Wskazówki, aby usunąć get-search.info za pomocą prostych kliknięć

Ten blog został napisany dla tych użytkowników, którzy chcą prostych kroków w celu usunięcia get-search.info z zanieczyszczonego systemu komputerowego. Wszystkie dostarczone instrukcje dotyczą wszystkich znanych wyszukiwarek internetowych i wszystkich wersji systemu operacyjnego Windows.

Podsumowanie get-search.info
Nazwa zagrożenia get-search.info
Nazwa zagrożenia Adware
Objawy Jest w stanie wyświetlać natrętne wyskakujące reklamy na ekranie systemu, aby zirytować nawyki przeglądania strony ofiary.
Dotknięta przeglądarka internetowa Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome, Edge.
Zainfekowany system 10, 8 / 8.1, Vista, Win 32/64, 7, XP.
Poziom ryzyka Niska
Sposoby rozproszenia Witryny pornograficzne lub dla dorosłych, kliknij reklamy komercyjne osadzone złośliwe kody itp.
Narzędzie do wykrywania Jeśli urządzenie nie działa poprawnie, należy użyć tego narzędzia do wykrywania systemu Windows do pełnego skanowania systemu, aby zidentyfikować wszystkie zagrożenia występujące na komputerach.
Narzędzie do odzyskiwania danych Ponieważ twoje pliki zostały uszkodzone z powodu obecności takich zagrożeń w systemie, musisz użyć tego narzędzia do odzyskiwania danych, aby odzyskać wszystkie brakujące pliki z zanieczyszczonego komputera.

Widok wprowadzający Do get-search.info

get-search.info jest nieuczciwą witryną, która jest sklasyfikowana w rodzinie programów typu adware. Jest to aplikacja obsługiwana przez reklamy, która została specjalnie zaprojektowana do wyświetlania niechcianych, złośliwych treści i generowania ogromnej ilości nielegalnych pieniędzy od ofiary. Kiedykolwiek chcesz uzyskać dostęp do tej podejrzanej strony internetowej, zawsze jest to spowodowane kilkoma przekierowaniami natrętnego nadejścia. Jest całkowicie oparty na PUP (potencjalnie niechciany program), który jest w stanie generować zyskowne dochody od użytkowników komputerów, których dotyczy problem. Może atakować kilka rodzajów wyszukiwarek internetowych, takich jak Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chrome, Safari itp. I różne znane systemy operacyjne Windows, takie jak 8 / 8.1, Vista, 7, Win 32/64, 10, XP itp. Kluczowym czynnikiem wywołującym takie zagrożenia przez zdalnych hakerów jest uzyskanie korzyści finansowych od poszkodowanych użytkowników.

Dowody na get-search.info

get-search.info jest notorycznym zagrożeniem, które jest identyfikowane jako program reklamowy, który można łatwo zaatakować zaatakowane maszyny za pomocą fałszywych faktur, metody pakietowania oprogramowania, kampanii spamowych e-mail, pobierania witryn torrentów, uszkodzonych dysków zewnętrznych, niewiarygodnego pobierania źródła, sieć wymiany plików peer-to-peer, pobieraj darmowe rzeczy z niezaufanych stron internetowych, darmowych witryn hostingowych plików, serwera gier online, czytając załączniki do wiadomości e-mail itp., gdy zostanie zainstalowany w docelowym systemie komputerowym, zaczyna bombardowanie niechcianym pop-popem reklamy, banery, kupony rabatowe, ekscytujące oferty, promocje itp. na pulpicie systemu komputerowego zainfekowanego użytkownika. Może łatwo generować pewne przychody online za pomocą niektórych technik, takich jak PPC (Pay Per Click) lub CPC (Cost Per Click).

Wady Get-search.info

get-search.info to paskudny program reklamowy, który jest odpowiedzialny za denerwowanie ofiary poprzez wyświetlanie kilku wyskakujących reklam na ekranie systemowym zainfekowanych komputerów. Może pobierać różne złośliwe programy do oszukanego systemu bez autoryzacji użytkownika. Jest w stanie zebrać całą historię surfowania lub poufne dane użytkowników w celu zarabiania pieniędzy dla cyberprzestępców.

Jak usunąć get-search.info

Jeśli chcesz usunąć get-search.info z zanieczyszczonego systemu, powinieneś użyć narzędzia antywirusowego do pełnego skanowania i usuwania złośliwego oprogramowania z zainfekowanego systemu komputerowego. W takim przypadku spróbuj wykonać wszystkie czynności podane poniżej:

Kliknij aby Darmowy Skandować dla get-search.info   Na PC

 

rmv-notice-Polish

Dowiedz się, jak usunąć get-search.info   Używając metody ręczne

Faza 1: Pokaż ukryte pliki usunąć get-search.info   Hasło powiązane pliki i foldery

1. W systemie Windows 8 lub 10 Użytkownicy: Z widokiem na wstążce w moim komputerze kliknij ikonę Opcje.

Opcja wyszukiwania Folder Win 10 lub 8

2. W systemie Windows 7 lub Vista Users: Otwórz Mój komputer i dotknij przycisk Organizuj w lewym górnym rogu, a następnie Opcje folderów i wyszukiwania z rozwijanego menu.

Opcje wyszukiwania Folder Win Vista lub 7

3. Teraz przejdź do zakładki Widok i włączyć Pokaż ukryte pliki i opcje folderów, a następnie odznacz Ukryj chronione systemu operacyjnego pliki checkbox opcję poniżej.

Opcje folderów i wyszukiwania kroku 3

4. Wreszcie szukać podejrzanych plików w folderach ukrytych podane poniżej i usuń go.

Temp-Application-data-.older treści

  • % AppData% \ [adware_name]
  • % Temp% \ [adware_name]
  • % LocalAppData% \ [adware_name] .exe
  • % AllUsersProfile% random.exe
  • % CommonAppData% \ [adware_name]

Faza 2: Pozbyć get-search.info   Rozszerzenia powiązane pokrewnych z różnych przeglądarkach internetowych

Z Chrome:

1. Kliknij ikonę menu najechaniu przez więcej narzędzi stuknij Extensions.

Narzędzia rozszerzeń Chrome

2. Teraz kliknij na ikonę kosza na karcie rozszerzeń znajduje się obok podejrzanych rozszerzeń, aby ją usunąć.

Rozszerzenia Chrome śmieci

Internet Explorer:

1. Kliknij przycisk Add-ons opcję z menu rozwijanego na przechodzą Bieg ikonę Zarządzanie.

IE Zarządzaj-ins

2. Teraz, jeśli znajdziesz jakieś podejrzane rozszerzenie w paski narzędzi i rozszerzenia panelu kliknij prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Usuń, aby ją usunąć.

Pasek narzędzi IE i rozszerzenia

Od Mozilla Firefox:

1. Stuknij w add-ons na przejściu przez ikonę Menu.

Mozilla Add-ons

2. W zakładce Rozszerzenia kliknij przycisk Wyłącz lub obok get-search.info   związanych rozszerzeń Usuń, aby je usunąć.

rozszerzenia Mozilli

Od Opery:

1. Naciśnij przycisk menu Opera, unoszą się Extensions i wybierz tam menedżera rozszerzeń.

Opera Extension 1

2. Teraz ewentualne rozszerzenie przeglądarki wygląda podejrzanie, aby następnie kliknij przycisk (X), aby ją usunąć.

Opera Extension 2

Od Safari:

1. Kliknij opcję Preferencje … przechodzi na ikonę Ustawienia biegu.

safari - ustawienia preferencji

2. Teraz na zakładce Rozszerzenia kliknij na przycisk Odinstaluj, aby ją usunąć.

Zakładka Safari Extension

Od Microsoft Krawędzi:

Uwaga: – Ponieważ nie ma opcji Extension Manager w Microsoft Edge, to w celu uporządkowania zagadnień związanych z programami adware w MS Edge, można zmienić jego domyślną stronę główną i wyszukiwarkę.

Zmień domyślne Strona Ms Krawędzi –

1. Kliknij na więcej (…), a następnie Ustawienia, a następnie uruchomić stronę pod otwarte z sekcji.

Microsoft krawędzi Pokaż ustawienia zaawansowane

2. Teraz wybierz przycisk Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie w wyszukiwarce w pasku adresu z sekcji, można wybrać Google lub jakąkolwiek inną stronę jako preferencjami.

Strona ms krawędzi 2

Zmień domyślne ustawienia Wyszukiwarka pani Krawędzi –

1. Wybierz More (…), a następnie Ustawienia a następnie Widok zaawansowany przycisk Ustawienia.

Microsoft krawędzi Pokaż ustawienia zaawansowane

2. Zgodnie z wyszukiwarki w pasku adresu z pola kliknij <Dodaj>. Teraz można wybrać z dostępnej listy dostawców wyszukiwania lub dodać Ci preferowaną wyszukiwarkę i kliknij przycisk Dodaj jako domyślny.

Pani krawędzi Wyszukiwarka 2

Faza 3: blokować niechciane wyskakujące okna get-search.info   w różnych przeglądarkach internetowych

1. Google Chrome: Kliknij ikonę Menu → Ustawienia → Pokaż ustawienia zaawansowane → Ustawienia treści … … w ramach sekcji Prywatność → umożliwić Nie zezwalaj żadnej witrynie na pokazywanie wyskakujących okienek (zalecane) → Gotowe.

Chrome Blokowanie wyskakujących okienek

2. Mozilla Firefox: Dotknij ikony Menu → Opcje → Zawartość → Panel blok kontrolny wyskakujące okna w sekcji Pop-upy.

Mozilla Blok Pop-up w zakładce Content

3. Internet Explorer: Kliknij ikonę Ustawienia zębate → Internet → Opcje w zakładce Prywatność umożliwić Włącz pop-upów pod blokowania wyskakujących okienek sekcji.

Pop-up Blocker Internet Explorer

4. Microsoft krawędzi: Prasa Więcej (…) Opcja → Ustawienia → Pokaż ustawienia zaawansowane → włączać Zablokuj wyskakujące okienka.

Pani granicy bloku Pop-upy

Polish Free Scan Button

Wciąż kłopoty w usuwaniu get-search.info   z zaatakowanego komputera? Wtedy nie trzeba się martwić. Możesz czuć się swobodnie zadawać pytania do nas o malware zagadnień pokrewnych.

footer 1 polish

Skip to toolbar