Skutecznym sposobem Pozbyć się Ww-searchings.com z Internet Explorer

Ww-searchings.com może wejść do komputera za pomocą tego oprogramowania. Jeśli ich nie zainstalowałeś, pozbądź się ich Trash4BASH 1.0b , Any MP3 Downloader 1.0.0 , Grape Flavored iIcons , Scribe 2.1.1 , Explore! 1.0 , Driving Theory Test 7.0.3 , Mondo Dock 1.2 , IOXWebcamX , Minesweeper Deluxe , CamPlot , Doodle Train 1.1.0

Ww-searchings.com

Wyświetlany wydawca: Ww-searchings.com
Folder instalacyjny: C:\Pliki programów\Ww-searchings.com
Program wykonywalny: Ww-searchings.com.exe
Ścieżka: C:\Pliki programów\Ww-searchings.com\Ww-searchings.com.exe
Pliki dodatkowe (Wykryto szkodliwe oprogramowanie)
(Wykryto szkodliwe oprogramowanie) Ww-searchings.com.dll
Trojan.Win64.Ww-searchings.com.AC przez Malwarebytes
Wariant Win64/Trojan.Ww-searchings.com.B przez ZeroCERT
Quick-search-results.com przez CAT-QuickHeal
Odinstaluj Ww-searchings.com teraz!

W ubiegłym tygodniu otrzymałem wiadomość e-mail od nieznanego źródła i bez skanowania tego spamu, pobrałem go i otrzymałem numer Ww-searchings.com. Ilekroć otwieram przeglądarkę, taką jak Google Chrome i Mozilla Firefox, przekierowuję moją stronę główną do innych stron phishingowych. Proszę pomóż mi pozbyć się Ww-searchings.com. Z góry dziękuję.

Krótki opis O Ww-searchings.com

Ww-searchings.com jest zakwalifikowany jako porywacz przeglądarki, który zepsuł cały system. Głównym celem Ww-searchings.com jest przejęcie kontroli nad wszystkimi zainstalowanymi przeglądarkami, takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Edge, Internet Explorer i tak dalej. Może on wejść do twojego systemu poprzez dołączanie wiadomości spamowych, plików torrent, udostępnianie plików w trybie peer-to-peer, pobieranie dowolnych nowych produktów freeware itp. To również przeszkadza w twoim systemie podczas odwiedzania jakichkolwiek nielegalnych stron, takich jak pornografia, strony dla dorosłych i wkrótce. Zasadniczo witryny te są zaprojektowane przez cyberprzestępców w celu osiągnięcia zysku. Dlatego należy zachować ostrożność podczas przeglądania czegokolwiek w Internecie. Jest to bardzo uparty wirus, którego nie można łatwo wykryć z komputera. Po zainstalowaniu, Victim odkrył, że zmieniły się domyślne ustawienia strony internetowej. Zwykle dzieje się tak, gdy odwiedzasz nielegalne witryny i pobierasz uszkodzone lub uszkodzone rozszerzenia internetowe. Ww-searchings.com używać do zbierania liczb złośliwego kodu na stronie zainfekowanego systemu w celu wprowadzenia modyfikacji.

Jaki jest cel Ww-searchings.com?

Głównym celem Ww-searchings.com jest zmiana domyślnego ustawienia przeglądarki w taki sposób, aby jego twórca mógł łatwo monitorować twoje działania związane z przeglądaniem, takie jak ścieżka przeglądania, zapytania wyszukiwania, hasło i inne informacje. Później, gdy użytkownicy będą chcieli szukać, ich wyszukiwanie zostanie przekierowane na szkodliwą stronę, na której spyware, trojan i inne zagrożenia zostaną dołączone do systemu. Umożliwia zdalny dostęp do twoich danych i naraża twoją prywatność na wysokie ryzyko. Jeśli nie jesteś ekspertem, prawie nie wiesz, że twój system zostanie zainfekowany przez system. . Poza tym spowalnia system i prędkość Internetu. Więc nie jest bezpiecznie ignorować infekcję, ponieważ może przynieść więcej szkód.

Wiedzieć Jak usunąć Ww-searchings.com Ręczne

Łatwy Ww-searchings.com usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Ww-searchings.com w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Ww-searchings.com na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89]

“DisplayName” = “Ww-searchings.com”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271]

“DisplayName” = “Ww-searchings.com”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Ww-searchings.com pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Ww-searchings.com w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Ww-searchings.com i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Ww-searchings.com te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Ww-searchings.com, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

Skip to toolbar