MOV naprawy: Dowiedz się, jak naprawić uszkodzony MOV plików wideo

Najlepsze możliwe rozwiązanie do naprawy MOV

 

Mov repairSzukają jakieś rozwiązanie do naprawy MOV? Nie ma wątpliwości fakt, że pliki Mov są wspólny format pliku kontenera multimedialnego opracowany przez Apple Inc., które jest powszechnie używane do przechowywania audio, wideo, tekst i inne typowe pliki multimediów cyfrowych. Jednak to nie jest wolny od usterek i może się uszkodzony. W takich przypadkach mov naprawy jest jedynym rozwiązaniem, które użytkownicy mają szukać. Format zapewnia bardzo wysoki współczynnik kompresji i wideo wysokiej rozdzielczości. Jak popularne kontenera i platformy plik formatu, format pliku Mov jest zgodny z system operacyjny z serii Mac i Windows oraz multimedia i oprogramowanie do edycji wideo. Ten format pliku jest jednym z dobrych opcji, aby zachować filmy i filmy, i rozszerzenie nazwy pliku w formacie Mov to .mov. Korzysta z własnego algorytmu kompresji opracowany przez firmę Apple computer.

Kontener plików MOV mogą zawierać wideo, audio, kodem czasu oraz tekstu utworów, które mogą być używane do przechowywania i synchronizowania różnych typów plików multimedialnych multi. Każdy utwór media mogą być zakodowane przy użyciu jednego z kilku różnych kodu. Aby odtworzyć plik MOV, program musi być w stanie rozpoznać określone codec(s) w pliku.

MOV naprawy: Najistotniejsze cechy formatu pliku Mov

 

 • Łączą w sobie wiele plików audio i wideo niezależnie.
 • Różnych graczy wolne media, takich jak Windows media player, Quick Time player i Real Player obsługuje pliki Mov.
 • Są one uważane za bardzo wysokiej jakości plik formatu do przechowywania i udostępniania informacji cyfrowych.
 • Używane profesjonalne aplikacje przez izolowanie elementów podczas edycji lub podczas odtwarzania.
 • Zazwyczaj pliki Mov są wysokiej jakości i ich rozmiar przekracza niż wiele innych formatów multimedialnych.
 • Rozmiar plików Mov zawsze różni się zależności od zastosowanej techniki długość i kompresji.
 • W przypadku uszkodzenia pliku Mov, można to zrobić za pomocą dowolnego professional Mov naprawy narzędzie.

MOV Format używany przez różnych aparat cyfrowy

 

Format pliku MOV jest przemysł standardowego formatu, używane przez wielu producentów cyfrowe zdjęcie. Jak z JPEG format używany dla obrazów nieruchomych, (podstawowym celem kamer), mov format zapewnia pliku przechwytywania wideo, który może być używany na większości systemów operacyjnych komputera i platform. Nawet w formacie jest całkiem bezpieczny i skuteczny od innych, ale może być przypadkach, gdy to się uszkodzony i naprawy mov jest wymagane do odtwarzania plików po raz kolejny.

 • Aparat fotograficzny Kodak
 • Aparat fotograficzny Nikon
 • Aparat Canon
 • Kamera Panasonic
 • Sony kamery
 • CineForm
 • Avid
 • Olympus
 • Samsung

MOV naprawy: MOV pliku formatu plusy i minusy

Plusy:

 • Przechowuje dane, dzięki czemu można łatwo zmieniać plik, jeśli potrzeba, bez konieczności przepisywania.
 • MOV jest wygodnym formacie, ponieważ może on przechowywać elementy różnych mediów, w tym wideo i audio, wszystko w jednym miejscu.
 • Jeśli zamierzasz przesyłać swoje przez Internet, Mov może być dla Ciebie, ponieważ jest on używany głównie w Internecie.

Minusy:

 • MOV kompresuje pliki do bardziej kompaktowych rozmiarów, ogólną jakość produktu końcowego może być obniżona w procesie.
 • Pliki pracę w szczególności na Quick Time Media Player. Jeśli komputer lub urządzenie mobilne, którego używasz nie ma tej określonej platformy. Trzeba go przekonwertować na inny format.

Co to jest naprawa Mov i jak to występuje?

 

MOV RepairWiększość użytkowników komputerów PC są zaznajomieni z rozszerzenia mov. To jest format pliku wideo popularne, często używany do zapisywania wideo, filmów, itp. Format pliku mov używa zaawansowany algorytm i jest zgodne na różne wersje systemów operacyjnych Mac OS i Windows. Ale istnieje szereg możliwych powodów są dostępne w pliki mov, które się niedostępny lub uszkodzony, co skutkuje utratą danych. Istnieją różne przyczyny uszkodzenia plików mov, gdzie mov naprawy staje się potrzeba na godzinę.

MOV naprawy: Kilka powodów za Mov pliku korupcji

 

 • Podczas pobierania Mov pliku, utraty połączenia z Internetem.
 • Niekompletne lub nieodpowiednie odczytu lub zapisu operacji może spowodować komunikat o błędzie.
 • Uszkodzenie w pliku mov mogą wynikać z uszkodzonym nagłówkiem.
 • Problem kompresji mogą być uszkodzone pliki wideo.
 • Nagła awaria zasilania podczas odtwarzania pliku multimedialnego.
 • Pobieranie plików za pośrednictwem niewiarygodne zasoby internetowe nie może grać.
Zajmowaliśmy się powyżej, z tym, co pliki MOV? Jakie są ich cechy? który model aparatu używa go? I co to uszkodzenie pliku MOV wideo? Istnieje wiele szans, które pliki wideo Mov dostać uszkodzony w jakikolwiek sposób, będzie damange fizyczny lub logiczny błąd. W obu przypadkach trzeba będzie naprawiać uszkodzone pliki MOV. Ale nie łatwiej naprawić swoje pliki ręcznie za każdym razem. I nietechnicznym facet jest naprawdę trudne. Dla tej naprawy mov automatyczne oprogramowanie jest dostępne na rynku, ale jej ot nie jest łatwo wybrać najlepszy. Zbadali mamy dla Ciebie i przyjść się z listą najlepszych MOV naprawy oprogramowanie, które pomoże Ci naprawić uszkodzone pliki Mov. Pozwala spojrzeć na najlepszych Mov naprawy oprogramowania.

 

MOV naprawy oprogramowaniaWersja systemu operacyjnego

Wsparcie

Pobierz wersję próbną

Pobierz wersję próbną

Sprawdź cenę
Stellar Phoenix Odzyskiwanie zdjęć

{Wybór redaktorów}

Windows 10, 8, 7, Vista, XP

macOS Sierra 10.12, 10.11, 10.10, 10.9,10.8,10.7 & 10.6

Pobierz teraz Pobierz teraz

Systemu Windows

Komputerów Mac

Wondershare Odzyskiwanie zdjęćWindows 10/8.1/8/7/Vista/XP

Mac OS X 10.11(El Capitan), 10.10(Yosemite), 10.9(Mavericks), 10.8, 10.7 lub 10.6

Pobierz teraz Pobierz teraz

Systemu Windows

Komputerów Mac

EaseUs Odzyskiwanie danychWindows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Windows Server 2016
Windows Server 2012
Windows Server 2008
Windows Server 2003
Mac OS X 10.10 (Yosemite), 10.6, 10.7, 10.8, 10.9
Pobierz teraz Pobierz teraz

Systemu Windows

Komputerów Mac

 

Są to najlepsze oprogramowanie naprawy 3 Mov. Niech furthur Zobacz szczegółowo wszystkie funkcje i korzyści wynikające z zastosowania tych oprogramowania do naprawy plików MOV uszkodzony.

Wiedzieć, jak szybko Go do naprawy Mov

 

mov video repairWiększość czasu użytkowników komputerów czują się bezradni, jeśli okaże się, usuń plik mov lub filmy z nie dostępne lub przechowywana kopia zapasowa. Próbują wszelkiego rodzaju niejasne techniki, które sprawiają, że szanse na mov naprawy jest prawie niemożliwe. To dlaczego utrzymanie właściwego kopii zapasowych codziennie jest dobry zwyczaj, aby radzić sobie z tego rodzaju problemów. Jednak z powodów omówionych jeśli wystarczająco, aby uniemożliwić dostęp plik mov i w najgorszym przypadku może spowodować uszkodzenie lub utratę danych. Więc jeśli nie jesteś gotów podjąć ryzyko i zapobiec mov cenne pliki, a następnie go jest zalecane następujące podane rozwiązanie, który specjalnie prowadzony przez ekspertów i odzyskiwania łatwy sposób.

Automatyczne rozwiązanie do naprawy MOV

 

Naprawić swój mov plików było łatwiej z nowego narzędzia innowacyjnych firm, który jest specjalnie zaprojektowany dostępne odzyskać pliki mov, bezpiecznie i skutecznie. Krótko mówiąc masz najlepsze i niezawodne rozwiązanie, aby zmniejszyć ryzyko utraty danych lub uszkodzenia podczas wszelkich okoliczności.

#1- gwiazd Odzyskiwanie zdjęć: najlepsze narzędzie do naprawy MOV

 

Corrupted mov repairOprogramowanie do odzyskiwania zdjęć Stellar phoenix można odzyskać usunięte, utracone i sformatowane mov wideo, zdjęcia cyfrowe obrazy na nośnikach wymiennych, uszkodzony nośnik i format nośnika lub po usunięcie. Oprogramowanie może pracować z wszelkiego rodzaju nośników lub czytnik kart cyfrowych, które mogą zamontować jako wolumin. Wyświetla obrazy które pobiera i umożliwia wykonanie odzyskiwania wszystkich plików. Odzyskiwanie zdjęć gwiazd zapewnia odzyskanie obrazu, po wysunięciu uszkodzeniem z powodu karty, gdy aparat jest nadal na. Zapewnia odzyskiwanie zdjęć po uszkodzeniu z powodu wyłączenie kamery podczas procesu zapisu.

 

Oprogramowanie zapewnia obraz / zdjęcie odzyskiwania po sformatowaniu cyfrowych nośników. Obraz / fotografia poprawa koniuktury narzędzie odzyskuje dane po dane, które zostaną utracone z powodu korzystania z mediów między wiele komputerów / kamery. Zapewnia obraz / obraz odzyskiwania po usunięcie zdjęcia.

Klucz rysy twarzy od Stellar Phoenix: Dlaczego to jest najlepsze dla naprawy MOV

 

 • To daje podgląd plików audio i wideo.
 • Przypadkowo usunięte pliki odzyskać.
 • Odzyskuje zdjęć/zdjęcie z uszkodzonego nośnika.
 • Obsługuje dysk fizyczny i logiczny Tom.
 • Ster. wieloma aparat i różnych plików audio i wideo formaty obsługiwane.
 • Widok miniatur plików odzyskane.
 • Tworzenie dziennika zdarzeń proces odzyskiwania.
 • Wielką, łatwy w obsłudze interfejs.

Przewodnik użytkownika dla gwiazd MOV naprawy w systemie Windows

 

Krok 1: Należy pobrać oprogramowanie Stellar Phoenix Odzyskiwanie zdjęć i zainstalować go na komputerze i następnie uruchom aplikację klikając na opcję “Przywróć zdjęcie, Audio i wideo”.

corrupted mov file repair

Krok 2: Następnie wybierz żądany dysk, aby zapisać utracone lub usunięte dane i usunąć / naprawy uszkodzonych plików przez Mov.

corrupted mov video repair

Krok 3: Podczas procesu skanowania systemu, można uzyskać możliwość wyboru formatu określonego pliku uszkodzone. Wybierz przycisk “Ustawienia zaawansowane” i naciśnij przycisk Skanuj, aby rozpocząć proces skanowania.

Krok 4: Podczas skanowania jest w toku, oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć Stellar Phoenix będzie znaleźć wszystkie pliki multimedialne z wybranego dysku.

How to repair mov

Krok 5: Po zakończeniu procesu skanowania plików znajdujących się w wybranym napędzie są wyświetlane i wyświetlane. Wybierz żądane pliki i naciśnij przycisk “Przywróć”.

mov repair

corrupted mov file repair software for windows

MOV naprawy: Instrukcja dla gwiazd Odzyskiwanie zdjęć na Mac

 

Proces 1: Uruchomienie Stellar Phoenix Mac odzyskiwanie danych i wybierz opcję “Rozpocznij nowe skanowanie”

Proces 2: Wybierz nośniki danych i wybierz Odzyskiwanie usuniętych < Rozpocznij skanowanie

corrupted mov repair software

Proces 3: Oprogramowanie skanuje nośniki danych usuniętych plików MOV i MP4 i po jego zakończeniu wyświetla listę plików można odzyskać.

mov repair software

Proces 4: Wybierz pliki i zapisać je w preferowanym miejscem

mov video file repair

Mov repair software for mac

#2- Wondershare Odzyskiwanie zdjęć , który obsługuje naprawę MOV

 

Mov Repair by WondershareWondershare Odzyskiwanie zdjęć jest potężnym narzędziem, które zapewnia niezawodne MOV naprawić rozwiązanie do jego użytkownika. Bez względu na to, jak Ci pliki zostaną usunięte, Wondershare Odzyskiwanie zdjęć oprogramowanie pobrać wszystkie szlachetne przypadkowo utracone dane lub z innych powodów. Ponadto także odzyskuje wszystkie pliki multimedialne takie jak Microsoft dokumenty, pliki filmów, filmy, audio itp. To oprogramowanie sprawia, że łatwiej będzie odzyskać zdjęcia, które naprawdę chcesz. Według autora Wondershare Odzyskiwanie zdjęć można uratować ważnych plików po zakończeniu skanowania i pokazać przed Tobą.

 

 

Najważniejsze funkcje

 • Wondershare Odzyskiwanie zdjęć oferuje dwa opcja naprawy mov pełne skanowanie całego dysku i selektywnej inspekcji lub sob skanowania niektórych plików selektywne.
 • Ułatwianie aplikacji Podgląd możliwość podglądu obrazów raz odzyskane. Przez tę opcję użytkownik dostać znacznie pomóc w podejmowaniu decyzji dotyczących plików do przechowywania.
 • Gdy odbywa się proces skanowania, wszystkie obrazy będą wyświetlane w oknie głównym. Wybrali tych, których chcesz odzyskać.
 • Oprócz odzyskiwania zdjęć, Wondershare Odzyskiwanie zdjęć mogą również odzyskać pliki mov, pliki muzyczne, które są tracone przypadkowo lub innych sposobów.

Użytkownika Przewodnik dla Wondershare Odzyskiwanie zdjęć For Windows obsługującego proces naprawy MOV

Proces 1: Uruchomienie Wondershare Odzyskiwanie zdjęć

mov repair 

Proces 2: Wybierz partycję lub dysk, gdzie znajduje się Twój utraconych danych

corrupted mov repair

Proces 3: Kliknij przycisk skanowania i czekać na jakiś czas

corrupted mov file repair 

Proces 4: Dowiedz się plikami, stracił

how to repair mov file

Proces 5: Wybierz miejsce docelowe, aby zapisać dane do odzyskania

MOV File Repair

windows mov repair

Przewodnik użytkownika dla Wondershare MOV naprawy dla komputerów Mac

 

Proces 1: Pobierz i zainstaluj wondershare fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie

Proces 2: Wybierz tryb odzyskiwania.

MOV recovery on mac

Uwaga: Dostępne są dwa tryby odzyskiwania dla opcji: odzyskiwanie plików lub Raw Poprawa. Jeśli odzyskiwanie plików nie można znaleźć poszukiwanych plików, możesz spróbować Raw Poprawa, ale tutaj odzyskane pliki mają nie oryginalne nazwy plików i folderów.

Proces 3: Wybierz dysku/partycji i typ pliku i skanowania. Przez plik wybierz rodzaj rozwijanego menu można wybrać typ pliku.

how to repair mov file on mac

Po wpisaniu utracone Odzyskiwanie plików/Surowe odzyskiwanie, wybierz dysk lub partycję, w którym stracił pliki i kliknij “Skanowanie”, aby znaleźć utracone dane.

MAC mov recovery

Uwaga: W procesie skanowania, jeśli już znajdziesz zdjęcia, które są potrzebne, można kliknąć przycisk “Zatrzymać”, aby zatrzymać skanowanie i przejść bezpośrednio do następnego kroku.

Proces 4: Podgląd i odzyskać zdjęcia, pliki audio i wideo.

corrupted mov repair on mac

Proces 5: Wybierz ścieżka odzyskiwanie, aby zapisać dane do odzyskania.

mov repair software mac

Uwaga: Wysoce sugerujemy, że należy wybrać folder, który znajduje się w partycji innej niż partycja źródłowa.

mov repair mac 

#3- EaseUS Odzyskiwanie zdjęć Software: MOV naprawy oprogramowania

 

Corrupted mov file repairUlżyć fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie kreatora jest łatwe i użytkownika rozwiązania polubownego odzyskania utraconych filmy, zdjęcia, pliki audio i innych plików multimedialnych. Rozwiązać wszystkie utracone wideo problemy z odzyskiwaniem z sformatowanej karty pamięci, dysku twardego, usunięte lub utracone partycji, awarii oprogramowania, ataku wirusa, przypadkowo usunięcia lub innych nieznanych powodów. To działa dobrze dla kart compact flash, smart media, karty pamięci lub inne nośniki pamięci masowej, w tym dysk twardy komputera PC.

 

Najważniejsze funkcje

 • Działa bezpieczeństwa, wyróżnia się bez zmiany lub Twojego komputera PC.
 • Wykonać nieniszczących i czytać tylko skanowanie i odzyskiwania danych.
 • Pochodzi z bezpłatnych uaktualnień dla cyklu życia oprogramowania.
 • Podgląd obrazów, zwykły tekst i pliki Microsoft office przed odzyskiwania.
 • 30 dni Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przewodnik użytkownika dla EaseUS MOV naprawy oprogramowania dla systemu Windows

 

Proces 1: Uruchom Program i rozpocząć skanowanie

how to repair corrupted mov file

Proces 2: Skanowanie komputera lub urządzenia, pierwszy proces skanowania będzie bardzo szybki. program najpierw wyświetli wszystkie pliki, które są po prostu usuwane lub oczyszczone z kosza.

repair corrupted mov video

Po szybkie skanowanie nasz program będzie skanowanie nowy sektor po sektorze automatycznie, który będzie trwał dłużej niż pierwszego skanowania. Prosimy o cierpliwość i nie przerywaj go w środku procesu Jeśli nie jest to konieczne.

MOV Repair

Proces 3: Podgląd i odzyskać pliki

Interfejs wynik skanowania jest podzielony na 3 części. Po lewej stronie znajduje się lista drzewo katalogów. To zapewnia opcję Podgląd, aby wyświetlić podgląd niektórych określonych typów plików w programie na podstawie (daty, typu, rozmiaru i tak dalej).

MOV VIdeo Repair

Proces 4: Po podglądu lub wyszukiwania, można wybrać ukierunkowane pliki i naciśnij przycisk Wyzdrowieć odzyskać i zapisać je na urządzeniu komputera lub pamięci masowej (proszę nie zapisać pliki na dysku lub urządzeniu, gdzie możesz zgubiony ten dane).

Corrupted MOV File Repair

Procesu: 5 można wyeksportować wyniki skanowania klikając Eksport stanu skanowania i można zaimportować wyników skanowania, aby wykonać odzyskiwanie innym bez skanowania w dowolnym momencie ponownie klikając importu skanowania stanu.

steps to repair mov file

MOV REPAIR software

Przewodnik użytkownika dla EaseUS MOV naprawy oprogramowania dla komputerów Mac

 

Proces 1: Pobierz i zainstaluj ulżyć fotografia poprawa koniuktury oprogramowanie na komputerze Mac.

MOV repair on mac

Proces 2: Wybierać gdzie zgubiłeś swoje utracone dane dysku/partycji, a następnie kliknij przycisk “Skanowanie”, aby znaleźć utracone pliki.

corrupted mov repair on mac

Proces 3: Podgląd, odzyskać i zapisać pliki.

How to repair corrupted mov video on mac

Uwaga: Jeśli podczas szybkiego skanowania nie powiedzie się odzyskać wszystkie utracone dane, proszę kliknąć głębokie skanowanie robić zaawansowanych odzysku.

mov recovery software for mac

Są to najlepsze oprogramowanie naprawy MOV 3 wszystkie funkcje, zalety i Podręcznik użytkownika dla systemu windows i Mac. Można wybrać się na jeden z tych do naprawy uszkodzonych plików MOV. Teraz będziemy furthur Zobacz jak naprawić uszkodzone pliki MOV ręcznie.

 

Rozwiązanie ręczne: Użytkownicy muszą dokona naprawy MOV

 

Przewodnik po 1: Metoda naprawy MOV plików za pomocą VLC

Proces 1: Uruchomienie odtwarzacza VLC i przejdź do nośnika, a następnie wybierz Konwertuj lub zapisać opcji.

Proces 2: Dodawanie plików wejściowych lub strumieni, które muszą zostać przekonwertowane, a następnie kliknij przycisk Convert lub Zapisz.

Proces 3: W wyświetlonym oknie konwersji Podaj nazwę pliku dla pliku docelowego.

Proces 4: Teraz wybierz odpowiedni koder-dekoder z listy profili.

Proces 5: Naciśnij przycisk “Edytuj wybrany profil”, aby sprawdzić lub edytować ustawienia określonego profilu.

Proces 6: Można również wybrać aby dodać nowy profil lub usunąć dowolnego istniejącego profilu.

Proces 7: Teraz, kliknij przycisk Start i sprawdzić, czy MOV naprawy została zakończona pomyślnie.

Uwaga: Ten proces może pomóc mov naprawy plików wideo, w związku z tym, co grywalna w VLC i innych odtwarzaczy multimedialnych. Jeśli tak nie jest, istnieją inne procedury, które można również naprawić uszkodzone pliki wideo.

Przewodnik po 2: Replikowania plików Mov do uzyskania ułatwień dostępu

Proces 1: Utwórz kopię oryginalnych plików MOV.

Proces 2: Zmień nazwę pliku wideo Mov do AVI.

Proces 3: Teraz, uruchom odtwarzacz VLC.

Proces 4: Wybierz VLC, a następnie Preferencje, a następnie kliknij na wejście lub kodeki.

Proces 5: Kliknij na Save w dolnej części okna Preferencje.

Proces 6: Dalej, wybierz zawsze naprawić obok Naprawa plików AVI.

Uwaga: Jeśli żadna z wyżej wymienionych procesów pomoc bardzo za mov naprawy. Spróbuj użyć narzędzia do naprawy innych firm, który jest w stanie radzić sobie z wszelkiego rodzaju problemy związane z uszkodzonymi mov.

Oprócz tego istnieje wolna MOV naprawy oprogramowania do naprawy uszkodzonych plików MOV. Let’s spojrzeć na nich.

O UndeleteMyFiles Pro Free Mov naprawy

undeletemyfiles proUndeleteMyFiles Pro jest profesjonalnym narzędziem, które pozwala odzyskać pliki, które zostały utracone lub usunięte z komputera. Wniosek pochodzi z przyjazny dla użytkownika interfejs, gdzie można rozpocząć wybierając dysk docelowy dla pliku rescue. Proces skanowania trwa bardzo mniej czasu, aby zakończyć, w zależności od rozmiaru dysku twardego. Po zakończeniu procesu wiadomości pole pop-upy i wyświetlana jest liczba całkowita znalezione pliki w woluminie odpowiednich. Na liście plików pokazuje nazwę, format, rozmiar, Data modyfikacji, katalogu i dysku każdego znalezionego elementu. Dodatkowo UndeleteMyFiles Pro pozwalają trwale usunąć pliki poza odzyskiwania, odzyskiwania skasowanych media z komputera i urządzeń cyfrowych zbyt. Możesz pobrać go tutaj.

Wniosek

 

Jakie oprogramowanie do użycia dla naprawy MOV?

 

Jesteś wśród tych, którzy cierpią z uszkodzenie pliku mov lub utracone sytuacji. Uszkodzenie lub utratę scenariusz może pokazać ciężkim czasie stać się może to możliwe, że plik jest cenny. Raz próbowałem ręcznego odzyskiwania nie ma żadnej gwarancji, że odzyskiwanie plików stają się i odzyskać strukturę tego pliku jest taka sama lub odwrotnie. W takim przypadku aby wyjść z tej sytuacji zdecydowana potrzebujesz niezawodne i skuteczne oprogramowanie innych firm. Powyżej dyskutowaliśmy szlak i płatnych wersji oprogramowania jeden po drugim. Każde oprogramowanie jest skuteczne i pomocne, ale jako oczekują widok i zalecenie gwiazd oprogramowania do odzyskiwania zdjęć. Stellar jest Najlepsza wśród nich i dostarczyć kompletne rozwiązanie dotyczące naprawy mov lub dowolny typ pliku. Ma n-liczbę funkcji i różne zadowolonych klientów. Dlatego jest to jeden z najlepszych programów, który jest ranking w góry.

Co sprawia, że gwiazd Odzyskiwanie zdjęć jest najlepszym wyborem dla MOV naprawy

 

MOV RepairStellar oprogramowania do odzyskiwania zdjęć jest jednym z najbardziej efektywne i niezawodne, który można łatwo odzyskać wszystkie utracone filmy, obrazy, pliki multimedialne. To obsługuje szeroką gamę formatów plików wideo do odzysku. Prawie wszystkie popularne marki aparatu, flash urządzenia, nośniki obsługiwane przez to oprogramowanie. Nawet wtedy, gdy typ pliku nie jest wymieniony na liście obsługiwanych formatów. Można dodać, korzystając z narzędzia funkcji Dodaj nagłówek. Narzędzie wykonuje pełne skanowanie, aby znaleźć wszystkie typy plików wideo można odzyskać. Goście mogą korzystać z bezpłatnego podglądu zeskanowanych plików wideo. Kiedyś odzyskiwanie utraconych plików wideo może być problematyczne, ale z wykorzystaniem oprogramowania do odzyskiwania zdjęć gwiazd, możesz odzyskać pliki wideo, a także inne utracone pliki audio z dowolnego formatu plików w pierwotnie struktury plików. Oznacza plik jest całkowicie bezpieczne i wolne od błędów.

mov repair

Mov repairNadzieję, że najlepsze oprogramowanie do naprawy uszkodzonych plików wideo MOV i rozwiązać Twój problem. Jeśli jakieś sugestie lub chcesz, aby uzyskać pewne pytanie odpowiedział na MOV naprawy, po prostu napisz do nas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar