Porady, aby wyeliminować Win32: GenMaliciousA-FPE

Win32: GenMaliciousA-FPE uważa za szkodliwe konia trojańskiego, który przychodzi wraz z załączników do wiadomości spam, za pomocą wymiennych dysków i tak dalej. Jej obecność zmniejsza szybkość i wydajność komputera. Będziesz się kilku błędów systemu jak nie można zapisać ani usuwać plików i przynosi więcej kłopotów na docelowym komputerze. Jednak Win32: Trojan FPE-GenMaliciousA łatwo zmienia ustawienia przeglądarki i systemu bez wiedzy użytkownika. Modyfikuje wpisy rejestru, zmienia ustawienia rozruchu tak, że przy każdym uruchomieniu komputera to uaktywnia bez zezwolenia. Jednak, wykorzystuje luki systemowe infiltrować i całkowicie zniszczyć Windows PC.

Poza tym, Win32: Trojan FPE-GenMaliciousA pobrania złośliwego oprogramowania i zainstalować kilka kodów do swojej przeglądarki internetowej, ze względu na to, że zbieramy dane robocze online. Cóż, wszystkie takie złe działania powoduje powolny wydajność komputera, niespodziewanie pojawia się błąd systemu, problemy zamrażania lub awaria systemu odbyć. Koń trojański jest w stanie na tyle, aby wyłączyć wszystkie programy bezpieczeństwa, w tym firewalla. Pokazuje również różne komunikaty fałszywy alarm lub ostrzeżenie straszyć niewinnych użytkowników komputerów PC. Koń trojański również kradzieży ważnych danych, takich jak dane bankowe, hasła, karty kredytowej, o danych osobowych, itp dane i wykorzystać je w celu osiągnięcia zysku. Tak więc, jeśli podobny problem także w obliczu oznacza to komputer jest zainfekowany koniem trojańskim. W takim przypadku należy postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej i usunąć Win32: GenMaliciousA-FPE z komputera z systemem Windows.

rmv-notice-Polish

Kroki do Kasować Win32:GenMaliciousA-FPE

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń Win32:GenMaliciousA-FPE z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź Win32:GenMaliciousA-FPE Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń Win32:GenMaliciousA-FPE wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć Win32:GenMaliciousA-FPE słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj Win32:GenMaliciousA-FPE Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej Win32:GenMaliciousA-FPE

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć Win32:GenMaliciousA-FPE z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź Win32:GenMaliciousA-FPE słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez Win32:GenMaliciousA-FPE i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez Win32:GenMaliciousA-FPE

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z Win32:GenMaliciousA-FPE, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć Win32:GenMaliciousA-FPE używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia Win32:GenMaliciousA-FPE. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania Win32:GenMaliciousA-FPE

footer 1 polish

Skip to toolbar