.kvllyatprotonmaildotch Rozszerzenie pliku Ransomware Removal Solution (Remove Malware Virus)

Pliki zablokowane przez .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware? Czy otrzymujesz plik "READ_TO_DECRYPT.html" za każdym razem, gdy uzyskujesz dostęp do swoich plików? Nie można uzyskać do nich dostępu? Czy należy poprosić o zapłacenie 0,02 BTC, aby uzyskać unikalny klucz odszyfrowujący i odszyfrować plik? Chcesz odszyfrować pliki bez płacenia okupu? Jeśli tak, musisz natychmiast usunąć plik .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware ze swojego zaatakowanego komputera. Jeśli chodzi o przewodnik usuwania, skuteczne rozwiązanie opisano na końcu tego posta. Czytaj dalej ten post i wykonuj instrukcje zgodnie z kolejnością.

Usuń .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware

Zagrożenie Podsumowanie .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware

Nazwa zagrożenia .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware
Typ zagrożenia Ransomware
Alias KVLLY Ransomware
Wpływ ryzyka
Zainfekowane komputery Windows 32 i 64
Odkryta data 28 sierpnia 2018 r
Encipher Używany AES + RSA
Rozszerzenie pliku .kvllyatprotonmaildotch
Uwaga okupu READ_TO_DECRYPT.html
Kwota okupu 0,02 BTC
Główny cel Zaszyfruj zawartość wygenerowaną przez użytkowników i zaoferuj odszyfrowanie plików 0.02 BTC.
Ładunki E-maile ze spamem, uszkodzone dokumenty MS Word z losowymi wiadomościami e-mail, pobieraniem torrentów, pirackie oprogramowanie, zainfekowane urządzenia i wiele innych.
Rozpakowanie plików Możliwy
Zalecenia dotyczące usuwania Pobierz Windows Scanner Tool, aby wykryć i usunąć .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware

Wszystkie ważne fakty z .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware

.kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware znany również jako KVLLY Ransomware. Nazwa tego oprogramowania ransomware zależy od rozszerzenia pliku używanego do kodowania treści generowanych przez użytkowników. Podobnie jak inne oprogramowanie typu ransomware, jest to również tworzenie cyberprzestępców, którzy chcą zarabiać pieniądze online od nowicjuszy lub użytkowników systemu. Po pierwsze, została odkryta przez grupę analiz bezpieczeństwa w dniu 28 sierpnia 2018 roku.

Jak na analizę głębokości przez naukowców, .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware używa szyfrów AES i RSA do kodowania użytkowników generowanych treści i kontenerów danych, w tym zdjęć, filmów, tekstów, plików PDF, baz danych, arkuszy kalkulacyjnych, doskonałych i wielu innych. Zagrożone pliki tego oprogramowania ransomware można łatwo zauważyć, ponieważ zmienia nazwę oryginalnego pliku, dodając rozszerzenie pliku .kvllyatprotonmaildotch . Po zaadresowaniu plików usuwa kopie woluminu cienia i upuszcza notatkę okupu na ekranie komputera o nazwie READ_TO_DECRYPT.html.

Oświadczenie o okupu zawiera informacje o ataku .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware, a następnie prosi ofiarę o zapłacenie 0,02 Bitcoin za odszyfrowanie plików. Aby odzyskać te pliki, większość użytkowników systemu łatwo zgodziła się zapłacić okup. Jeśli jesteś także jednym z nich, to jest to zła decyzja twojego życia na zawsze. Według analityków bezpieczeństwa, nie ma żadnej gwarancji, że hakerzy zapewnią ci unikalną opłatę odszyfrowującą, nawet płacąc dużą sumę opłaty okupowej. Z tego powodu użytkownicy, których dotyczy problem, muszą usunąć plik .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware z zaatakowanej maszyny, zamiast płacić opłatę za okup.

rmv-notice-Polish

Darmowe skanowanie swój Windows PC aby wykrycia .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .kvllyatprotonmaildotch File Extension Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

footer 1 polish

Skip to toolbar