Pozbądź się SearchWebMe.com | 100% Przewodnik Removal robocza

usuń SearchWebMe.com

SearchWebMe.com jest paskudny porywacz przeglądarka stworzona przez Chrish Phillips w celu uzyskania ogromny ruch internetowy sponsorowanych witryny i zarobić miliony dolarów łatwo. Ten porywacz przeglądarka działa od grudnia 04,2005 i był ostatnio aktualizowany w dniu 21 kwietnia 2016. Jest to namacalny własność SearchWebMe organizacji. Źródło analiza kod SearchWebMe.com ujawnił, że jest bardzo zdolny do zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, takich jak domyślne ustawienia wyszukiwania, Strona startowa / newtab i proxy, jak również. Umożliwia to napastnikowi monitorowania ćwiczenia przeglądania i wykraść poufne informacje. W związku z tym, nie jest wskazane, aby ignorować tej infekcji. To stwarza bezpośrednie zagrożenie dla prywatności poprzez przesyłanie zebranych danych na serwerze hakera.

Metody dystrybucji SearchWebMe.com

 • Niebezpiecznych stron – mogą przekonać się pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania poprzez wyświetlanie alertów zabezpieczeń sfabrykowane jak komputer ma wirusa, należy zainstalować czystsze RPP usunąć wirusa etc.

 • Zainfekowane napędy USB – są najczęściej używane urządzenia, które kopiują złośliwych kodów źródłowych od jednego do innego komputera łatwo.

 • Spam Email Attachment – jeśli pobrać i uruchomić szkodliwy załącznik, który jest wysyłany przez nieznanego nadawcy, a następnie komputer będzie zarazić natychmiast.

 • Peer to peer – gdzie większość wszystkich plików są dostarczane z kodami źródłowymi wykonywalnych, które mogą zagrozić twoim komputerze bez wiedzy użytkownika.

 • Otwarte sieci Wi-Fi – w przypadku podłączenia komputera do niezabezpieczonej sieci, a następnie umożliwia hakerom dostęp do plików i folderów komputera, należy zainstalować aplikacje adware lub przeglądarka porywacz etc

Jak można zapobiec infekcji z coraz bardziej rozprzestrzenia?

Trzeba zablokować serwer oraz sieci przez komputer, aby zapobiec infekcji SearchWebMe.com rozprzestrzenianiu się więcej.

 • Odłącz komputer od sieci (Internet).

 • Po tym zatrzymać serwer komputera PC tymczasowo, wykonując podane czynności:

  • Naciśnij przycisk Windows + R na raz, aby otworzyć Uruchom i wpisz "services.msc"

  • Teraz trzeba kliknąć na "OK"

  • Następnie trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na opcję "Serwer" i wybierz "Właściwości" Tab

  • Na koniec kliknij "Stop", wybierz typ uruchamiania na "wyłączony" i kliknij "OK".

Jednak wszystkie ofiary powinni usunąć searchwebme.com ze swojego komputera tak szybko jak to możliwe. Postępuj zgodnie z instrukcjami usuwania:

rmv-notice-Polish

Kliknij Tutaj aby Darmowy Ściąganie SearchWebMe.com Skaner Teraz

 

Jak ręcznie usunąć SearchWebMe.com Od zaatakowanego komputera?

Odinstaluj SearchWebMe.com i podejrzanych aplikacji z Panelu sterowania

Krok 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk Start i wybierz opcję Panel sterowania.

Right click Windows 10 logo

Krok 2. Tutaj uzyskać Odinstaluj opcji programu w ramach programów.

uninstall a program

Krok 3. Teraz możesz zobaczyć wszystkie zainstalowane aplikacje, a ostatnio dodane w jednym miejscu i można łatwo usunąć niechciany lub nieznany program stąd. W związku z tym trzeba tylko wybrać konkretną aplikację i kliknij opcję Odinstaluj.

program and features uninstall

Uwaga: – Czasami zdarza się, że usunięcie SearchWebMe.com nie działa w oczekiwany sposób, ale nie musisz się martwić, można również szansę na to samo z rejestru Windows. Aby otrzymać to zadanie zrobić, należy zapoznać się z niżej podanych kroków.

Kompletna SearchWebMe.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Krok 1. Aby to zrobić, więc zaleca się wykonać operację w trybie awaryjnym i że trzeba ponownie uruchomić komputer i przechowywać klawisz F8 na kilka sekund. Możesz zrobić to samo z różnymi wersjami systemu Windows, aby skutecznie przeprowadzić proces usuwania SearchWebMe.com w trybie awaryjnym.

F8-Key

Krok 2. Teraz opcję Tryb awaryjny z kilku jeden powinien wybrać.

safe mode

Krok 3. Po tym wymagane jest nacisnąć klawisz Windows + R jednocześnie.

Windows R

Krok 4. Tutaj należy wpisać “regedit” w polu Uruchom, a następnie naciśnij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. W tym kroku powinni nacisnąć CTRL + F, aby wybrać złośliwe wpisy.

Ctrl F find

Krok 6. W końcu trzeba tylko wszystkie wpisy stworzone przez nieznanych SearchWebMe.com porywacza i trzeba szybko usunąć wszystkie niepotrzebne wpisy.

Find registry

Łatwy SearchWebMe.com Usunięcie z różnych przeglądarek internetowych

Malware Removal Od Mozilla Firefox

Krok 1. Uruchom Mozilla Firefox i przejdź do “Opcje”

Mozilla Menu Options

Krok 2. W tym oknie Jeśli strona główna jest ustawiona jako SearchWebMe.com następnie wyjmij ją i naciśnij OK.

Mozilla Homepage

Krok 3. Teraz należy wybrać “Przywróć domyślne” opcję, aby swoją stronę Firefoksa jako domyślną. Następnie kliknij przycisk OK.

Mozilla restore default homepage

Krok 4. W następnym oknie trzeba ponownie nacisnąć przycisk OK.

Eksperci zalecenie: – analityk bezpieczeństwa sugerują, aby wyczyścić historię przeglądania po wykonaniu takiej działalności w przeglądarce i że etapy są podane poniżej, mają wygląd: –

Krok 1. Z głównego menu trzeba wybrać opcję “Historia” w miejscu “Opcje”, które wybrali wcześniej.

mozilla history

Krok 2. Teraz kliknij opcję Wyczyść niedawnej historii z tego okna.

mozilla clear recent history

Krok 3. Tutaj należy wybrać “Wszystko” z zakresu czasu do jasnej opcji.

mozilla clear recent history everything

Krok 4. Teraz można zaznaczyć wszystkie pola wyboru, a następnie naciśnij przycisk Wyczyść teraz, aby otrzymać to zadanie zakończone. Wreszcie ponownie uruchomić komputer.

Usuń SearchWebMe.com Z Google Chrome dogodnie

Krok 1. Uruchom przeglądarkę Google Chrome i wybrać opcję MENU, a następnie Ustawienia w prawym górnym rogu przeglądarki.

chrome menu settings

Krok 2. Z odcinka na starcie, trzeba wybrać opcję Ustaw stron.

chrome startup pages

Krok 3. Tutaj, jeśli okaże SearchWebMe.com jako stronę startowy następnie usunąć go przez naciśnięcie przycisku z krzyżykiem (X), a następnie kliknij przycisk OK.

chrome homepage

Krok 4. Teraz trzeba wybrać opcję Zmień w sekcji Wygląd i znowu to samo, tak jak w poprzednim kroku.

Wiedzieć Jak wyczyścić historię w Google Chrome

Krok 1. Po kliknięciu na opcję Ustawienia z menu, zobaczysz opcję Historia w lewym panelu ekranu.

chrome history tab

Krok 2. Teraz należy nacisnąć przycisk Wyczyść dane przeglądarki, a także wybrać czas jako “początku czasu”. Tu trzeba także wybrać opcje, które chcą się dostać.

google-chrome-history-options

Krok 3. Wreszcie hit Wyczyść dane przeglądania.

Rozwiązanie Usuń wiadomo pasek narzędzi z przeglądarek

Jeśli chcesz usunąć pasek narzędzi stworzony przez nieznanego SearchWebMe.com następnie należy przejść niżej podanych kroków, które mogą sprawić, że zadanie łatwiejsze.

Google Chrome: –

Idź opcji Menu >> Narzędzia >> Rozszerzenia >> by teraz wybrać niechciany pasek narzędzi i kliknij ikonę kosza, a następnie ponownie uruchomić przeglądarkę.

chrome extensions trash

Internet Explorer: –

Pobierz ikonę koła zębatego >> Zarządzaj dodatkami >> “Paski narzędzi i rozszerzenia” z menu po lewej stronie >> teraz wybrać żądany pasek i gorącej przycisk Wyłącz.

IE toolbar and extensions

Mozilla Firefox:-

Znajdź przycisk menu w prawym górnym rogu >> Add-ons >> “Extensions” >> tutaj trzeba znaleźć niechciany pasek narzędzi kliknij przycisk Usuń, a aby go usunąć.

mozilla extensions

Safari:-

Otwórz przeglądarkę Safari, a następnie wybierz Menu >> Ustawienia >> “Extensions” >> teraz wybrać pasek narzędzi do usuwania i ostatecznie nacisnąć przycisk Odinstaluj. W ostatnim ponownym uruchomieniu przeglądarki, aby zmiany w życie.

Safari Extension tab

Blank scan button (copy)

Mimo to, jeśli masz problemy w rozwiązywaniu problemów dotyczących Twojego złośliwego oprogramowania i nie wiem jak to naprawić, a następnie można przesłać swoje pytania do nas, a my będziemy czuć się szczęśliwy, aby rozwiązać swoje problemy.

footer 1 polish

Skip to toolbar