Usuń .ezz Rozszerzenie pliku RansomWare Łatwo z komputera

"Wszystkie moje pliki na komputerze z systemem Windows został zaszyfrowany z" .ezz "rozszerzenie pliku. Po wielu próbach, aby wrócić dostęp do moich plików, teraz mam tu omówione mój problem z nadzieją na skuteczne rozwiązanie. Jestem stwierdzenia plik .html w każdym folderze na moim twardym dysku, który działa w przeglądarce internetowej, a strona zawiera instrukcje, aby odzyskać swoje pliki. Mówi się zapłacić kwotę, aby dostać klucz, który odblokuje moje pliki. Jak mogę pozbyć .ezz Rozszerzenie pliku na komputerze bez konieczności płacenia kwoty. "

Jeśli zaszyfrowane pliki z rozszerzeniem pliku i .ezz chcesz usunąć .ezz rozszerzenie pliku bez płacenia to jest pozytywne podejście. Twoje pliki zostały zaszyfrowane przez szkodnika, który jest rozwijany przez cyberprzestępców i spełnić ich żądanie okupu promować je i-szał ich do opracowania bardziej paskudny malware i wirusy. .ezz rozszerzenie pliku Ransomware jest niczym innym złośliwym oprogramowaniem i wykorzystuje te same metody, aby wkraść się do dowolnego komputera online. Można go wprowadzić do wnętrza komputera z dołączonym freeware albo shareware. W przypadku pobrania za darmo programów kosztów, które zawiera dodatkowe programy to może możliwe, że zawiera .ezz rozszerzenie pliku programu szkodnika. Innym najczęściej stosowaną metodą dystrybucji jest e-mail spoofing. Jeżeli otrzymałeś e-mail śmieci lub spamu, który zawiera także plik załącznika czym może to być plik instalatora tego programu szkodnika. Więc po kliknięciu takiego pliku załącznika z wiadomości e-mail Spam potem szybka instalacja i aktywacja odbywa się to ransomware na komputerze z dalszej zgody potwierdzeniem użytkownika.

.ezz Rozszerzenie pliku Ransomware może również dostać się do komputera z innymi taktyki i oszukańczych metod instalacji, takich jak wykorzystanie zaatakowanych stron internetowych, uszkodzone linki, zainfekowanych nośników zewnętrznych, niebezpiecznej sieci peer to peer itd. Jednak po pomyślnej aktywacji na komputerze. ezz Rozszerzenie pliku Ransomware szyfruje wszystkie pliki osobiste, które nie mają więcej niż 40 MB, przez zastosowanie algorytmu szyfrowania RSA-2048 z kluczy publicznych i prywatnych. Jest to bardzo silny algorytm szyfrowania, który może szyfrować wszystkie rodzaje plików użytkownika, tak z programów komputerowych i oprogramowania systemu Windows nie rozpoznaje formatu, a nie, aby wyświetlić pliki. To również tworzyć okup dopiskiem "restore_files" w postaci .html lub .txt. Pliki te zawiera zestaw instrukcji dla ofiar. To sugeruje, aby przestrzegać wszystkich instrukcji w czasie i zapłacić wymaganą kwotę w bitcoinów. .ezz Rozszerzenie pliku RansomWare notatka również przestraszyć użytkowników, którzy nie mogą uzyskać dostęp do swoich plików bez kluczy prywatnych, które są zapisywane na zdalnym serwerze, ale po ustalonym czasie, serwer automatycznie usunąć klucz i w tym użytkownikiem stan straci swoje pliki zawsze. Nie trzeba się bać, jeśli również zaszyfrowane pliki, a następnie należy wykonać kroki, aby usunąć .ezz rozszerzenie pliku szkodnika z komputera zamiast płacić okup.

rmv-notice-Polish

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić .ezz File Extension Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa .ezz File Extension Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa .ezz File Extension Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z .ezz File Extension Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [.ezz File Extension Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [.ezz File Extension Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa .ezz File Extension Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

footer 1 polish

Skip to toolbar