Usuń aplikację Forms Hub z Chrome, Firefox, IE, Edge

Dlaczego aplikacja Forms Hub zastąpiła moją stronę główną?

Forms Hub App to porywacz przeglądarki internetowej, który inicjuje irytujące przekierowania na powiązane strony internetowe i podobne problemy. Jest dystrybuowany przez inne rozszerzenia, które zapewniają usługę prognozowania pogody. Chociaż ta aplikacja nie jest identyfikowana jako zagrożenie bezpieczeństwa złośliwego komputera. Jeśli przywrócisz ustawienia do domyślnych, możesz łatwo usunąć aplikację Forms Hub z przeglądarki internetowej. Jeśli nie chcesz napotykać złośliwych reklam podczas surfowania w Internecie, spróbuj użyć google.com zamiast korzystać z jakiejkolwiek innej niezawodnej wyszukiwarki w takich okolicznościach. Aplikacja Forms Hub nie jest rozpoznawana jako bardzo przydatny dostawca wyszukiwania. Jest ogólnie dystrybuowany za pomocą zewnętrznych instalatorów oprogramowania, które wstrzykują aplikację Forms Hub do przeglądarki internetowej podczas instalowania innego oprogramowania. Nie będziesz w stanie cofnąć preferencji przeglądarki i będziesz musiał poradzić sobie z wirusem Forms Hub App jako stroną główną, stroną nowej karty i domyślnym dostawcą wyszukiwania. Program Forms Hub App stosuje kliknięcia dla dotkniętych użytkowników za każdym razem, aby mogli wchodzić w interakcje z treściami komercyjnymi na głównej stronie internetowej.

Kiedy i jak aplikacja Forms Hub Hijack na PC?

Forms Hub App to irytująca aplikacja, która całkowicie zmienia sposób przeglądania Internetu w przeglądarce internetowej. Jest dystrybuowany głównie za pośrednictwem dołączonych instalatorów, które pomagają innym podejrzanym programom w ich tworzeniu, co powoduje przekierowanie wszystkich sesji wyszukiwania i sprawia, że odwiedzasz niechciane strony internetowe. Możesz użyć sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego, aby usunąć tę aplikację Forms Hub z przeglądarki internetowej. Co więcej, dodatek jest znany z oferowania fałszywego oprogramowania antywirusowego i wyświetlania fałszywych ostrzeżeń bezpieczeństwa użytkownikom. Blokuje wszelkie próby zastąpienia go innymi dostawcami wyszukiwania i instalowania różnych bezpłatnych aplikacji na komputerze. Faktem jest, że porywacz przeglądarki promuje tak wiele wątpliwych narzędzi wyszukiwania, które często podróżują z innymi aplikacjami w pakietach oprogramowania.

Jakie są zachowania aplikacji Forms Hub?

  • Przekierowuje przeglądarkę internetową na zainfekowane strony.
  • Kradnie lub wykorzystuje wszystkie poufne dane.
  • Integruje się z przeglądarką internetową poprzez rozszerzenie przeglądarki Forms Hub App.
  • Dezaktywuje zainstalowane oprogramowanie zabezpieczające.
  • Pokazuje tak wiele reklam komercyjnych.
  • Instaluje się bez uprawnień.

rmv-notice-Polish

Kliknij Tutaj aby Darmowy Ściąganie Forms Hub App Skaner Teraz

 

Wiedzieć Jak usunąć Forms Hub App Ręczne

Łatwy Forms Hub App usunięcie z rejestru systemu Windows

Przede wszystkim trzeba ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i za to można wykonać niżej podane czynności.

Krok 1. Uruchom komputer i przytrzymaj klawisz F8 słowo na kilka sekund.

Press F8 to Restart PC in Safe Mode

Krok 2. Tutaj znajdziesz czarnego ekranu z różnych opcji i trzeba kliknąć na opcję trybie awaryjnym. Teraz Twój komputer zostanie uruchomiony w trybie awaryjnym i można łatwo wykonać wymagane czynności, aby usunąć Forms Hub App w dogodny sposób.

Safe Mode

Krok 3. Teraz powinni gorących “Windows + R” Keys w tym samym czasie.

Windows R

Krok 4. W tym kroku można znaleźć opcję Uruchom, gdzie w polu tekstowym trzeba wpisać “regedit”, a następnie kliknij przycisk OK.

Type-regedit-to-open-registry

Krok 5. Tutaj należy albo kliknąć opcję Edytuj w przycisk MENU lub naciśnij Ctrl + F na klawiaturze.

find

Krok 6. Potem trzeba tylko wpisać nazwę infekcji w polu, a następnie naciśnij przycisk Znajdź następny opcję.

Find registry

Tutaj można znaleźć wszystkie wpisy stworzone przez Forms Hub App na komputerze, a niektóre z nich są wymienione poniżej, które trzeba usunąć jak najszybciej.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{EAF386F0-7205-40F2-8DA6-1BABEEFCBE89}]

“DisplayName” = “Forms Hub App”

[HKEY_USERS\S-1-5-21-3825580999-3780825030-779906692-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{50f25211-852e-4d10-b6f5-50b1338a9271}]

“DisplayName” = “Forms Hub App”

Teraz Czyste uszkodzone Przeglądarki internetowe

Czasami zdarza się, że z powodu inwazji przeglądarce przekierowanie wirusa jak Forms Hub App pewne niepożądane wtyczek lub paski narzędzi przywiązywać się z przeglądarką, które trzeba usunąć, a dopiero potem można odpocząć swoich przeglądarek internetowych, aby jego funkcjonalność, jak to było wcześniej. W związku z tym kroki podane poniżej, spójrz: –

Krok 1. Uruchom przeglądarkę i kliknij opcję menu w prawym górnym rogu okna. Z listy rozwijanej należy wybrać opcję Więcej narzędzi, a następnie Rozszerzenia.

c-extensions Step 1

Krok 2. Na tej stronie można znaleźć wszystkie nieznane rozszerzenia stworzone przez Forms Hub App w przeglądarce, które trzeba tylko wybrać i usunąć naciskając przycisk Usuń u boku okna.

c-add-ons Step 2

Wiedzieć, jak zresetować stronę główną

Przed wykonaniem go, można sprawdzić za ewentualne niechcianych stron stworzonych przez tego porywacza w przeglądarce, a jeśli tak, to natychmiast go usunąć, na które można wykonać kroki

Krok 1. Otwórz przeglądarkę i wybrać ustawienie opcji w prawym górnym menu.

c-settings step1

Krok 2. W wariancie na starcie, trzeba wybrać Otwórz konkretną stronę do zestawu stron. Następnie wybrać opcję Set stronach. Można również usunąć wszelkie nieznane strony utworzone przez to zagrożenie stąd po prostu wybierając i klikając na przycisk “X”. Na koniec naciśnij przycisk OK, aby zapisać zmiany.

c-startup step2

Krok 3. W opcji Wygląd kliknij przycisk Otwórz strona internetowa i dotknij opcji Zmień łącza.

step3

Kasowanie przeglądarce internetowej

Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do ikony menu i wybierz opcję Ustawienia.

c-settings step1

Krok 2. Na tej stronie użytkownicy powinni wybrać opcję Pokaż ustawienia zaawansowane, a następnie naciśnij przycisk Resetuj ustawienia przeglądarki.

c-reset-s2

Krok 3. W końcu trzeba ponownie kliknąć przycisk Reset, aby potwierdzić działanie.

c-reset3

Szybko usunąć Forms Hub App i innego złośliwego programu z Panelu sterowania

Krok 1. Po pierwsze, otwórz swój komputer, a następnie wybierz menu Start, a stamtąd można wybrać Panel sterowania z dostępnej listy.

Control-Panel-Windows1

Krok 2. Tutaj trzeba wybrać programy, a następnie wybierz Odinstaluj program.

Uninstall-a-program2

Krok 3. Tutaj znajdziesz pełną listę zainstalowanych programów i aplikacji. Trzeba tylko wybrać Forms Hub App te programy, które chcesz odinstalować poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu.

uninstall-SwiftSearch-from-Windows-Vista3

polish

Nadal ma żadnego problemu w pozbyciu Forms Hub App, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, nie wahaj się zapytać naszych ekspertów.

footer 1 polish

Skip to toolbar