Idealne wskazówki do usuwania plików jCandy Ransomware i odszyfrowywania

Czy jesteś ofiarą jCandy Ransomware i szukasz rozwiązania eksperta, aby poradzić sobie z tak najgorszą infekcją Systemową? Jeśli tak, kontynuuj czytanie tego posta. Tutaj uzyskasz szczegółowe informacje na temat usuwania jCandy Ransomware z komputera i przywracania plików bez płacenia ani grosza.

Szczegóły wstępne jCandy Ransomware

jCandy Ransomware to nowo odkryte oprogramowanie ransomware autorstwa badacza JAMESWT. Podobnie jak inne oprogramowanie ransomware, opiera się ono również na projekcie Hidden Tear, ale może być nadal w fazie rozwoju. Po sekretnym wejściu do komputera z systemem Windows wykonuje skanowanie głębi i szyfruje prawie wszystkie pliki, w tym pliki audio, wideo, obrazy, dokumenty, pliki PDF i wiele innych. Podczas szyfrowania pliku dołącza rozszerzenie pliku ".Locked-jCandy" i czyni je bezużytecznymi. Po zaszyfrowaniu plików natychmiast otwiera wyskakujące okienka i umieszcza ("JCANDY_INSTRUCTIONS.txt") na ekranie pulpitu. Plik tekstowy i wyskakujące okienko zawierają podobne komunikaty, które informują ofiary o szyfrowaniu pliku i żądają zapłaty okupu w wysokości około 200 BTC w ciągu 48 godzin. Ostrzegali także ofiary, że pliki zostaną usunięte na zawsze, jeśli nie zapłacą opłaty okupowej w przewidzianym terminie.

Wiadomość o okupie jCandy Ransomware

Nie płaci okupu Opłata żądana przez jCandy Ransomware

Widząc tak przerażającą wiadomość, większość niewinnych użytkowników łatwo zgodzi się zapłacić okup, który zażądał jCandy Ransomware. Ale zanim zapłacisz okup, musisz wiedzieć, że to nie jest mądra decyzja. Płacenie pieniędzy hakerom nie gwarantuje, że otrzymasz darmowy klucz odszyfrowywania, nawet płacąc ogromną kwotę opłaty okupowej. Płacąc pieniądze hakerom, zachęcasz ich tylko do promowania ich złych intencji. Zamiast kontaktować się ze zdalnymi intruzami lub płacić pieniądze cyberprzestępcom, należy postępować zgodnie z podaną instrukcją usuwania, aby usunąć jCandy Ransomware .

Rozproszone metody jCandy Ransomware

Aby wejść do systemu Windows, twórcy jCandy Ransomware lub innych deweloperów oprogramowania ransomware używają wielu zwodniczych i trudnych metod, aby zaatakować komputer. Zwykle wykorzystuje wiadomości spamowe, fałszywe aktualizacje oprogramowania, nielegalne źródła dystrybucji oprogramowania, trojany i wiele innych. Fałszywe narzędzia do aktualizacji oprogramowania wykorzystują przestarzałe wady / błędy oprogramowania, aby zainfekować komputer z systemem Windows. Wiadomości spamowe lub załączniki często zawierają dokumenty MS Office, pliki JavaScript lub inne złośliwe załączniki zaprojektowane do pobierania lub instalowania złośliwego oprogramowania. Oprócz tego może zainfekować Twój system Windows za pomocą bezpłatnego hostingu plików, sieci P2P, witryn z freeware i shareware oraz wielu innych. Kanały propagacyjne oprogramowania ransomware mogą się różnić, ale rozprzestrzeniają się głównie za pośrednictwem Internetu. Dlatego powinieneś zachować ostrożność podczas surfowania po Internecie.

rmv-notice-Polish

Darmowe skanowanie swój Windows PC aby wykrycia jCandy Ransomware

Co zrobić, jeśli komputer się zarazić jCandy Ransomware

Szkodnika infekcji zostało zaprojektowane przede wszystkim w celu przestraszyć użytkowników i skłonić ich pieniądze. To zajmie swoje pliki na zakładnika i żądanie okupu powrót ważnych danych. Ale teraz chodzi o to, co można zrobić, gdy system został zainfekowany przez wirusa jCandy Ransomware? Oto kilka opcji, które można użyć, aby pozbyć się tego bolesnego infekcji.

Nie panikuj – Więc pierwszą rzeczą, nie panikuj, a następnie całkowicie sprawdzić system pod kątem plików roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pliki robocze, a następnie skopiować go na dysk USB.

Płatna Ransom – Inny wariant to można zapłacić okup i czekać, aby uzyskać pliki z powrotem. (Naprawdę zła opcja)

Użyj kopii zapasowej – Oczyścić Ci całe pliki systemowe, całkowicie usunąć infekcję z komputera oraz przywracania plików z dowolnej kopii zapasowej.

Usuwaj infekcje – Można również usunąć wirusa jCandy Ransomware za pomocą narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania i usunąć wszystkie zainfekowane pliki. Później można odzyskać wszystkie dane za pomocą dowolnego narzędzia do odzyskiwania danych. (W przypadku, gdy nie masz kopię zapasową plików.) – Zalecana metoda.

Ponowna instalacja systemu Windows – Ostatnia opcja jest ponowna instalacja systemu operacyjnego Windows. Będzie to całkowicie usunąć wszystkie swoje dane, a także zakażenia. Dostaniesz całkowicie nowej infekcji bezpłatnego korzystania z komputera.

Jak usunąć wirusa z jCandy Ransomware PC

Krok 1 – Uruchom komputer w trybie awaryjnym.

Etap 2 – Usuń zainfekowane pliki wejściowe rejestru.

 • Kliknij Windows Flag oraz przycisk R razem.

Windows-R-1

 • Wpisz “regedit” i kliknij przycisk OK

regedit

 • Znajdź i usuń następujące wpisy.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREsupWPM

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesWpm

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternet ExplorerMain “Default_Page_URL”

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ [jCandy Ransomware]

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ [jCandy Ransomware]

Delete

Krok 3 – Usuń z msconfig

 • Kliknij przycisk Windows + R jednocześnie.

Windows-R-1

 • Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter

msconfig

 • Przejdź do zakładki uruchamianie i odznacz wszystkie wpisy z nieznanego producenta.

system-configuration

Krok 4 – Uruchom ponownie komputer w normalny sposób.

reboot

Sprawdź swój komputer teraz. Jeśli wirus wbiegł wtedy można rozpocząć usig komputerze. Jeśli infekcja pozostaje następnie udać się do następnego etapu.

Krok 5 – Przywracanie systemu

 • Włóż dysk instalacyjny systemu Windows do napędu CD-ROM i uruchom ponownie komputer.
 • Podczas uruchamiania systemu, naciskaj klawisz F8 lub F12, aby uzyskać opcje rozruchu.
 • Teraz wybierz opcję rozruchu z dysku CD, aby uruchomić komputer.
 • Następnie po dostaniesz opcję odzyskiwania systemu na ekranie.
 • Wybierz opcję Przywracanie systemu z listy.
 • Wybierz punkt przywracania systemu najbliższa gdy komputer nie został zainfekowany.
 • Teraz wykonaj opcję na ekranie, aby przywrócić komputer.

Jeśli powyższe metody ręczne nie usuwa wirusa jCandy Ransomware to masz tylko możliwość usunięcia infekcji przy użyciu narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Jest ostatnim i jedynym rozwiązaniem, które łatwo i bezpiecznie można usunąć ten paskudny zagrożenie z komputera.

Mając pewne niepokojące pytania w twojej głowie? Get wątpliwości usunięte z naszych doświadczonych ekspertów tech wsparcia. Wystarczy przejść do sekcji zadać pytanie, wypełnij w szczegółach i pytanie. Nasz zespół ekspertów daje szczegółową odpowiedź o zapytaniu.

polish

footer 1 polish

Skip to toolbar