microsoft krawędzi Pokaż ustawienia zaawansowane

2. Zgodnie z wyszukiwarki w pasku adresu z pola kliknij <Dodaj>. Teraz można wybrać z dostępnej listy dostawców wyszukiwania lub dodać Ci preferowaną wyszukiwarkę i kliknij przycisk Dodaj jako domyślny.

Pani krawędzi Wyszukiwarka 2

Faza 3: blokować niechciane wyskakujące okna Fast! Unwanted Application w różnych przeglądarkach internetowych

1. Google Chrome: Kliknij ikonę Menu → Ustawienia → Pokaż ustawienia zaawansowane → Ustawienia treści … … w ramach sekcji Prywatność → umożliwić Nie zezwalaj żadnej witrynie na pokazywanie wyskakujących okienek (zalecane) → Gotowe.

Chrome Blokowanie wyskakujących okienek

2. Mozilla Firefox: Dotknij ikony Menu → Opcje → Zawartość → Panel blok kontrolny wyskakujące okna w sekcji Pop-upy.

Mozilla Blok Pop-up w zakładce Content

3. Internet Explorer: Kliknij ikonę Ustawienia zębate → Internet → Opcje w zakładce Prywatność umożliwić Włącz pop-upów pod blokowania wyskakujących okienek sekcji.

Pop-up Blocker Internet Explorer

4. Microsoft krawędzi: Prasa Więcej (…) Opcja → Ustawienia → Pokaż ustawienia zaawansowane → włączać Zablokuj wyskakujące okienka.

Pani granicy bloku Pop-upy

Polish Free Scan Button

Wciąż kłopoty w usuwaniu Fast! Unwanted Application z zaatakowanego komputera? Wtedy nie trzeba się martwić. Możesz czuć się swobodnie zadawać pytania do nas o malware zagadnień pokrewnych.

Skip to toolbar