Stalk Worm: Usuń w ciągu kilku kliknięć

Ten artykuł został napisany z myślą o użytkownikach, którzy muszą usunąć robaka łodygowego z zanieczyszczonego systemu komputerowego. Dlatego poprawnie przejrzyj ten post, aby skutecznie pozbyć się tego rodzaju zagrożenia.

Profil zagrożenia

Nazwa zagrożenia Robak łodygowy
Rodzaj zagrożenia Koń trojański
Inne imię Łodyga Worm.Win32
Dotknięta przeglądarka Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox.
Zainfekowany system 8 / 8.1, 10, Win 32/64, Vista, XP, 7 itd.
Poziom ryzyka Silny
Techniki rozproszenia Zhakowane pliki wykonywalne, kampanie spamowe, odczytywanie niepotrzebnych załączników e-mail itp.

Punkty, które należy wiedzieć o robaku łodygi

Stalk Worm to straszna infekcja systemu operacyjnego, którą można podzielić na kategorie koni trojańskich. Jest to złośliwy program, który należy do klasyfikacji Worm, która została opracowana specjalnie do automatycznego rozprzestrzeniania się tych zakaźnych zagrożeń na inne systemy komputerowe. Jest również nazywany Worm.Win32 Stalk, który może skutecznie zanieczyszczać system operacyjny Windows, taki jak 10, XP, 8 / 8.1, Win 32/64, 7, Vista itp. Oraz wiele popularnych wyszukiwarek internetowych, takich jak Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari , Google Chrome, Microsoft Edge, Opera itp. Głównym celem stworzenia takiego zagrożenia przez cyberataków jest wyłudzenie nielegalnego zysku online od ofiary zainfekowanych maszyn. Służy głównie do rozprzestrzeniania skradzionych poufnych danych, haseł, trojana bankowego itp.

Sposoby rozmnażania robaka łodygowego

Stalk Worm to szkodliwy robak, który może się replikować w celu dalszego rozprzestrzeniania się z jednego zainfekowanego systemu na inny. Bardzo grzecznie może zostać włamany do docelowego systemu komputerowego przy użyciu podejrzanych kanałów, takich jak osadzone w reklamach złośliwe kody, bezpłatne witryny hostingowe plików, kampanie spamowe w wiadomości e-mail, zhakowane pliki wykonywalne, czytanie załączników wiadomości e-mail, fałszywe faktury, uszkodzone dyski zewnętrzne , serwer gier online, pobieraj darmowe rzeczy z niezaufanych stron internetowych itp. Jest on w stanie zgromadzić wszystkie wrażliwe kluczowe dane dotkniętych użytkowników, które są celowo udostępniane podmiotom trzecim z niewłaściwych powodów. Może efektywnie generować zysk online za pomocą niektórych taktyk, takich jak Pay Per Click (PPC) lub Pay Per Download (techniki PPD).

Złe skutki spowodowane przez robaka łodygowego

Stalk Worm jest poważnym zanieczyszczeniem, które może zebrać wszystkie wrażliwe dane użytkownika w celu uzyskania korzyści pieniężnych, nieuczciwych transakcji z oszukanego systemu komputerowego, za pomocą którego może on wykorzystywać zarówno swoje bezpieczeństwo, jak i prywatność. Może także wyłączyć działanie wszystkich aplikacji zabezpieczających, takich jak ustawienia ochrony zapory i programy antywirusowe zainfekowanych komputerów. Aby uniknąć wykrycia, potrafi się ukryć.

Jak pozbyć się robaka łodygowego

Aby zatrzymać postęp jakiegokolwiek zagrożenia, zaleca się usunięcie robaka łodygowego z uszkodzonego systemu za pomocą metod ręcznych lub automatycznych.

>>Darmowy Ściąganie Stalk Worm Skaner<<

rmv-notice-Polish

Kroki do Kasować Stalk Worm

Krok 1: Ponowne uruchomienie komputera z systemem Windows w trybie awaryjnym

Znajdź wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym (jeśli jesteś początkującym, wykonaj wyżej podane instrukcje dotyczące rozruchu komputera w trybie awaryjnym, niezależnie od wersji systemu Windows, który jest używany w systemie Windows XP, 7, Win 8, 8.1 i Windows 10)

Krok 2: Usuń Stalk Worm z Task Manager

Naciśnij Ctrl + Alt + Del simulataneously aby otworzyć Menedżera zadań. Znajdź Stalk Worm Powiązane słowa kluczowe procesy lub jakiekolwiek inne podejrzane procesy, które są uruchomione na nim. Teraz Zaznacz i usuń Stalk Worm wirusa z Menedżera zadań na raz.

Task-Manager

Krok 3: Jak usunąć Stalk Worm słów kluczowych elementów związanych startowe

 • Prasa Win + R razem i wpisać “msconfig”.

Windows-R-1

 • Teraz naciśnij klawisz Enter lub wybierz OK.

msconfig

 • Opcja “Uruchomienie” ma być zaznaczone na karcie Wyskakujące okienko

startup

 • Teraz Szukaj Stalk Worm Powiązane aplikacji na elementy startowe

system-configuration

 • Teraz usuń zaznaczenie wszystkich nieznanych lub podejrzanych elementów z “Konfiguracja systemu” związanej Stalk Worm

20

 • Teraz przyciskiem myszy i wybierz polecenie Uruchom ponownie, aby uruchomić komputer w trybie normalnym

restart

Krok 4: Jak usunąć Stalk Worm z rejestru systemu Windows

 1. Prasa Win + R w połączeniu z opcji Uruchom wpisz polecenie regedit w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.
 2. Spowoduje to otwarcie wpisy rejestru.
 3. Znajdź Stalk Worm słów kluczowych związanych wpisy z listy i ostrożnie usuń ją. Jednakże należy zachować ostrożność i nie usuwaj żadnych innych wpisów, ponieważ może to spowodować poważne uszkodzenie komponentu Windows.

Type-regedit-to-open-registry-1

 

Ponadto, po wykonaniu powyższych czynności, ważne jest, aby szukać dowolnych folderów i plików, które zostały utworzone przez Stalk Worm i jeśli znajdzie muszą być usunięte.

Krok 5: Jak wyświetlić ukryte pliki i foldery utworzone przez Stalk Worm

 1. Kliknij menu Start
 2. Przejdź do Panelu sterowania, a Szukaj Opcje folderów
 3. Kliknij widok ukrytych plików i folderów Opcje Dla Państwa wygody zawartych całego procesu na jak odkryć pliki na wszystkich wersji systemu Windows. Spowoduje to usunięcie wszystkich plików i folderów związanych z Stalk Worm, który istniał na zainfekowanym systemie.

Mimo to, jeśli nie jesteś w stanie pozbyć Stalk Worm używając ręcznych czynności, trzeba przeskanować komputer w celu wykrycia Stalk Worm. Nie zapomnij przesłać swoje pytania lub jakiekolwiek inne pytania, jeśli masz i uzyskać kompletne rozwiązanie z Panelu naszego biegłego. Powodzenia!

polish

Nie zapomnij złożyć zapytanie w przypadku, gdy masz jakiś problem podczas usuwania Stalk Worm

footer 1 polish

Skip to toolbar