WinstarNssmMiner Cryptojacking: Jak całkowicie się pozbyć

" Ostatniej nocy grałem w gry online na moim komputerze, wtedy zauważyłem, że mój system nagle się zawiesił. Kilka razy później mój program antywirusowy zaczął ostrzegać mnie o wirusie Cryptojacking WinstarNssmMiner, który jest obecny w systemie. Byłem całkowicie zaskoczony i próbowałem usunąć go za pomocą mojego zaktualizowanego programu antywirusowego. Ale usunięcie było niepowodzeniem i nic się nie wydarzyło, nawet po usunięciu go. Wirus wciąż tam był. Jestem bezradny i nie wiem, jak go usunąć ". proszę, zasugeruj mi kilka wskazówek, jak usunąć złośliwe oprogramowanie z komputera. Twoje sugestie będą doceniane.

WinstarNssmMiner Cryptojacking jest nieprzyjemnym wirusem komputerowym, który jest wykrywany jako wirus konia trojańskiego. Jest uważany za kłopotliwe zagrożenie, które może wyrządzić poważną szkodę dla twojego systemu i wiele więcej dla zainfekowanego komputera. Tego typu szkodliwe szkodliwe programy stale uszkadzają system i niszczą go bez przerwy. Będąc wirusem trojańskim, jest w stanie replikować się tak szybko, jak tylko może wkrótce po wejściu do systemu. Niebezpieczne zagrożenie infiltruje twój system bez twojej zgody. Ukrywa się w każdym zakątku komputera tak, że nie będzie można łatwo wykryć jego obecności w systemie i może uruchamiać zainfekowane pliki przez całe życie.

WinstarNssmMiner Cryptojacking wykonuje swoje pliki automatycznie po włączeniu komputera. Następnie infekuje ważne pliki systemowe, uszkadza podstawowe komponenty komputera, infekuje wpisy do rejestru, blokuje ważne programy systemowe i tak dalej. Wirus koń trojański blokuje zainstalowane w systemie programy zabezpieczające, tak aby mógł łatwo wykonywać złośliwe działania w systemie bez żadnych zakłóceń. Przebiegły złośliwy program jest paskudnym stworzeniem cyberprzestępców, mającym złą intencję zniszczenia i uszkodzenia całego systemu. Hakerzy chcą również uzyskać pełny dostęp do zainfekowanego komputera.

W międzyczasie, podczas surfowania po Internecie, wystąpi problem z połączeniem internetowym spowodowany modyfikacjami w ustawieniach DNS. To psuje również wpis rejestru. To zagrożenie sprawi, że twój komputer będzie stosunkowo powolny i powolny. Ten nieprzyjemny wirus tworzy wiele luk wewnątrz systemu, umożliwiając hakerom zdalnym dostęp do zainfekowanego komputera i wykradanie poufnych informacji. Jest to dosłownie poważne zagrożenie dla twojego komputera, więc radzimy szybko pozbyć się wirusa WinstarNssmMiner Cryptojacking. Możesz to zrobić za pomocą narzędzia do usuwania antywirusów.

>>Darmowy Ściąganie WinstarNssmMiner Cryptojacking Skaner<<

rmv-notice-Polish

Kroki do Kasować WinstarNssmMiner Cryptojacking

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń WinstarNssmMiner Cryptojacking z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź WinstarNssmMiner Cryptojacking Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń WinstarNssmMiner Cryptojacking wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć WinstarNssmMiner Cryptojacking słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj WinstarNssmMiner Cryptojacking Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej WinstarNssmMiner Cryptojacking

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć WinstarNssmMiner Cryptojacking z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź WinstarNssmMiner Cryptojacking słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez WinstarNssmMiner Cryptojacking i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez WinstarNssmMiner Cryptojacking

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z WinstarNssmMiner Cryptojacking, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć WinstarNssmMiner Cryptojacking używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia WinstarNssmMiner Cryptojacking. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania WinstarNssmMiner Cryptojacking

footer 1 polish