Jak odinstalować Smart PC Tweaker bezpiecznie z systemu

Smart PC Tweaker: Fałszywe narzędzie do optymalizacji komputera

Smart PC Tweaker jest reklamowany jako legalne oprogramowanie optymalizujące komputer, które twierdzi, że wykrywa i usuwa wszelkiego rodzaju potencjalne zagrożenia na twoim komputerze i uruchamia prędkość systemu. Jednak należy do kategorii fałszywych narzędzi optymalizacyjnych, które są szczególnie znane z wyświetlania nieistniejących problemów na komputerze użytkownika i nakłaniania ich do zakupu licencjonowanej wersji tego programu. Ta fałszywa aplikacja została opracowana przez "Globalsystool [.] Com" i reklamowana w domenie "Smartpctweaker [.] Com". Chociaż jego firma deweloperska znana jest z produkcji różnych podobnych narzędzi podobnych do Smart PC Tweaker. Wszystkie te programy są specjalnie zaprogramowane dla użytkowników systemu, którzy uważają, że ich stan komputera jest krytyczny i wymaga natychmiastowego czyszczenia.

Smart Tweaker

Jednak ze względu na obecność tego fałszywego oprogramowania zainfekowana maszyna może stać się wolna z nadgodzin i nie oznacza to, że problemy lub zagrożenia wykryte przez Smart PC Tweaker są rzeczywiste. Po zinfiltrowaniu docelowych komputerów z systemem Windows wykonuje szereg operacji skanowania systemu, a różne nieistniejące zagrożenia są natychmiast wykrywane i wyświetlane na ekranie urządzenia. Zazwyczaj problemy wykryte przez ten program są związane z nieaktualnymi wpisami rejestru Windows, które nie są odpowiedzialne za wpływanie na wydajność komputera. W związku z tym nie ma potrzeby naprawiania żadnych rzeczy, które ta aplikacja znajduje na komputerze. W przypadku, gdy już oszukany przez cyber oszustów do pobierania i instalacji Smart PC Tweaker w systemie, należy usunąć go z komputera tak szybko, jak to możliwe, zaraz po zauważeniu jego skanów uruchomionych na urządzeniu bez pytania.

Dlaczego Smart PC Tweaker powinien zostać szybko usunięty?

Zgodnie z polityką prywatności tego fałszywego narzędzia optymalizującego system, dane osobowe użytkowników komputerów są również obsługiwane przez strony trzecie. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć nieprzyjemności, które mogą powodować tylko dlatego, że udostępnianie danych osobowych z nieznanych sprzedawców zewnętrznych. Może się zdarzyć, że dane zebrane przez programistów Smart PC Tweaker mogą trafić do rąk hakerów przestępczych, którzy wykorzystali te informacje, aby uzyskać korzyści nielegalnie lub w innych nielegalnych celach. Możesz napotkać kradzież tożsamości lub utratę pieniędzy z konta bankowego. Na podstawie najnowszego raportu badawczego ta fałszywa aplikacja może usunąć ważne wpisy rejestru i spowodować poważne problemy w systemie. Dlatego Smart Tweaker powinien zostać usunięty bez żadnych opóźnień.

Metody usunąć Smart PC Tweaker Skutecznie Z zainfekowanego systemu

Metoda 1: Uruchom ponownie system Windows XP / Vista / Win 7, 8, 10 komputer w trybie awaryjnym

Metoda 2: block Smart PC Tweaker procesy związane z systemu Menedżer zadań systemu Windows

 • Naciśnij “Ctrl + Shift + Esc” klawisze jednocześnie, aby otworzyć Menedżera zadań Windows.

 • Kliknij na zakładce “procesy”.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na procesach związanych z Smart PC Tweaker i wybierz opcję “Procesy End”.

 • Kliknij na przycisk “Procesy End” ponownie w oknie potwierdzenia.

Metoda 3: Usuwanie złośliwego rejestru Wpisy Utworzone przez Smart PC Tweaker

 • Uruchom Edytor rejestru poprzez naciśnięcie przycisku “Start” i kliknij Uruchom. W otwartym polu wpisz “regedit”, a następnie naciśnij przycisk “OK”.

 • Teraz widać dwa okienka do edytora rejestru. Lewe okienko jest poruszać się na pewnych kluczy rejestru i prawy panel jest zobaczyć i edytować wartości wybranych klawiszy.

 • Przejdź do lokalizacji kluczy rejestru związanych z Smart PC Tweaker, które chcesz usunąć za pomocą panelu po lewej stronie.

 • Zlokalizuj złośliwych wartości rejestru w prawym okienku należy usunąć.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na złośliwych wpisów rejestru utworzonych przez Smart PC Tweaker i wybierz “Usuń” opcji. Następnie po, otrzymasz wiadomość, która pyta: “Czy na pewno chcesz usunąć tę wartość”. Kliknij na “Tak”.

 • Wyjdź z Edytora rejestru i uruchom ponownie komputer.

Metoda 4: Odinstaluj Smart PC Tweaker W Panelu sterowania systemu Windows XP / Vista lub Windows 7

 • Kliknij na przycisk “Startować”, aby otworzyć Startować Jadłospis.

 • Po otwarciu menu Startować, wybierz opcję menu “Panel sterowania”.

 • Po Panelu sterowania systemu Windows otwiera, wystarczy kliknąć na opcję “Odinstaluj program” w kategorii “Programy”.

 • Ekran ten zawiera listę zainstalowanych programów systemowych ze szczegółami firmy, które rozwinęły się i kiedy został on zainstalowany. Teraz wybierz Smart PC Tweaker i powiązanych z nim podejrzane programy, a następnie kliknij opcję “Odinstaluj”.

Metoda 5: Jak usunąć Smart PC Tweaker nieuczciwe program w systemie Windows 8 i Windows 10

 • Otwórz menu “Start”, a następnie kliknij opcję “Ustawienia”.

 • W menu Ustawienia, dotknij “System”.

 • W lewym okienku wybierz “Aplikacje i funkcje”. Następnie po, to lista wszystkich zainstalowanych aplikacji pojawia się w prawym okienku.

 • Wybierz Smart PC Tweaker i związanych z nim programów i kliknij przycisk “Odinstaluj”.

 • Stuknij w przycisk pop-up “Odinstaluj”, aby potwierdzić.

Skip to toolbar