Pozbądź się SearchWebMe.com | 100% Przewodnik Removal robocza

usuń SearchWebMe.com

SearchWebMe.com jest paskudny porywacz przeglądarka stworzona przez Chrish Phillips w celu uzyskania ogromny ruch internetowy sponsorowanych witryny i zarobić miliony dolarów łatwo. Ten porywacz przeglądarka działa od grudnia 04,2005 i był ostatnio aktualizowany w dniu 21 kwietnia 2016. Jest to namacalny własność SearchWebMe organizacji. Źródło analiza kod SearchWebMe.com ujawnił, że jest bardzo zdolny do zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, takich jak domyślne ustawienia wyszukiwania, Strona startowa / newtab i proxy, jak również. Umożliwia to napastnikowi monitorowania ćwiczenia przeglądania i wykraść poufne informacje. W związku z tym, nie jest wskazane, aby ignorować tej infekcji. To stwarza bezpośrednie zagrożenie dla prywatności poprzez przesyłanie zebranych danych na serwerze hakera.

Metody dystrybucji SearchWebMe.com

 • Niebezpiecznych stron – mogą przekonać się pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania poprzez wyświetlanie alertów zabezpieczeń sfabrykowane jak komputer ma wirusa, należy zainstalować czystsze RPP usunąć wirusa etc.

 • Zainfekowane napędy USB – są najczęściej używane urządzenia, które kopiują złośliwych kodów źródłowych od jednego do innego komputera łatwo.

 • Spam Email Attachment – jeśli pobrać i uruchomić szkodliwy załącznik, który jest wysyłany przez nieznanego nadawcy, a następnie komputer będzie zarazić natychmiast.

 • Peer to peer – gdzie większość wszystkich plików są dostarczane z kodami źródłowymi wykonywalnych, które mogą zagrozić twoim komputerze bez wiedzy użytkownika.

 • Otwarte sieci Wi-Fi – w przypadku podłączenia komputera do niezabezpieczonej sieci, a następnie umożliwia hakerom dostęp do plików i folderów komputera, należy zainstalować aplikacje adware lub przeglądarka porywacz etc

Jak można zapobiec infekcji z coraz bardziej rozprzestrzenia?

Trzeba zablokować serwer oraz sieci przez komputer, aby zapobiec infekcji SearchWebMe.com rozprzestrzenianiu się więcej.

 • Odłącz komputer od sieci (Internet).

 • Po tym zatrzymać serwer komputera PC tymczasowo, wykonując podane czynności:

  • Naciśnij przycisk Windows + R na raz, aby otworzyć Uruchom i wpisz "services.msc"

  • Teraz trzeba kliknąć na "OK"

  • Następnie trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na opcję "Serwer" i wybierz "Właściwości" Tab

  • Na koniec kliknij "Stop", wybierz typ uruchamiania na "wyłączony" i kliknij "OK".

Jednak wszystkie ofiary powinni usunąć searchwebme.com ze swojego komputera tak szybko jak to możliwe. Postępuj zgodnie z instrukcjami usuwania:

rmv-notice-Polish

Kliknij Tutaj aby Darmowy Ściąganie SearchWebMe.com Skaner Teraz

 

Wiedzieć Jak usunąć SearchWebMe.com Ręczne

Łatwy SearchWebMe.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć SearchWebMe.com w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez SearchWebMe.com na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89}]

“DisplayName” = “SearchWebMe.com”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271}]

“DisplayName” = “SearchWebMe.com”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak SearchWebMe.com pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez SearchWebMe.com w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć SearchWebMe.com i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać SearchWebMe.com te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu SearchWebMe.com, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

footer 1 polish

Skip to toolbar