Najlepszym sposobem, aby Pozbyć się Magicmoviesearch.com z Firefox

Magicmoviesearch.com może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Random Album 1.5 , Plates! 1.1 , Moxier Wallet 1.1.3 , CAPCOM ARCADE 1.00.00 , JSesh 5.4 , Xilisoft DVD Ripper Standard 6 , Key Codes 2.0.1 , TextMate , itax 2005.01.16 , Skitch – Snap. Mark up. Share. , Assault Commander Ultimate 1.3.1

Magicmoviesearch.com

Wyświetlany wydawca: Magicmoviesearch.com
Folder instalacyjny: C:\Pliki programów\Magicmoviesearch.com
Program wykonywalny: Magicmoviesearch.com.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Magicmoviesearch.com\Magicmoviesearch.com.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto szkodliwe oprogramowanie)
(Wykryto szkodliwe oprogramowanie) Magicmoviesearch.com.dll
Trojan.Win32.Magicmoviesearch.com.AA przez Comodo
Wariant Win64/Trojan.Magicmoviesearch.com.B przez zvelo
Results-page.net przez Bkav
Odinstaluj Magicmoviesearch.com teraz!

O Magicmoviesearch.com

Czy domyślna strona główna i wyszukiwarka zostały zmienione na Magicmoviesearch.com bez Twojej zgody? Nie możesz surfować po Internecie za pomocą domyślnego narzędzia wyszukiwania? Czy twoja przeglądarka działa bardzo wolno? Czy nie można przywrócić domyślnej zmiany przeglądarki? Wtedy Twój komputer zostanie zaatakowany przez porywacza przeglądarki. Ten post został napisany, aby pomóc Ci we wszystkich kwestiach wymienionych powyżej. Przeczytaj zatem poniższy fragment, aby uzyskać szybką pomoc.

Magicmoviesearch.com jest porywczym porywaczem przeglądarki, zaprojektowanym i opracowanym przez oszustów z motywem porywania przeglądarek internetowych niewinnych użytkowników komputerów PC. Jest w stanie porwać wszystkie znane przeglądarki internetowe, których używasz do surfowania po Internecie, w tym Chrome, Firefox, Explorer itp. Zagrożenie to jest zbyt niebezpieczne i uparte. Nie jest łatwo pozbyć się złośliwego oprogramowania, a nie go usuwać. Został zaprojektowany w taki sposób, że podróbka jest legalną stroną i prosi użytkownika o zainstalowanie go, aby uzyskać szybki dostęp do Internetu. Co więcej, instalując tę stronę, możesz mieć bezpośredni dostęp do popularnych serwisów społecznościowych, które możesz odwiedzić za chwilę, bez potrzeby wpisywania pełnego adresu URL na pasku adresu.

W obecności porywacza przeglądarki prawdopodobnie napotkasz niepożądane zmiany w przeglądarce, a także systemie. Będąc porywaczem przeglądarki, Magicmoviesearch.com zmienia domyślną stronę główną i wyszukiwarkę zainfekowanej przeglądarki. Dodatkowo zmieniano niektóre ważne ustawienia przeglądarki, co prowadzi do licznych przekierowań do niepewnych domen. Ustawienia konfiguracji DNS są również modyfikowane, co powoduje problem z połączeniem internetowym. Na ekranie komputera utracą się reklamy lub wyskakujące okienka, co bardzo Cię denerwuje podczas surfowania. Głównym motywem wirusa porywacza jest przekierowanie ruchu internetowego do sponsorowanych stron internetowych i uzyskanie ogromnego zysku online.

Magicmoviesearch.com po cichu wchodzi do twojego systemu komputerowego bez pytania o pozwolenie. Dostępne są różne metody, dzięki którym wirus porywacza może być rozprowadzany wśród tysięcy systemów komputerowych podłączonych do sieci. Niektóre z typowych natrętnych metod to bezpłatne pobieranie, wiadomości spamowe, udostępnianie plików peer to peer, używanie zainfekowanych urządzeń multimedialnych, gier online i tak dalej. Aby usunąć uporczywe infekcje z urządzenia, musisz odinstalować Magicmoviesearch.com całkowicie z komputera.

Wiedzieć Jak usunąć Magicmoviesearch.com Ręczne

Łatwy Magicmoviesearch.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Magicmoviesearch.com w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Magicmoviesearch.com na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89]

“DisplayName” = “Magicmoviesearch.com”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271]

“DisplayName” = “Magicmoviesearch.com”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Magicmoviesearch.com pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Magicmoviesearch.com w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Magicmoviesearch.com i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Magicmoviesearch.com te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Magicmoviesearch.com, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar