Pomóc Usunąć india2lock Ransomware

Ostrzeżenie, wiele skanerów antywirusowych wykrywa india2lock Ransomware jako zagrożenie dla twojego komputera
india2lock Ransomware jest oznaczony przez te skanery antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe Wersja Wykrycie
Trustlook 2018.1.4601 Ogólne
CMC 6.6.321607 Trj.Win64.india2lock Ransomware.AB
ALYac 2.212359 Wariant z Win64/trojański.india2lock Ransomware.C
SecureBrain 3.2.509 Adware.BHO.je, CommonSearchVCatch
Sugestia: Odinstaluj india2lock Ransomware Całkowicie – do pobrania za darmo

india2lock Ransomware może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się z nich Container Icons Set 2.0 , appledoc 1.0 , ScreenEdit 2.1.3 , ClickInstall 3.0.1 , Disk Diet 5.2.2 , StatisticS 4.3 , Search The Web 2.0 , Volume Scroll , Emicsoft WMV Converter , mlDonkey 3.1.0 , California 1.0 , WeatherEye 2.1.1 , Netrix 1.1.3 , Logitech Harmony Remote

india2lock Ransomware

co wiesz o india2lock Ransomware?

india2lock Ransomware został zidentyfikowany przez zespół, jeśli eksperci od zabezpieczeń są najgorszą infekcją ransomware, która przyciąga uwagę użytkowników w dzisiejszych czasach. Jeśli twoje przechowywane w systemie pliki są szyfrowane z rozszerzeniem pliku i nie masz dostępu do plików, to potwierdzasz, że jesteś ofiarą india2lock Ransomware. Zdaniem naukowców bardzo niebezpieczne jest infekowanie Systemem, które stosuje tajne szyfrowanie plików w celu zablokowania prawie wszystkich plików użytkowników, takich jak dokumenty, obrazy, filmy, bazy danych, pliki PDF, prezentacje i wiele innych, przy czym głównym celem jest blokowanie dostępu użytkowników Systemowych plików, a następnie ofiara szantażu, aby zapłacić okup za żądaną opłatę.

Jakie są schematy używane w szyfrowaniu plików wg india2lock Ransomware ?

Szyfrowanie plików jest jednym z najczęstszych zachowań india2lock Ransomware, a jego twórcy używają schematu przestępczego do wykonania tej procedury. Jest uważany za jeden z potężnych cyfrowych mechanizmów ochrony danych. Bardzo silna i złożona kryptografia zazwyczaj przekształca szczegóły w kombinację symboli, która nie może być łatwo otwarta przez użytkowników systemu. Aby odszyfrować pliki, programiści india2lock Ransomware zwykle ponaglają ofiary do zapłacenia okupu żądanej opłaty.

Czy konieczne jest, aby zapłacić opłatę okupu india2lock Ransomware Deweloperzy?

Po zobaczeniu wiadomości o okupie, większość użytkowników systemu Windows łatwo zgodzi się zapłacić dużą sumę opłaty okupowej w celu uzyskania unikalnego klucza deszyfrowania plików i odszyfrowania plików. Ale zespół ekspertów ds. Bezpieczeństwa jest ostrzeżony, aby to zrobić, ponieważ żadne nie dają ci gwarancji, że odszyfrujesz swoje pliki, nawet płacąc dużą sumę opłaty okupowej. Dlatego dotknięci użytkownicy muszą podjąć natychmiastowe działania dotyczące usunięcia india2lock Ransomware zamiast płacić okup.

Jak działa india2lock Ransomware Infekować PC?

Będąc infekcją ransomware, india2lock Ransomware wykorzystuje wiele oszukańczych sposobów i taktykę inżynierii społecznej, by skompromitować komputer, ale niektóre z najpopularniejszych kanałów dystrybucji są:

 • E-maile ze spamem lub załączniki wiadomości-śmieci
 • Pliki Torrent lub pliki do pobrania
 • Prowadź do pobrań
 • Wykorzystuje zestawy
 • Zainfekowane urządzenia peryferyjne
 • Witryny do udostępniania plików P2P itp.

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić india2lock Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa india2lock Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa india2lock Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z india2lock Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [india2lock Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [india2lock Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa india2lock Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

Skip to toolbar