Kompletny przewodnik Usunąć Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock z Windows 10

Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock jest pewien Keylogger
Trojański upuszczony przez Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock są Trojan.Gen.2, Trojan-Downloader.Win32.Taleret, SpywareStop, Packed.Klone.bj, Ramnit.A, Supfurfit.A, Win32:Cycler-T, Niklas, Trojan.Banker.Banker.lbn, I-Worm, Jiang Trojan, Rivarts
Powiązane programy szpiegujące Premeter, SpySure, EliteMedia, PhP Nawai 1.1, Ashlt, CrisysTec Sentry, NetZip, AntiSpyware 2009, MultiPassRecover, Jucheck.exe, MessengerPlus, KGB Spy, Mkrndofl Toolbar, Email Spy
Błąd systemu Windows powodowany przez Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock są – 0x00000069, 0x00000090, 0x00000059, 0x00000116, 0x8024A005 WU_E_AU_NO_REGISTERED_SERVICE No unmanaged service is registered with AU., 0x00000062, 0x0000004A, 0x000000E4
Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock infekuje te pliki .dll systemu Windows IIEHost.dll, sysntfy.dll, kbdmlt47.dll, mstvcapn.dll, vbajet32.dll, Brmf3wia.dll, UserAccountControlSettings.dll, SimpleBurnUIRes.dll, comres.dll, WMPhoto.dll, chtbrkr.dll, kbdfa.dll, MpRTP.dll, System.Core.ni.dll

Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Rainbox 1.3 , LOOPS Screensavers 2.1.6 , Art Gallery Free 1.3 , Did I Click 1.1.2 , Leawo Video Converter , Area Properties 3.6.1 , Intervals 1.6 , Fast User Switching Color Fix 1.0 , Start Backup 0.1 , TankBuddy 1.0.1 , FreeBee Sudoku 1.0 , InteractiveScShot 0.1 , Poshier 3.2.16.2455 , Mach Write 1.01 , Freespace 2 Launcher 2.0.1 , Noti 1.5 , DianHua Dictionary 1.2 , Installer Builder 1.0

Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock

Łatwy sposób na usunięcie Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock Z komputera

Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock jest uważany za paskudnego wirusa trojańskiego, którego celem jest uszkodzenie całego systemu komputerowego. Często dotyczy systemu operacyjnego Windows. Wirus może mieć wpływ na twój system bez Twojej zgody. Nawet nie informuje Cię o swojej obecności w systemie. Został zaprojektowany przez cyberprzestępców, aby stworzyć ogromne zniszczenia w twoim systemie. Przez większość czasu odwiedzający otrzymują tego rodzaju infekcję, gdy odwiedzają wątpliwe strony internetowe, takie jak porno lub torrent podczas lekkomyślnego surfowania. Kiedy surfujesz po Internecie bezmyślnie, szanse na uzyskanie takiego złośliwego oprogramowania znacznie się zwiększają. Nawet jeśli używasz całkowicie najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows, trojan ten może łatwo przeniknąć do twojego systemu.

Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock łączy w sobie zaawansowany algorytm kodowania, który powoduje, że system ulega uszkodzeniu i awarii bez żadnego powodu. Jego infekcja sięga od indywidualnej, edukacyjnej instytucji do znanej organizacji. Ten rodzaj wirusa jest uważany za najbardziej zabójczy wirus wśród innych wirusów. Po wniknięciu do systemu, kopie on swój root głęboko i zyskuje pełną kontrolę nad całym systemem komputerowym. To sprawia, że ​​każda próba uzyskania dostępu do poziomu administratora bez twojej wiedzy. Co więcej, może pozostać na twoim komputerze w postaci pliku wykonywalnego, którego nie można łatwo usunąć.

W niektórych przypadkach obecność w postaci pliku wykonywalnego pomaga mu pozostać przez dłuższy czas w docelowym systemie. Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock jest trochę trudny do wykrycia, ponieważ ukrywa się w głębi systemu, po czym następuje replikacja zainfekowanych plików rozproszonych po całym systemie. Poza tym dezaktywuje programy antywirusowe, tak, że żaden program bezpieczeństwa nie może ich wykryć. Mimo że program bezpieczeństwa ostrzega Cię o wykryciu złośliwego oprogramowania, ale nie może go całkowicie usunąć z systemu. Jeśli ma tendencję do usuwania, znowu wraca nieprzyjemne zagrożenie.

Kiedy twój komputer zostanie trafiony Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock, będzie on wykonywany za każdym razem, gdy system się uruchomi i zainfekowane pliki będą uruchamiane razem z nim. po pomyślnym wykonaniu, wirus trojana usuwa swój program źródłowy, co bardzo utrudnia wykrycie go przez program usuwający. Podstawową intencją wirusa trojańskiego jest zakłócenie normalnego funkcjonowania zaatakowanego systemu.Niektóre z oryginalnych programów zachowują się dziwnie, a komputer, z którym mamy do czynienia, staje się bardzo powolny i nudny. Dlatego zanim Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock spowoduje więcej szkód i całkowicie uszkodzi twój system operacyjny i jego zasoby, lepiej usuń Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock .

Kroki do Kasować Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania Trojan:Win32/Skeeyah.A!plock

Skip to toolbar