Podziel plik PST – jak podzielić ponadgabarytowych PST pliki do PST w zarządzaniu

Rozszczepiony dużych PST z najlepszych plik PST Rozszczepiony / PST Splitter oprogramowania

Zdobądź wiedzę o plik PST i jak skutecznie podzielić

 

PST SplitterPST (Osobisty Przechowywanie Stół) jest pojedynczy plik formatu, który jest generowany przez program outlook do przechowywania wszystkich plików danych programu outlook. MS outlook jest jednym z najlepszych aplikacji do zarządzania poczty Microsoft Inc, który jest używany przez miliony użytkowników Internet świat oprócz wysyłania i odbierania wiadomości e-mail, można wykonywać różne inne zadanie w programie outlook. to również pozwala przechowywać jego różne przedmioty, takie jak harmonogram, notatki, zadania, kontakty, kalendarz, mianowania i dziennika w jednym miejscu. Plik pst, pierwotnie znany jako osobisty magazyn tabel do odróżnienia ich od tabel magazynu online wprowadzone w pierwszej wersji programu Microsoft Exchange Server, zwodowany w 1996 roku. PST są powszechnie określane jako osobiste przechowywania plików lub folderów osobistych. Plik PST jest całkowicie różnią się od OST (offline magazyn tabel), ponieważ są autonomiczne pliki i nie są synchronizowane. Pliki OST działa poprzez buforowanie kopię folderu online lokalnych slave. PST zostały wymuszone przez powolne sieci czasu i stosunkowo niewielki rozmiar magazynu online, przypisany do każdego użytkownika. Gdy Twój PST zostanie przewymiarowany musisz podzielić się nim ze Splitu pst plik oprogramowanie, tak, że dane nie jest niedostępny lub uszkodzony. Będziemy dyskutować dalej, jak iść na najlepsze oprogramowanie do pliku Rozszczepiony PST.

Klucz rysy twarzy od PST

 

 • Format pliku jest obsługiwany przez kilku aplikacji klienta Microsoft.
 • Plik jest otwarty format, dla których firma Microsoft udostępnia bezpłatny specyfikacji.
 • Ten format ma maksymalny rozmiar 2 GB.
 • Ochronę hasłem można chronić zawartość plików pst.

Co to jest przewymiarowany PST?

 

Oversized PST fileProgram Microsoft Outlook jest najlepszy Menedżer informacji osobistych. Wszystkie wersje programu Microsoft Outlook to program Outlook 97 98 2000 XP 2002 2003 2007 domyślnie ma pojedynczy plik o nazwie PST kalendarz, w którym sklepy, przychodzących lub wychodzących wiadomości e-mail, zadań i innych obiektów. Ze względu na szybki wzrost biznesu i komunikacji osobistej w miarę czasu PST pobiera mało obiektów w nim. To pobiera nadziewany z coraz nowszych danych, chyba że uda Ci się wszystkich danych z pliku PST. Rozmiar PST plik jest już zdefiniowany tj 2 GB. Plik przekraczające ten rozmiar jest prawdopodobne, aby dać błąd wiadomości, takie jak “PST osiągnął maksymalny rozmiar” i może ulec uszkodzeniu. Usuwając niechciane obiekty z pliku PST można zmniejszyć rozmiar pliku PST. Ale nawet po zrobieniu tak nie może ukryć się od problemu stworzone przez ponad wielkości pliku PST. I w takim przypadku aby uniknąć Twojej korupcji pliku PST będzie trzeba Rozszczepiony PST plik oprogramowania aby efektywnie podzielić dużych plików pst i zapisuje ważne dane.

Kilka problemów wystąpił ze względu na duży rozmiar pliku Pst

 

 • Problem z otworzeniem lub uzyskiwania dostępu do plików.
 • Problem z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości e-mail.
 • Problem w Dodawanie danych w pliku.
 • Problemu synchronizacji z programem Outlook.

Powyżej powodów są bardzo często i z powodu tego kiedyś PST pliku dostać przekracza i go stać się niedostępne w takiej sytuacji wszystko, czego potrzebujesz podzielić plik PST, ale problemem jest to, że większość użytkowników outlook nie znane “jak do PST pliku Rozszczepiony”. Ale teraz można łatwo wykonać to zadanie przez dwie metody. Te metody są można określić temat jak można podzielić plik pst łatwo i skutecznie.

Nie zawsze jest łatwe do grzywny najlepsze oprogramowanie plik Rozszczepiony pst, więc jesteśmy przybywam z najlepsze pst file splitter dla Ciebie. Pozwala spojrzeć na najlepsze pst podział opcji na rynku.

 

Oprogramowanie PST Rozszczepiony nazwaObsługa wersji programu OutlookPobierz wersję próbnąSprawdź cenę
Stellar Phoenix podzielić plik PST oprogramowanie

(Wybór redakcji)

MS Outlook 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2002 i 2000 Pobierz teraz Sprawdź cenę
DataNumen PST Splitter

(Wybór redakcji)

32-bitowe i 64-bitowe programu Outlook 97 do 2016 Pobierz teraz Sprawdź cenę
SysTools PST Rozszczepiony MS Outlook 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2002, 2000, 98 i 97 Pobierz teraz Sprawdź cenę
Remo naprawy Rozszczepiony PST oprogramowanieProgram Outlook 2003, 2007, 2010, 2013 i 2016 Pobierz teraz Sprawdź cenę

 

Są to najlepsze oprogramowanie PST Splitter, który został zbadany i wybrane przez naszych techników. To pomoże Ci w dzielenie dużych plików PST do mniejszych plików PST. Teraz nie trzeba badań, tu i tam, aby uzyskać najlepsze oprogramowanie podział pst.

 

Bezpieczny sposób podzielić PST plików pomyślnie

 

Split PSt fileWidocznie jesteś na prawym słupku, jeśli szukasz podział pst pliku rozwiązania. Microsoft Outlook jest szeroko stosowanym poczta elektroniczna klient, który przechowuje wszystkie swoje dane w folderze osobistych programu Outlook (PST), który jest ważnym elementem aplikacji Outlook. Pliki PST są bardzo delikatne i łatwo podatne na błędy z powodu nadmiernego stosowania i Oversizes. Istnieją dwie metody, które mamy zamiar wyjaśnić krótko.

1: automatyczne metody

2: Metoda ręczna

Metoda automatyczna

 

Coraz błąd, jak ogólnie “PST osiągnął maksymalny rozmiar” wystąpił, gdy Twój Pst rozmiar plików przekracza od rzeczywisty limit. Problem jest naprawdę poważny, ponieważ może spowodować utratę ważnych danych, jeśli jesteś w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Ręczne metody, aby podzielić plik pst również są legalne, ale są też pewne ograniczenia, co sprawia, że najgorszym. Jednak istnieje wiele programów innych firm, aby podzielić plik pst, które są duże, ale wybór idealny jest dość trudne. Organizacji lub użytkowników może nie załatwiać kompromisowo rezygnować ich danych tak czy inaczej. Więc tutaj dyskutujemy niektórych podziału pst plik oprogramowania ‘s, który jest zaprojektowany i stworzony dla dużych PST pliku Rozszczepiony. Zobaczymy je jeden po drugim.

#1-o gwiazd PST Splitter

 

Stellar PST Splitter Rozszczepiony plik PST oprogramowanie jest bardzo rozbudowany i solidny aplikacja, która pozwala podzielić duży ostatnie pliki na mniejsze pliki, zgodnie z kryteriami określonymi przez użytkownika. Aplikacja jest użytecznym narzędziem do uniknięcia korupcji PST przez dzielenie dużych plików PST na mniejsze. Oprogramowanie jest całkowicie tylko do odczytu i nie wprowadzać żadnych zmian w oryginalnym pliku PST. Niektóre z głównych cech rozdzielaczowi PST są poniżej.

 

 

Najważniejsze funkcje

 

 • Dzieli pliki PST na podstawie daty, rozmiaru, Mail ID, foldery.
 • Zapisuje wszystkie preferencje do dzielenia plików w pliku wsadowym.
 • Pozwala na podział jednego lub wielu plików PST w jednej operacji.
 • Wszystkie działania aplikacji są rejestrowane w dzienniku.
 • Tworzenie własnego pliku wsadowego zautomatyzować dzielenie wielu plików.
 • Obsługuje pliki MS Outlook 2003, Outlook 2007, Outlook 2010 i Outlook 2013.
 • Aplikacji nie wprowadzać żadnych zmian w oryginalnym pliku PST.

Przewodnik użytkownika dla oprogramowania PST plik Rozszczepiony gwiazd

Krok 1: Pobierz i uruchom oprogramowanie plik PST i kliknij “Wybierz wiele plików” opcji.

split pst file

Krok 2: Teraz, wybierz kryteria podziału > ‘Split przez czas’ lub ‘Split przez rozmiar’.

split pst files

Krok 3: Jeśli chcesz podzielić przez czas, niż znajdziesz poniżej ekranu.

stellar pst splitter software

Krok 4: Jeśli PST pliki są zapisywane w różnych miejscach, niż należy wprowadzić ścieżkę pliku PST, ścieżka docelowa, Data rozpoczęcia, Data zakończenia, a potem kliknij na przycisk ‘Dodaj plik PST’.

pst splitter tool

Krok 5: Ale jeśli PST jest zapisywany w określonym folderze, niż, wprowadź ścieżkę do pliku PST, rozmiar, a następnie kliknij na przycisk ‘Dodaj plik PST’.

solve oversized pst problem

Krok 6: po wybraniu opcji ‘Rozszczepiony przez rozmiar’, następnie można spotkać poniżej wymienionych ekranu.

oversized pst problem

Krok 7: Wybierz żądaną Pat plik powyżej wymienione kroki powinny być powtarzane.

split pst

pst splitter

To jest kompletna Instrukcja obs³ugi gwiazd Rozszczepiony pst plik oprogramowanie, które sprawi, że Twoja praca ułatwia dzielenie dużych plików PST.

#2 – o DataNumen Rozszczepiony plik PST oprogramowanie

 

Datanumen FIle SplitterDataNumen Rozszczepiony PST plik oprogramowania jest określony program zarządzania duży plik, dzielenie i scalanie ich powrót na podstawie wymogu. Ma potężny algorytm, aby zapewnić bezproblemową PST, dzielenia i łączenia plików i zapewnia narzędzia do porównywania plików dla obłudy, generowanie skrótów plików i obliczania sum kontrolnych do identyfikowania plików unikatowy. Interfejs, zaprojektowany przez ekspertów jest naprawdę prosta i zawiera proste przyciski domu, takich jak Rozszczepiony, fuzji, Porównaj, suma kontrolna itp, aby poprowadzić Cię przez procesy oparte na potrzeby. Nad wszystko, co można powiedzieć podział pst plik oprogramowania przez DataNumen jest jednym z najlepszych programów pst do rozdzielacza.

Najważniejsze funkcje

 

 • Obsługa do porównywania dwóch plików.
 • Podzielić duży plik na małych plików.
 • Obliczyć sumę kontrolną MD5 pliku.
 • Wsparcie dla wszystkich 32-bitowych lub 64-bitowej systemu Windows.
 • Dołącz do wielu małych plików w jeden duży plik.

Przewodnik użytkownika dla oprogramowania PST plik DataNumen Rozszczepiony

 

Krok 1: Uruchom oprogramowanie do naprawy DataNumen Outlook.

pst splitter

Uwaga:Przed dzielenie dużych plików PST z Naprawa Outlook DataNumen, proszę zamknąć program Microsoft Outlook i inne aplikacje, które mogą modyfikować pliku PST.

Krok 2: Kliknij zakładkę o nazwie opcji.

split pst file

Krok 3: Ustaw być ograniczony rozmiar chcesz mały plikdo podzielone. Również dbać o jednostkę, która będzie MB.split pst

Krok 4: Wróć do naprawy kartę, wybierz plik PST, który chcesz podzielić i wybrać, który format pliku pst jest.

pst split files

Krok 5: Nazwa nowego pliku PST i wybierz format tych plików.

pst splitter

Krok 6: Upewnij się, że komputer ma zainstalowany odpowiednią wersję programu MS Outlook, a następnie kliknij opcję uruchamiania Napraw.

split pst file

Krok 7: Pojawi się następujące okno, gdy praca jest wykonywana. Nowy plik PST, można otworzyć jeden po drugim.

split pst file

#3-temat podziału SysTools PST

oversized pst splitterAplikacja SysTools Rozszczepiony PST służy do dzielenia dużych plików PST na mniejsze fragmenty. To narzędzie utrzymuje właściwości meta i formatowanie każdego elementu nienaruszone. Narzędzie udostępnia cztery podział opcji jako PST podziału według daty, Rozszczepiony PST przez rok, Rozszczepiony PST przez rozmiar i Rozszczepiony PST przez folder. Przy pomocy ten podział pst plik oprogramowanie, podział można przeprowadzić na nowo utworzonych plików PST, jak również Archiwum PST pliki. Jest zdolny do podziału wszystkie elementy danych PST jak kontakty, kalendarze, wiadomości E-mail, zadań itp. Oprogramowanie to można podzielić plik ANSI PST i Unicode. Nie istnieje żadne ograniczenie rozmiaru pliku do dzielenia plików PST programu Outlook w tym narzędziu.

 

Najważniejsze funkcje

 

 • Podzielić nieograniczony Outlook PST, PST mniejsze.
 • Rozszczepiony, programu Outlook PST plik – Data, rok, Folder i rozmiar.
 • Instalacja MS Outlook potrzebę dzielenia dużych plików PST.
 • Podzielić duży plik PST na dowolnej liczby mniejsze sekcje.
 • Podzielić zarówno UNICODE i ANSI PST bez ograniczenia rozmiaru pliku.
 • Pojedynczy panel Narzędzia, nie trzeba poruszać się na innym ekranie.
 • Przed podzieleniem należy odzyskać uszkodzone pliki PST programu Outlook.
 • Podział pliku PST wszystkie elementy danych, w tym wiadomości E-mail, kontaktów, kalendarzy, zadań itp.

Przewodnik użytkownika dla SysTools Rozszczepiony plik PST Narzędzie

Krok 1: Przejdź do start menu kliknij Wszystkie programy» SysTools Rozszczepiony PST.

split pst

Krok 2: Gdy program jest uruchomiony, kliknij na “Split” przycisk jak pokazano poniżej:

oversize pst splitter

Krok 3: Na następne menu wybierz wersję pliku PST i wybierz filtr według, plik PST jest podzielona. Podzielić przez rozmiar, podzielone według daty, podzielone przez rok, podzielone przez Folder.

split pst file

Krok 4: Ten przewodnik pomoże Ci aby podzielić plik pst, które są większe na mniejsze.

#4-o Remo naprawy Outlook PST

 

remo pst splitterRemo naprawy Outlook PST oprogramowanie pomaga naprawy uszkodzonych lub nie duży plik PST skutecznie. Narzędzie skanuje dane programu outlook plik i odzyskiwanie e-maili, contancts, kalendarz bezpiecznie elementów, notatek, zadań i innych atrybutów programu Outlook. Czy Twój program outlook nie odpowiada, plik PST nie otwarcie, Pokaż komunikat o błędzie podobny “PST osiągnął maksymalny rozmiar” podczas uzyskiwania dostępu do elementów programu Outlook lub usuniętych elementów programu Outlook z folder Elementy usunięte. Oprogramowanie łatwo rozwiązuje wszystkie problemy z programu Outlook. Pomaga również w Splicie pst plik.

Oprogramowanie funkcji klucz z pliku PST Rozszczepiony Remo 

 • Działa ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows, w tym Windows 10.
 • Poprawek nawet Oversize PST plik.
 • Naprawy PST plik utworzony w programie Microsoft Outlook.
 • Zapewniają Podgląd wszystkie przywrócone elementy programu Outlook w programie Outlook stylu przeglądarki.
 • Szybko naprawy hasło zabezpieczony albo skompresowany plik PST.

Są to najlepsze oprogramowanie plik Rozszczepiony PST z którego można wybrać dowolny wg budżetu i wymagań. Te Rozszczepiony Pst plik oprogramowania są łatwe w użyciu i łatwo wykonać zadanie.

2. ręczne metody

 

Plik PST może się uszkodzony, jeśli limit rozmiaru jest za duży i w ten sposób stracisz wszystkie swoje ważne dane elementy. Więc do czynienia z tą sytuacją można podzielić duży plik PST na małych plików PST przez niektóre funkcje programu Microsoft Outlook jako Import i eksport, archiwum i przenieść do folderu. “Przenieś do folderu” nie wykonać PST funkcja Rozszczepiony, ale przyczynia się do przenieść pliki z jednego folderu PST do innej przez utworzenie nowego pliku PST. Tutaj omówimy metody ręcznego podziału pliku PST.

1: Archiwum

2: import i eksport

3: Przenieś do folderu

1: Archiwum

Przenoś dane z pliku PST w programie Outlook przy użyciu funkcji ‘Archiwum’

Krok 1: Uruchom MS Outlook e-mail klienta. i wybierz plik PST, z którego mają być przeniesione do nowego pliku PST elementów danych w pliku.

Krok 2: Kliknij na plik > informacje, a następnie kliknij oczyszczanie.

Krok 3: Lista będzie pochodzić z którego wybierz archiwum.

Krok 4: Archiwum okno dialogowe pole ‘Archiwizuj ten folder i wszystkie podfoldery’ pole jest domyślnie zaznaczone. Jeśli nie jest zaznaczone, zaznacz pole wyboru.

Krok 5: W oknie dialogowym archiwum, opcję ‘Archiwizuj elementy starsze niż’ jest obecny. Tutaj wybierz datę z kalendarza.

Krok 6: po wybraniu opcji Przeglądaj wybierz lokalizację i nadać dowolną nazwę dla nowo utworzonego pliku PST. Domyślnie plik PST jest zapisywany jako pst.

Krok 7: Wybranej lokalizacji z nazwą pliku zdefiniowane jest obecny w polu edycji. Kliknij na zakładkę OK, aby rozpocząć proces podziału rzeczywistej.

2: import i eksport

 

Przenieść elementy do pliku PST przy użyciu funkcji ‘Import & Export’ programu Outlook

Krok 1: Uruchom zainstalowany i skonfigurowany MS Outlook

Krok 2: Kliknij plik > więcej elementów > plik danych programu Outlook, a następnie kliknij na plik (Utwórz nowy plik danych programu Outlook PST).

Krok 3: Otwórz plik danych programu Outlook okno. Przeglądaj lokalizację i nazwę nowego pliku danych programu Outlook. Kliknij przycisk OK. Nowy plik jest tworzony i podane w programie Outlook.

Krok 4: Kliknij plik > Otwórz.

Krok 5: Importu i eksportu kreatora, wybierz opcję Eksportuj do pliku z listy i kliknij na następną kartę.

Krok 6: W eksporcie do pliku okno dialogowe, wybierz plik danych programu Outlook (.pst) i kliknij przycisk Dalej.

Krok 7: Eksportuj plik danych programu Outlook okno dialogowe, wybierz folder, z którego dane mają być eksportowane. Rozwiń folder, wybierz element i kliknij przycisk Dalej.

Krok 8: Kliknij na karcie Przeglądaj, aby wybrać plik, w którym użytkownicy chcą eksportować.

Krok 9: Otwiera okno otwierać pliki programu Outlook. Zaznacz plik, do którego użytkownicy chcesz wyeksportować i kliknij przycisk OK.

Krok 10: Wybrany plik można zobaczyć w polu edycji. Kliknij na karcie Zakończ, aby rozpocząć proces podziału.

3: Przenieś do folderu

 

Przenieść elementy do pliku PST przy użyciu programu Outlook przejdź do funkcji foldery

Krok 1: Otwórz program Microsoft Outlook na system.

Krok 2: Za pomocą Strona główna Karta, kliknij przycisk nowe elementy. Następnie wskaż przenoszenie elementów > plik danych programu Outlook.

Krok 3: Tworzenie lub otwieranie pliku danych programu Outlook okno zostanie wyświetlone. Nazwa nowego pliku i kliknij przycisk OK.

Krok 4: Znajduje się nowy plik danych programu Outlook. Rozwiń plik danych programu Outlook, z którego muszą być skopiowane elementy skrzynki pocztowej. Wybierz dowolny folder danej skrzynki pocztowej w czasie.

Krok 5: Kliknij przycisk na karcie ruch, a następnie na skopiować do folderu opcja.

Krok 6: Pojawi się okno dialogowe Kopiuj element.

Krok 7: Wybierz nowy plik programu Outlook, do którego ma zostać skopiowany do folderu pole. Na koniec kliknij przycisk OK.

Uwaga:Wszystkie powyższe trzy metody Rozszczepiony plik pst są całkowicie ręczny. Jako eksperci następujący proces ręczny jest czasochłonne i wymaga wiedzy technicznej. Istnieje również kilka ważnych punktów jak zarchiwizowane pliki stają się niedostępne za pośrednictwem programu Outlook Web App, ręczny proces zarządzania Rozszczepiony PST plik, który nie jest korzystne dla wszystkich użytkowników, trudno zarządzać zarchiwizowane pliki, jak one rozproszone i wiele innych. Tak aby uzyskać optymalne rozwiązanie i wykonać go w sposób lepszy, to konieczne może używać oprogramowania innej firmy, który ma na celu przezwyciężenie problemu bez uszkodzenia oryginalnego pliku PST i pomoże Ci w wykonywaniu łatwo podzielić plik pst.

Które podzielone oprogramowania Pst plik, należy wybrać?

 

Jak wiemy, rozmiar PST pochodzi z limitem 2 GB w starszej wersji programu Outlook i 20 GB w jego wcześniejszej wersji. Ale jego regularne stosowanie rozmiar pliku natknąć się jego limit i programu Outlook można uruchomić aplikacji zachowuje się niemrawo. To pop ups komunikaty o błędach “PST osiągnął maksymalny rozmiar” i kończy się cały proces. Zwiększenie limitu rozmiaru również ograniczyć użytkownikom wysyłania lub odbierania wiadomości e-mail. W takim stanie krytycznym decydując się niezawodne oprogramowanie jest bardzo ważne. Tutaj w powyższej dyskusji, widziałeś różnych PST plik splitter oprogramowania. Każdy ma własne funkcje i ograniczenia. Ale organizacja lub pojedynczego użytkownika podjąć ryzyko ich cenne dane przy wyborze jakiegokolwiek oprogramowania. Zobaczmy co mówi ekspertów i radze dotyczących najlepszych Rozszczepiony Pst plik oprogramowania.

Opinii ekspertów oprogramowania PST Rozszczepiony

 

split pst fileStellar PST Splitter / Rozszczepiony PST plik oprogramowania jest jeden i tylko potężny i zaufanych aplikacji, która pomaga podzielić duże pliki PST na mniejsze pliki, zgodnie z kryteriami określonymi przez użytkownika. Aplikacja obsługuje partii przetwarzania przez co pozwala podzielić wielu dużych plików PST programu Outlook wszystkie na raz. Okazuje się bardziej ekonomiczne, gdy trzeba zapisać czas zarządzanie wiele dużych plików pst. Z tego oprogramowania wiele plików PST można podzielić na podstawie dwóch kryteriów, czyli czas i rozmiar. Podział w oparciu o kryterium ‘Czas’ pozwala wyodrębnić wiadomości, które odpowiadają określonym interwale. Za każdym razem, gdy wykonywana jest operacja podziału, nowy plik PST jest tworzony bez zmiany zawartości i struktury oryginalnego pliku PST. W ten sposób Stellar podział pst plik oprogramowania nigdy nie powoduje uszkodzeń bezcenne oryginalnego pliku PST.

Ekspert również stwierdził, że Stellar jest kompleksową aplikacją że heps użytkowników lub organizacji, aby podzielić plik pst, udostępniają dodatkowe funkcje do ich pomocy do potencjalnych klientów.

pst splitter download

Dla wszelkiego rodzaju zapytań nieporozumień na temat podziału pst plik oprogramowanie, skontaktuj się z nami.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar