Pomoc Dla Usunięciem Win.Trojan.Bledoor z Windows 8

Win.Trojan.Bledoor jest pewien Backdoor
Trojański upuszczony przez Win.Trojan.Bledoor są Sonic, Trojan.Downloader.Small.jej, Natspammer, IRC-Worm.Ceyda.6966, Trojan.Spy.Keylogger.FM, Spy.Agent-OR, Mal/Zbot-EZ, Internet Antivirus, Systry Trojan, I-Worm.Guarm, I-Worm.Avoner, Trojan Horse Generic32.EGL
Powiązane programy szpiegujące Modem Spy, Adware.HotSearchBar, Spyware.Ardakey, Spyware.PcDataManager, RemedyAntispy, Edfqvrw Toolbar, SpywareZapper, IMDetect, AntiSpySpider, ClipGenie
Błąd systemu Windows powodowany przez Win.Trojan.Bledoor są – Error 0xC1900106, 0x8024D011 WU_E_SELFUPDATE_REQUIRED Windows Update Agent must be updated before search can continue., 0x00000077, 0x80245002 WU_E_REDIRECTOR_S_FALSE The redirector XML document is missing some required information., 0x8024401D WU_E_PT_HTTP_STATUS_CONFLICT Same as HTTP status 409 – the request was not completed due to a conflict with the current state of the resource., 0x0000002D, 0x8024C003 WU_E_DRV_REG_MISMATCH The registry type read for the driver does not match the expected type., 0x00000009, 0x00000082
Win.Trojan.Bledoor infekuje te pliki .dll systemu Windows webdav_simple_prop.dll, System.ServiceProcess.Resources.dll, tcpmonui.dll, SndVolSSO.dll, certcli.dll, browcli.dll, fdBth.dll, winsta.dll, spnet.dll, System.Data.Services.Design.dll

Win.Trojan.Bledoor może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Paint Canvas 1.0.0 , Compressor Repair 2.3 , Phonethica Desktop 0.5b , Flip PDF , Word Search Builder 4.0.80 , Contexts , Contenta Images2PDF 5.9 , TAMS Analyzer 4.47b4ahMav , VMometer 1.1.1 , ReMarksPDF 1.00 , Week Event 2.1 , Barquee 1.2 , Adobe Contribute 6.5.0.4360 , Roll With It 1.0.2 , AutoKrypt , TextExpander 5.0.1 , LyricsMenu 0.0.8 , Archetype 1.4.1

Win.Trojan.Bledoor

Jak usunąć Win.Trojan.Bledoor Łatwo z komputera

Czy Twój komputer z Windows jest zanieczyszczony Win.Trojan.Bledoor? Czy zauważyłeś dziwną i nieoczekiwaną modyfikację w ustawieniach systemu i plikach rejestru? Czy chcesz wiedzieć, co to jest Win.Trojan.Bledoor, jak wchodzi do twojego komputera i jak możesz go usunąć? Jeśli twoja odpowiedź jest twierdząca dla wszystkich powyższych pytań, to jesteś absolutnie wylądowany we właściwym miejscu. Dokładnie czytaj wskazówki tego eksperta.

Raport badaczy Win.Trojan.Bledoor

Win.Trojan.Bledoor to kolejna złośliwa i głośna infekcja trojana zaprojektowana i stworzona przez grupę cyberprzestępców o złym zamiarze. Wykryto, że ma wpływ na szeroki zakres komputerów z systemem Windows w krótkim czasie. Nie ma znaczenia, z którego systemu korzystasz, ponieważ jest w stanie kierować wszystkie operacje wykonywane w systemie w systemie operacyjnym Windows, w tym Windows Server, Vista, ME, XP, NT, Vista, 7, 8 / 8.1 i najnowszej wersji Windows 10. typ złośliwego oprogramowania często wchodzi do komputera po cichu i maskuje się jako normalne lub zgodne z prawem pliki, ale w rzeczywistości stworzony przez hakerów, aby oszukać niewinnych użytkowników.

Powody, dla których Win.Trojan.Bledoor Jest niebezpieczny dla komputera

Należąc do społeczności trojanów, Win.Trojan.Bledoor posiada kilka negatywnych cech wewnątrz maszyny. Po natychmiastowej infiltracji najpierw wyłącza wszystkie środki bezpieczeństwa i ukrywa się w głąb urządzenia, aby użytkownicy nie mogli go łatwo wykryć i usunąć. Automatycznie zmienia użytkowników wszystkie ustawienia systemu i przeglądarki, a następnie po uniemożliwić użytkownikom ich cofnięcie. Automatycznie pobiera kilka niebezpiecznych zagrożeń wewnątrz urządzenia, w tym spyware, spamerzy, keyloggery, adware, oprogramowanie ransomware i wiele innych złośliwych zagrożeń. Duże zużycie komputera i zasobów sieciowych spowalnia ogólną wydajność. Negatywne cechy tego szkodliwego oprogramowania nie kończą się tutaj. Tak długo, jak pozostaje na PC, zagraża prywatności użytkowników. Z tego powoduzalecane jest usunięcie Win.Trojan.Bledoor z komputera.

Potencjalne źródła ataku Win.Trojan.Bledoor

Będąc inwazyjnym i natrętnym z natury, programiści lub twórcy Win.Trojan.Bledoor używają różnych skomplikowanych sposobów i taktyki inżynierii społecznej, aby włamać się do komputera z systemem Windows, ale niektóre z najpopularniejszych kanałów dystrybucji są następujące:

 • Otwieranie wiadomości spamowych.
 • Pobieranie złamanego lub pirackiego oprogramowania.
 • Korzystanie z zainfekowanych urządzeń multimedialnych.
 • Aktualizacja systemu operacyjnego lub aktualizacja oprogramowania poprzez przekierowany link.
 • Fałszywe oprogramowanie do aktualizacji oprogramowania, zestawy exploitów, drive-by-downloads, strony hazardowe, witryny wymiany plików P2P itp.

Jak usunąć Win.Trojan.Bledoor z zaatakowanego komputera (ręczne Kroki)

(Ten przewodnik ma na celu pomóc użytkownikom w następujących instrukcje krok po kroku w tworzeniu systemu Windows Safe)

Ponowny rozruch w trybie awaryjnym (Dla Windows XP | Vista | Win7)

 • Uruchom ponownie komputer
 • Dotknij F8 ciągły podczas uruchamiania komputera i wybierz opcję, safe mode with networking.

system reboot

Dla Windows 8 / 8.1

 • Naciśnij przycisk Start, a następnie wybierz Control Panel z opcji menu
 • Użytkownicy muszą zdecydować się na System i zabezpieczenia, aby wybrać opcję Narzędzia administracyjne, a następnie konfiguracji systemu.

msconfig-300x201

 • Następnie kliknij na opcję Safe Boot, a następnie wybierz OK, to otworzy się okno pop-up, następnie wybierz opcję Uruchom ponownie.

Dla Windows 10

 • Menu Start ma być wybrany, aby go otworzyć
 • Nacisnąć ikonę przycisku zasilania, która jest obecna w prawym rogu, spowoduje to wyświetlenie menu Opcje zasilania.
 • Trzymając wciśnięty klawisz SHIFT na klawiaturze, wybierz opcję Uruchom ponownie. Spowoduje to ponowne uruchomienie win 10
 • Teraz trzeba wybrać ikonę Rozwiązywanie problemów, a następnie zaawansowaną opcję w ustawieniach startowych. Kliknij
 • Uruchom ponownie. To daje możliwość ponownego uruchamiania teraz wybrać Enter Tryb awaryjny z obsługą sieci.

Krok 2: Odinstaluj Win.Trojan.Bledoor od Menedżera zadań w systemie Windows

Jak zakończyć uruchomionego procesu związanego Win.Trojan.Bledoor za pomocą Task Manager

 • Po pierwsze, Otwórz Task Manager, naciskając klawisze Ctrl + Shift + Esc w połączeniu
 • Następnie kliknij, aby znaleźć się na procesach Win.Trojan.Bledoor
 • Teraz kliknij i wybierz Zakończ proces, aby zakończyć Win.Trojan.Bledoor.

Step 4

Krok 3: Jak odinstalować Win.Trojan.Bledoor z Control Panel w systemie Windows

Dla Win XP | Vista i Win 7 użytkowników

 • Kliknij i wybierz menu Start
 • Teraz centrala ma być wybrany z listy
 • Następnie kliknij na odinstalowania programu
 • Użytkownicy muszą wybrać podejrzanego programu związanego Win.Trojan.Bledoor i prawe kliknięcie na niego.
 • Na koniec wybierz opcję Odinstaluj.

win7-start-menu-1

control-panel

list-of-programs-win-7

Dla Windows 8

 • Kliknij i wybierz pasek Charms
 • Teraz wybierz opcję Ustawienia
 • Następnie kliknij na panelu sterowania
 • Wybierz opcję Odinstaluj programy i kliknij prawym przyciskiem myszy programu związanego z Win.Trojan.Bledoor i wreszcie go odinstalować.

Win-8-control-panel

W przypadku systemu Windows 10

 • Pierwszym krokiem jest kliknięcie i wybierz menu Start
 • Teraz kliknij Wszystkie aplikacje
 • Wybierz Win.Trojan.Bledoor i inne podejrzane programu z pełnej listy
 • Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wybrać Win.Trojan.Bledoor i wreszcie go odinstalować z systemu Windows 10

1-all-apps

win10-unins3-1

Krok: 4 Jak usunąć Win.Trojan.Bledoor utworzone pliki z rejestru

Otwórz rejestru wpisując regedit w polu wyszukiwania systemu Windows, a następnie nacisnąć na klawisz Enter.
Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru. Teraz użytkownicy muszą nacisnąć CTRL + F i wpisz wraz Win.Trojan.Bledoor znaleźć wpisy.
Po zlokalizowaniu usuń wszystkie wpisy o nazwie Win.Trojan.Bledoor. Jeśli nie jesteś w stanie go znaleźć, trzeba patrzeć na nią w katalogach ręcznie. Bądź ostrożny i usuwać tylko wpisy Win.Trojan.Bledoor, w przeciwnym wypadku może to spowodować uszkodzenie komputera z systemem Windows poważnie.

HKEY_CURRENT_USER—-Software—–Random Directory.
HKEY_CURRENT_USER—-Software—Microsoft—-Windows—CurrentVersion—Run– Random
HKEY_CURRENT_USER—-Software—Microsoft—Internet Explorer—-Main—- Random

button_ani (1)

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Win.Trojan.Bledoor, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar