Usuń IMG001.exe: ostateczny krok Usuń IMG001.exe

Dwa dni wstecz, mój tata robił jakieś ważne zadanie na swoim laptopie i nagle jego PC utknął. Pobiegłem proces skanowania w systemie i poznali, że komputer został uderzony przez IMG001.exe. Z jakiegoś powodu, mój antywirusowe nie jest w stanie usunąć tę infekcję, więc nie wiem, co robić. Mój tata nie jest w stanie uruchomić dowolne zadanie, a on staje się zbyt panika. Jutro, musi złożyć projekt i jego laptop nie działa prawidłowo. Zaproponuj, co zrobić, aby pozbyć się IMG001.exe natychmiast. Będę wdzięczny!

IMG001.exe zagrożeniem jest złośliwy trojan, który wchodzi w docelowym komputerze i sprytnie ukrywa się za tłem systemu. Najczęściej to zagrożenie wślizguje się do komputera podczas surfowania żadnych złośliwych witryn, free download spożywczych z Internetu, należy wadliwą aplikację Udostępnianie i otwieraj załączników e-mail śmieci. Po włożeniu IMG001.exe dodaje jej podejrzane rozszerzenie z nazwy pliku i zmienić go bardzo sprytnie. Posiada jedyny motyw, aby ukryć swoją tożsamość do zaatakowanego komputera i wyłudzania pieniędzy od niewinnych użytkowników. Ten bardzo infekcji ciągle się zmienia swoją nazwę pliku, aby pozostać ukryte za tle systemu i zapobiec się przed wykryciem. Ponadto IMG001.exe zatrzyma wszystkie procesy z menedżera zadań i rozpoczyna swoje niecne działania na zaatakowanym komputerze. często usuwa różne pliki i foldery z komputera i wyrwie całą dostęp do komputera z ręki.

Co więcej, IMG001.exe przychodzi wraz z kilkoma szkodliwymi programami i pobiera o wiele więcej, a także, aby zużywa dużą przestrzeń zasobów systemowych. To szkodliwe zagrożenie trojan nie tylko obejmuje wolnego miejsca w pamięci, ale również nie pozwala instalować żadnego nowego oprogramowania. To wyłącza menedżera zadań, należy wyłączyć domyślne ustawienia zapory i zrobić PC bardziej narażone na atakowany przez infekcję złośliwym oprogramowaniem. Jest wolniejszy spadek prędkości wydajność systemu i sprawia, że ​​wszystkie aplikacje działają dziwne. Dlatego przed przynosi więcej szkody, trzeba usunąć IMG001.exe natychmiast przestać dalszemu niszczeniu.

>>Darmowy Ściąganie IMG001.exe Skaner<<

rmv-notice-Polish

Kroki do Kasować IMG001.exe

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń IMG001.exe z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź IMG001.exe Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń IMG001.exe wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć IMG001.exe słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj IMG001.exe Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej IMG001.exe

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć IMG001.exe z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź IMG001.exe słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez IMG001.exe i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez IMG001.exe

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z IMG001.exe, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć IMG001.exe używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia IMG001.exe. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania IMG001.exe

footer 1 polish

Skip to toolbar