Pozbyć się GCC-win32.exe z Windows 7 : Zdjąć GCC-win32.exe

GCC-win32.exe jest pewien Backdoor
Trojański upuszczony przez GCC-win32.exe są VirTool:MSIL/Binder.B, CuteJany worm, TSPY_ZBOT.SMHA, Trojan-Dropper.Win32.Agent.aass, Trojan.Backdoor-JCK, Trojan-Downloader.Mufanom, Mal/Behav-116, Trojan.BHO.cs, Trojan.Downloader.Small.adin, Goldenboy worm, Tibs.FU
Powiązane programy szpiegujące NetSky, XP Antivirus Protection, Spyware.IamBigBrother, VersaSearch, Dpevflbg Toolbar, VirusEraser, Real Antivirus, Personal PC Spy, Stfngdvw Toolbar, Worm.Win32.Netsky
Błąd systemu Windows powodowany przez GCC-win32.exe są – 0x000000EC, 0x00000104, 0x0000010C, Error 0x80246007, 0xf0803 CBS_S_STACK_SHUTDOWN_REQUIRED servicing stack updated, aborting, Error 0xC1900106, 0x80240040 WU_E_NO_SERVER_CORE_SUPPORT WUA API method does not run on Server Core installation., 0x0000011B, 0xf0802 CBS_S_ALREADY_EXISTS source already exists, now copy not added, Error 0x80D02002, 0x00000097
GCC-win32.exe infekuje te pliki .dll systemu Windows ssdpapi.dll, msrecr40.dll, fdProxy.dll, PortableDeviceConnectApi.dll, System.Data.Entity.Design.ni.dll, ccfgnt.dll, d3dramp.dll, drmv2clt.dll, vfpodbc.dll, System.Data.OracleClient.ni.dll, System.DirectoryServices.Resources.dll, WUDFPlatform.dll, umdmxfrm.dll, secur32.dll

GCC-win32.exe może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich MacPerl 5.8.0a2 , Eqra’a 1.1.1 , Lineage X 2.0.6 , Jihosoft Flash SWF Converter , DTL OTMaster 5.0 , Leap 3.6.1 , Leawo DVD to iPhone Converter , ClipToIconCM , MediaCapture 1.5 , Hadron 2.1

GCC-win32.exe

Usuń GCC-win32.exe Szybko z Windows

Krótki pomysł o GCC-win32.exe

GCC-win32.exe to niebezpieczna infekcja wirusem Trojańskia dla komputera. Jest tworzony przez hakerów. To złośliwe oprogramowanie złośliwe jest wprowadzane bezgłośnie do komputera i może wykonywać złośliwe działania wewnątrz komputera. Jest zainstalowany głęboko w systemie. Po zainstalowaniu wyłącza ochronę antywirusową i zaporę. To złośliwe oprogramowanie może uczynić system bardziej podatnym na ataki. Kradnie ważne informacje o użytkownikach i czyni je ofiarami. Przynosi więcej wirusów przez system backdoora, który powoduje więcej uszkodzeń komputera. W skrócie jest to ryzykowne zagrożenie, które utrudnia bezpieczeństwo i prywatność.

Jak GCC-win32.exe wpłynie na twój system?

GCC-win32.exe używa różnych metod do wstrzykiwania do komputera. Łatwo modyfikować system operacyjny Windows bez zgody użytkownika. Niektóre z ogólnych natrętnych metod są GCC-win32.exe get pobierane do systemu poprzez dołączenie do wolnego oprogramowania lub programów innych firm. Wiadomości spamowe lub załączniki wiadomości-śmieci, które powodują infekcję, gdy użytkownik kliknie plik załączników, aby go otworzyć. Inne metody penetrujące są wykorzystywane do odwiedzania złośliwych stron internetowych, takich jak podejrzane lub nieznane witryny, których nigdy wcześniej nie odwiedzałeś, strony pornograficzne, torrenty itp. Granie w gry online, pobieranie pirackiego lub crackowanego oprogramowania, udostępnianie plików sieciowych lub plików multimedialnych może również atakować GCC-win32.exe do twojego systemu. Pobieranie fałszywego programu lub aktualizacji oprogramowania może również spowodować dostarczenie tego wirusa do systemu. Kliknięcie podejrzanych łączy lub oszukańczych reklam powoduje przekierowanie na złośliwą witrynę, na której więcej wirusów zostanie zainstalowanych na komputerze. Poprzez wstrzykiwanie infekcji dyski USB lub nośniki zewnętrzne, takie jak CD, DVD, itp. Są również jednym z najbardziej skutecznych metod dostarczania tego wirusa trojańskiego.

Szkodliwe efekty GCC-win32.exe

Kiedy GCC-win32.exe zostanie zainstalowane na twoim komputerze, prowadzi to do głównej modyfikacji. To zepsuło system i zniszczyło cały komputer. Niektóre z typowych efektów, które można wizualizować, to:

 • GCC-win32.exe cicho wstrzykuje się do komputera bez zgody użytkownika.
 • Niszczą pliki komputerowe, programy, oprogramowanie itp.
 • Wyłącza zaporę i ochronę antywirusową.
 • GCC-win32.exe przynosi inne podobne programy szpiegujące, zagrożenia i złośliwe oprogramowanie w systemie.
 • Zablokuj najważniejsze funkcje, takie jak edytor rejestru, menedżer zadań, panel sterowania itp.
 • Kradnij dane finansowe i osobiste, aby wysłać je do hakerów.
 • Utwórz nowe klucze rejestru, aby automatycznie uruchomić się w systemie.
 • Rozwiń backdoor na komputerze i zezwól hakerom na zdalny dostęp do komputera.

Kroki do Kasować GCC-win32.exe

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń GCC-win32.exe z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź GCC-win32.exe Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń GCC-win32.exe wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć GCC-win32.exe słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj GCC-win32.exe Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej GCC-win32.exe

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć GCC-win32.exe z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź GCC-win32.exe słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez GCC-win32.exe i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez GCC-win32.exe

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z GCC-win32.exe, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć GCC-win32.exe używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia GCC-win32.exe. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania GCC-win32.exe

Skip to toolbar